نحوه مطالعه درس ژنتیک برای داوطلبان ژنتیک انسانی

آیا با ایجاد برنامه مطالعه گروهی برای آزمون ژنتیک انسا?

• مجموع رای دهندگان
    0

Fatima77

New member
سلام نجما جان.شما رتبتون چند شده؟درصداتونو میگین؟
بچه ها من کارنامه های 1-10 ژنتیک انسانی میخوام.راهنماییم کنین...

hossain

New member
سلام دوستان. کسایی که واسه ارشد میخونن، کسی از برنامه wechat استفاده می کنه که اونجا هم درارتباط باشیم؟ اگه اره، ID من رو لطفاً add کنین، Hossain_314

miouser

New member
واقعا من هم به سهم خودم از شما کمال تشکر را دارم.:thanks::thanks::thanks::thanks:

ساقی

New member
سلام دوستان عزیزم. من تازه به جمعتون پیوستم. از راهنماییای عالیتون بسیار سپاسگزارم. منکه خیلی به دردم خورد. امیدوارم بتونم نتیجه بگیرم. نجما جان عزیز، از راهنماییات خاص تشکر میکنم. امیدوارم همگی موفق باشید.

ساقی

New member
سلام دوست عزیز. منم تمام مطالب بچه ها رو که خوندم به این نتیجه رسیدم

ساقی

New member
بچه ها کتاب تست نجات مهدیه اسم کامل کتابش،چیه؟ و از کدوم انتشارات بهتره خریداری کنیم؟

nargol

New member
اول اینکه بچه هایی که هنوز به ژنتیک پایه تسلط ندارن شروع کتاب امری برای اونها زوده .
دلیلش اینه که این کتاب درخیلی از موارد سعی کرده خلاصه کار کنه و بیشتر وارد بحث بالینی بشه .
پس سعی کنید اول از همه ژنتیک پایتون رو قوی کنید .

اگر زنتیک پایه شما به اندازه کافی قوی هست الان موقع شروع کردن کتاب امریه . خیلی از بچه ها پیام میذارن که ما ژنتیک امری رو بعد بهمن بخونیم یا الان ؟
دوستای خوبم بهمن برای شروع امری دیره . من خیلی ها رو میشناختم که با انداختن مطالعه امری به بهمن ، وقتی متوجه حجم مطالب کتاب و سنگینی اون شدن رسما از کنکور وزارت بهداشت امسال نا امید شدن . پس همین الان شروع کنید و اهسته و پیوسته جلو برید .

سلام نجما جان ممکنه بگید کدوم ترجمه امری رو بخونم و برای مباحث پایه از چه کتابی شروع کنم؟

nargol

New member
سلام مهنام جان
من در مورد منلبع سردر گم هستم ؛مدونم دیره واسه شروع اما مهم نیست صرفا هدفم امسال نیست.منو ی راهنمایی کاملمیکنید در مورد همه منابع ترجمه ی قابل قبول و خوب و انتشاراتشون؟

Zeinab.A

New member
سلام
ممنون از راهنمایی های خوبتون
ای کاش بررسی کتاب امری رو ادامه میدادید.
من اولین باره که دارم این کتابو میخونم و راهنمایی های شما خیلی به من کمک میکنه.

Zeinab.A

New member
سلام دوستان خسته نباشید.
من یه سوال دارم لطفا اگه میدونید سریعا راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

دمین های کرینگل یعنی چی؟
استراخان فصل 9 : لیپوپروتئین LPa رمز شده بوسیله ژن LPA حاوی چندین دمین کرینگل تکرار شده به صورت متوالی است.

Zeinab.A

New member
سلام

کیا ارشد دانشگاه اصفهان هستن؟
من میتونم حضوری ببینمشون؟ ممنون میشم
استراخان جزء منابع هست؟
بهترین و کاملترین رفرنس بیوشیمی؟
کتاب دکتر عبدالوهاب احسانی زنوز از پوران پژوهش کافیه؟
ممنون میشم جواب بدین

xavi

New member
حسان جان من ي كتاب از نجات مهديه دارم با همين مشخصاتي ك شما گفتي ؛ ولي تست نداره فقط مروره ؛ منظور شما همين كتاببه يا تستش جداس؟
ممنونم

این سوال سوال منم هست
ممنون میشم جواب بدین

sajjad gholami

New member
سلام
کتاب تستش با نکاتش فرق داره و دوتاس.و هر دوتاش واقعا خوبن
نام کتاب تست:بانک جامع سوالات ژنتیک - تالیف نجات مهدیه -زیر نظر دکتر محمد حسین میرمومنی
نام کتاب نکته:مروری جامع بر ژنتیک
در چاپ نخست هردو بخش تو یک کتاب بود ولی در ویرایش های بعد شد دو تا کتاب

sajjad gholami

New member
این سوال سوال منم هست
ممنون میشم جواب بدین

سلام
کتاب تستش با نکاتش فرق داره و دوتاس.و هر دوتاش واقعا خوبن
نام کتاب تست:بانک جامع سوالات ژنتیک - تالیف نجات مهدیه -زیر نظر دکتر محمد حسین میرمومنی
نام کتاب نکته:مروری جامع بر ژنتیک
در چاپ نخست هردو بخش تو یک کتاب بود ولی در ویرایش های بعد شد دو تا کتاب

melinaa

New member
بچه ها سلام.یه سوال خیلی مهم دارم و هیشکی هم جواب منو نمیده.من رفتم کتاب امری رو خریدم.اما ترجمه دکتر محمد تقی اکبری رو خریدم...آیا بنظرتون اشتباه کردم و باید ترجمه لیلا یوسفیان رو میخریدم..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توروخدا جوابمو بدین...نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا