نتایج نهایی دکتری تخصصی(PhD) تان را بگویید!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar62

New member
با سلام و عرض تبریک . امیدوارم موفق باشید .
با سلام به همه دوستان،

ضمن تبریک به تمام دوستان قبول شده در آزمون دکتری و خسته نباشید و خدا قوت به همه شرکت کنندگان آزمون!

لطفا نتایج نهایی (اعلام شده در تاریخ 4/11/91)همه ی رشته ها رو اینجا اعلام کنید:

رشته:
دانشگاه پذیرفته شده:

اول خودم:
مجتبی،
ژنتیک پزشکی
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

negar62

New member
سلام و تبریک به دوستان عزیزی که امسال قبول شدن . دانشگاه ما ( علوم پزشکی بندرعباس ) با یزد مشترکه . ما که هنوز ترم بالاییهامون ترم 3 هستن اما دونفر از بچه های یزد ژنتیک پزشکی قبول شدن و از صمیم قلب خوشحال شدم . راستش اونقدر شنیدم که توی مصاحبه بچه های دانشگاههای دیگه غیر از شهر تهران رو اذیت میکنن که دیگه نمی خواستم واسه ژنتیک پزشکی بخونم و تصمیم گرفته بودم پزشکی مولکولی شرکت کنم . اما با این خبرای خوب کمی روحیم عوض شد !
با آرزوی موفقیت برای همتون

hadis

New member
سلام دوست عزیز

چرا انقد نگران!!؟؟
اولا اینکه : مبارک باشه قبولیتون در برترین دانشگاه ایران و اآرزوی موفقیت بیشتر برای شما

دوما: شما انگار تازه اومدی ایران. یکم حوصله کن . طبق اطلاعیه سنجش 15-16 روز ثبت نامه. شما حدود روز 16-17 رجوع کن به سایت. یه ثبت نام اینترنتی کن. بعد حدود اواخر بهمن هم تشریف می برید فیش واریزی و اصل مدارک رو بهشون تحویل می دید. در مورد بی ادبی کارشناسان هم حق با شماست. البته حق با اونها هم هست. در روز تماسهای بسیار بسیار فراوانی باهاشون گرفته می شه که هر کی جاشون باشه خسته می شه!!

خیلی مرسی. هم برای آرزو های خوبتون و هم راهنمایی هاتون :rose: آرزوهای خوب متقابل من رو هم پذیرا باشید.
جای نگرانی هم هست خب. این همه زحمت کشیدیم و حالا از هیچ جایی جواب نمیگیریم. من بعلت مشکلی که چند روز پیش برام اتفاق افتاد کمی محدودیت حرکتی پیدا کردم که در حال بهبود است وگرنه حتما خودم میامدم تهران و پیگیر میشدم.
یکی از دوستان من امروز به تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی تهران رفته و اونجا بهش گفته اند که 15-16 ثبت نام اینترنتی میشه ( و من این رو متوجه نمیشم که برای ثبت نام اینترنتی اصل و کپی! مدارک که در سایت سنجش نوشته چه لزومی داره آخه؟ :wacsmiley: ) تحصیلات تکمیلی پردیس بین الملل هم که زیر مجموعه همین هاس میگفتند که از سایت پیگیر بشید تا وزارتخونه اعلام کنه.

بهرحال اگر شما یا کس دیگری از عزیزانی که اینجا سر میزنند از طریق دوستانتون اطلاعات بیشتری پیدا کردید، من رو ممنون خودتون میکنید که خبر بدید.

sokot

New member
چه حس خوبیه وقتی قبولیه بچه هارو میشنوی
بچه ها تبرییییییییییییییییییییییک موفق باشیییییییییییییییید
امیدوارم همیشه و همه جا موفق یاشید :riz304:

nocerino

New member
واقعا خوشحالم دوستان که شما ها قبول شدید در برترین دانشگاه های ایران

demyan

New member
‌ایمان دارم که تمام اونهایی که زحمت می‌کشند نتیجه زحمتشون رو می گیرند... هرچی بیشتر نتیجه پربارتر
باآرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

Gene20

New member
درود به همه دوستان و خانم دکترها و آقا دکترهای جدید!
تبریک صمیمانه منو بپذیرید به ویژه بچه های ژنتیک .
امیدوارم توزندگی همیشه سالم و شاد و پیروز باشید. شیرینی قبولیتون به کام

Gene20

New member
درود دوباره به همگی
اینجا کسی هست که pdf دفترچه سوالات دکتری این چند سال اخیر رو داشته باشه . من بتونم ازش تهیه کنم .؟ مرسی و سپاس

aram ft

New member
منم به همه دوستان تبریک می گم و واقعا خوشحال شدم:heart::rose: :a2d3:

راستی هیچ کس از پذیرفته شدگان دکترای هماتو اینجا نیس؟؟؟

TUMS

Well-known member
سلام و تبریک به دوستان عزیزی که امسال قبول شدن . دانشگاه ما ( علوم پزشکی بندرعباس ) با یزد مشترکه . ما که هنوز ترم بالاییهامون ترم 3 هستن اما دونفر از بچه های یزد ژنتیک پزشکی قبول شدن و از صمیم قلب خوشحال شدم . راستش اونقدر شنیدم که توی مصاحبه بچه های دانشگاههای دیگه غیر از شهر تهران رو اذیت میکنن که دیگه نمی خواستم واسه ژنتیک پزشکی بخونم و تصمیم گرفته بودم پزشکی مولکولی شرکت کنم . اما با این خبرای خوب کمی روحیم عوض شد !
با آرزوی موفقیت برای همتون

قبلنا اینجوری بود ولی الان دیگه اینجوری نیست هر چند یه کوچولو نقش داره !!!
الان مثلآ رشته ما از یونی تهران تا اونجایی که من میدونم فقط یه نفر قبول شده اونم شیراز و همشهری منم هست!!!!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا