نطرت درباره آواتار نفر قبلیت چیه؟؟؟؟

konjkave

New member
آواتار شفیع منو یاد این گفتگوهای کارشناسی تو تلویزیون میندازه که از ده دقیقه زمانش هشت دقیقه اش مجری حرف میزنه بعدشم که بیننده ها اعتراض میکنن میگه چشم از این به
بعد من سکوت میکنم تا کارشناس برنامه بیشتر حرف بزنه بعد باز دوباره مجری شروع میکنه به حرف زدن:13:

pashmak

New member
وای پلنگ صورتی عاشقشم خیلی با حاله یادش بخیر صورتیشم خوشرنگه

Mohammad gh

New member
ببخشید یه سوال داشتم.
این آققاهه کیه؟
Divine avengerیعنی چی؟
دوست داری آدم مبهمی باشی؟

چه ابهامی؟؟؟؟:5:از معنی و مفهوم دیواین اونجر بسیار خوشم میاد البته نه که بگم روحیاتم به این شکله که اصلا اینطور نیست بلکه مفهوم زیبایی داره ولی هرچند قهر امیز و البته یاداور یک خاطره ی خوب و جالبه برام

این اقاهه از بزرگترین دانشمندان تاریخ علوم پزشکی و یک شیمیدان و میکروبیولوژیست زیست شناس

جناب اقای لویی پاستور......صلواااااات

حالا یه دوستی گفت شبیه پیرمرد ارمنی محلشون؟:5:میگم احیانا تو منطقه ی دل پاریس زندگی نمیکنید؟؟

راجب ps2020 اگر یه e بزاری وسط ps میشه pes : pro evolution soccer یه بازی فوتبال که من عاشقشم

آخرین ویرایش:

zeynab68

New member
اینا خرمان که دارن میرسن....ولی چه ایده ای داشتی که این آواتار را انتخاب کردی؟؟؟

love virology

New member
اینا خرمان که دارن میرسن....ولی چه ایده ای داشتی که این آواتار را انتخاب کردی؟؟؟

اینا یه نوع رطب هستن بنام رطب دم باز من عاشق تمام محصولات جنوب و مخصوصا شهر خووم یعنی بوشهر این نوع رطب بیشترین طرفدار رو داره

konjkave

New member
وای پلنگ صورتی عاشقشم خیلی با حاله یادش بخیر صورتیشم خوشرنگه
آخییییییییی عزیزم منم چون میدونستم اکثریت عاشق پلنگ صورتین گذاشتمش
آواتارتم خیلی نازه یعنی دلم میخواد این گربه رو صد تا بوس کنم انقد ملوس

fanoosi

New member
پلنگ صورتی کارتون محبوب بچگی هام ( و البته همین الانم!)
وقتی نگاش میکنم آهنگش تو گوشم میپیچه...

bahramian0935

New member
آواتار شفیع منو یاد این گفتگوهای کارشناسی تو تلویزیون میندازه که از ده دقیقه زمانش هشت دقیقه اش مجری حرف میزنه بعدشم که بیننده ها اعتراض میکنن میگه چشم از این به
بعد من سکوت میکنم تا کارشناس برنامه بیشتر حرف بزنه بعد باز دوباره مجری شروع میکنه به حرف زدن:13:

یادپیراهن صورتی دوستم می افتم که بایکی با اتو سوزاندیمش هههههههههههههههههههههههه

konjkave

New member
پلنگ صورتی کارتون محبوب بچگی هام ( و البته همین الانم!)
وقتی نگاش میکنم آهنگش تو گوشم میپیچه...
پلنگ صورتی محبوب ترین شخصیت کارتونی زندگی منه یعنی انقد دوسش دارم که حد نداره:thanks:
آواتارت اول منو یاد یه پیرزن انداخت ولی بعدش یاد این بچه کوچولوهایی افتادم که از بچگی تو چهره شون بزرگی میشه دید بانمکن

konjkave

New member
یادپیراهن صورتی دوستم می افتم که بایکی با اتو سوزاندیمش هههههههههههههههههههههههه
نچ نچ نچ سوزوندیش؟؟؟ چلااااا؟؟
آواتارت منو یاد یه پارک جنگلی تو مشهد انداخت که توی آخرین سفرمون به مشهد که فک کنم 14 سال پیش بود رفته بودیم.به بابام اصرار کردم میخوام سوار اسب بشم بابامم رفت به مسئولش گفت ولی اون عاقاهه قبول نکرد بابامم گفت اشکالی نداره باشه دفعه بعد:tsimuzpzwoap1t9y3o7

bahramian0935

New member
نچ نچ نچ سوزوندیش؟؟؟ چلااااا؟؟
آواتارت منو یاد یه پارک جنگلی تو مشهد انداخت که توی آخرین سفرمون به مشهد که فک کنم 14 سال پیش بود رفته بودیم.به بابام اصرار کردم میخوام سوار اسب بشم بابامم رفت به مسئولش گفت ولی اون عاقاهه قبول نکرد بابامم گفت اشکالی نداره باشه دفعه بعد:tsimuzpzwoap1t9y3o7

من خودم مشهد درس میخونم.وخودمونم اسب داریم

بالا