نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

salam dostan
man az asatide teh darbare kaheshe zarfiyat porsidam v mese inke vagheiyat dare
v goftan ke mikhan dore poli ro ra bendazan v kaheshe zarfiyato az tarighe pardise poli jobaran konan
yani zarfiyat hast vali poli mishe dg
ino be man goftan dg nemidonam bekhoda
harchan omidvaram ke sehat nadashte bashe

sara25

New member
salam dostan
v goftan ke mikhan dore poli ro ra bendazan v kaheshe zarfiyato az tarighe pardise poli jobaran konan

ممنون که پی گیر شدین، من از یکی از بچه های اصفهان هم پرسیدم مث اینکه امسال اصلا اصفهان پذیرش نداره!!!

- - - Updated - - -

salam dostan

ممنون که پی گیر شدین، من از یکی از بچه های اصفهان هم پرسیدم مث اینکه امسال اصلا اصفهان پذیرش نداره!!!

m_mobini

New member
خیلی بی برنامه ان واقعا وقتی میخوان کاهش ۶۰درصدی بدن وبعضی ازشهرهاروحذف کنند ازقبل بایداطلاع بدن یه سال ازعمرمون تلف شد الانم که هیچی به هیچی

NGC6611

New member
به به گل بود به سبزه نیز آراسته شد دانشگاهای خوبش تهران و اصفهان بود.حالا شاید از 17 نفر بسشتر بود توکل به خدا ببینیم چی میشه .استرس گرفتم دوباره

zenith0098

New member
واقعا كه! اين خيلي بي انصافيه.خداااااااااااا

اخه کجای دنیا این‌جوریه همون اول نمیشد بگن که این همه ادمو علاف نکنن واقعا جای تاسف داره بچه ها احتمال داره این خبر دروغ باشه دوست عزیز پس اون مشاورت چی

آخرین ویرایش:

m_mobini

New member
من واقعا دارم یه جورایی دیووااااااانههههههه میشم ای خدااااااااااااااااااااا

Sun flower

New member
با اينجور سوال دادن و كليد دادن به نظر ميرسه كه همجين برنامه أي دارن ولى باز توكل به خدا

m_mobini

New member
عاقاتوواقعا دنبال کلیدنهایی میگردی???خوشبحالت. منکه دیگه کارنامه هام نمیخوام ببینم

NGC6611

New member
بله سارا خانوووم 24 تیر ماه اعلام میشه، یعنی اون موقع کارنامه اولیه میااااااااااااااااااااااااد:smiliess (5):

یه تاپیک زدن روزهای انتظار تو اون یکی گفته بود 15 تیر یکی گفته بود 21 تیر چرا امسال اینجوری میکنن واقعا اعصابم نمیکشه دیگه

sara25

New member
عاقاتوواقعا دنبال کلیدنهایی میگردی???خوشبحالت. منکه دیگه کارنامه هام نمیخوام ببینم
نه عزیز دلم من دنبالش نمی گردم دیر یا زود اونه که میاد سراغمون:smiliess (7): درواقع اون الان داره دنبالمون میگرده! بله جانم:riz277:

sara25

New member
یه تاپیک زدن روزهای انتظار تو اون یکی گفته بود 15 تیر یکی گفته بود 21 تیر چرا امسال اینجوری میکنن واقعا اعصابم نمیکشه دیگه

من از یه آدم معتبر شنیدم از تو همین سایت دیگه الله و اعلم..

sm6622006

New member
بله سارا خانوووم 24 تیر ماه اعلام میشه، یعنی اون موقع کارنامه اولیه میااااااااااااااااااااااااد:smiliess (5):

بله درسته 24 تير نتايج اوليه مياد سارا خانوم.من از خانوم هاشمی پرسيدم اينطور می گفت بعد قانع نشدم از خانم بابايي هم پرسيدم اونم اينطور گفت.....ميشناسيشون که؟!!:smiliess (14):

zenith0098

New member
خانم هاشمی و بابایی هم شرکت کننده ان یا مشاورین مستولی چیزین

sara25

New member
بله درسته 24 تير نتايج اوليه مياد سارا خانوم.من از خانوم هاشمی پرسيدم اينطور می گفت بعد قانع نشدم از خانم بابايي هم پرسيدم اونم اينطور گفت.....ميشناسيشون که؟!!:smiliess (14):

از یکیشون میپرسیدی کافی بود!حرفشون سند بود وحجت:motat:

بالا