نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

تغییر رتبه

دوستان رتبه من از 98 شد 91 که هیچ تاثیری نداره برام ولی جاتب بود این مدلیشو ندیده بودیم که دیدیم

فاطمه110

New member
باسلام.کسانی که امسال رتبه های تک رقمی اوردن چندبار کتابا رو خوندین؟همه فصول هم می خوندین؟کتاب تست هم داشتید؟چی؟بازم از لطف همتون متشکرم.

m_mobini

New member
بچه هادرصدورتبه هاتون روکه نگفتید وقتی نتایج اومد بگین کدوم شهرقبول شدین تااگه خداخواست هم کلاسیهامونوبشناسیم....

NGC6611

New member
باسلام.کسانی که امسال رتبه های تک رقمی اوردن چندبار کتابا رو خوندین؟همه فصول هم می خوندین؟کتاب تست هم داشتید؟چی؟بازم از لطف همتون متشکرم.
اصلیارو 7 باری باید بخونی البته بستگی داره رشتت چی باشه و کی فارغ التحصیل شده باشی .تستای سالای قبل وزارت بهداشتم خوبن.همه فصولم بخون

talashgar

New member
سلام دوست عزیز.من کتاب آدامز *شیمی مواد فاطمی*اصول نگهداری فاطمی*اصول بهداشت رکنی*شیر و فراورده های آن دکتر کریم و درسنامه جامع ارشد رو خوندم همراه با تست های پنج سال گذشته با پاسخ تشریحی .
هر کدوم رو تقریبا سه بار خوندم جز شیر و درسنامه که 2 بار بیشتر نخوندم.مهم این نیست که چند بار بخونی مهم اینکه خوب بخونی من دور اولو خیلی خوب خوندم بعد 8 سال برا ارشد شرکت کردم و سعی کردم دور اولو کامل بخونم بعد نکته برداری کردم و هر از گاهی نکات رو هم میخوندم و دورهای بعدی خیلی راحتتر پیش می رفتم.خوشبختانه چند تا مبحث تو چند تا درس مشترکه یعنی تو در مورد نگهداری مواد غذایی هم تو میکروب میخونی هم تو اصول هم تو شیمی.هیچ درسی رو دست کم نگیر چون درسای ما همش ضریبش 2 .ولی میکروب خیلی مهمه بخصوص فصل هفت.تمام جدولای کتابا رو بخون ولی فرمولای خیلی سخت که تو ادامز هست به نظرم لازم نیست حفظ کنی البته خیلی سختاش و گرنه فرمول های اصلیش که حتما.شیمی مواد اگه تونستی کتاب قنبر زاده رو هم بخون.رکنی با وجود حجم کمش ولی مطلب زیاد داره .اصلا قبول شدن تو کنکور کار شاقی نیست فقط باید خوب بخونی و توکل کنی به خدا و استرس بیخود نداشته باشی.زبانم یادت نره.برای تو و تمام دوستان دیگه ارزوی موفقیت می کنم.

talashgar

New member
دوستان چند نفر از شما که امسال انشا الله قبول میشین شاغل هستین .ممنون میشم پاسخ بدین.

فاطمه110

New member
متشکرم ار راهنماییتون....اخه من رشتم تغذیه هست و شاغلم بخاطر همین هم خوندن این کتابا برام خیلی سخت و هم وقت زیادی ندارم فکر میکردم قبولی تو این رشته اسون باشه ولی اینجور که معلومه خیلی سخته....درسنامه جامع ارشد مخصوص این رشته هست؟تست های پنج سال گذشته با پاسخ تشریحی از کجا تهیه کردین؟

- - - Updated - - -

کسی از اینده شغلی این رشته مطلع هست؟

talashgar

New member
متشکرم ار راهنماییتون....اخه من رشتم تغذیه هست و شاغلم بخاطر همین هم خوندن این کتابا برام خیلی سخت و هم وقت زیادی ندارم فکر میکردم قبولی تو این رشته اسون باشه ولی اینجور که معلومه خیلی سخته....درسنامه جامع ارشد مخصوص این رشته هست؟تست های پنج سال گذشته با پاسخ تشریحی از کجا تهیه کردین؟

- - - Updated - - -[/COLO

درسنامه جامع ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی دکتر بهادر حاجی محمدی نشر جامعه نگر.تستا و پاسخ تشریحی تو همین کتاب بود.شما اگه شاغلین که مشکلی ندارین.ولی به نظر من تو رشته خودتون ادامه بدین خیلی بهتره.یه جورایی آیندش مثل صنایع غذایی هست باید از کسایی پرسید که فارغ التحصیل شدن.

فاطمه110

New member
بازم خیلی خیلی ممنون خیلی کمکم کردید....منظورم از اینده شغلی زمینه برای هیئت علمی شدن؟اخه قبولی تو تغذیه خیلی سخته ولی اینم وقتی فکرشو میکنم 3-6تا بار این همه کتاب وحشتناکه

Sun flower

New member
هر جقد هم. ك كيفيت خوندنت خوب باشه اما مرور نكني فايده أي نداره،تكرار خيلي مهمه جون حجم مطالب زياده.

فاطمه110

New member
سلام نتایج را زدن....من که قبول نشدم....خوش بحال اونایی که قبول شدن

آخرین ویرایش:
بالا