نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ممنونم دوست خوبم...چون هنوز هفته بعد میرم ثبت نام ایشالا برای همین نگفتم و فقط دریا و چشمک دیروز فهمیدن و ایشالا بعد مصاحبه و ثبت نام نهایی میشه.:riz304:

وای اشل جونم چقدر خوشحال شدم این خبرو شنیدم...ایشالا موفق باشی عزیزم..پس چرا زودتر نگفتی کلی این مدت غصه خوردم:(

obstetrician88

New member
سلام به همه دوستان و همکارای خوبم.

ببخشید که این مدت نتونستم بیام و تبریک بگم ولی الان که دیدم موفق شدید خیلی خوشحال شدم که بچه های مامایی امسال واقعا کارشون عالی بود.
از طرفی هم واقعا برای چند تا دوست خوبم از جمله شیوا و شیما و محبوبه و نیلوفر خیلی ناراحت شدم که کاش اونا هم الان
موفقیتشون را در کنار بقیه جشن میگرفتند ،
به تک تک شما تبریک میگم و آرزوی موفقیت میکنم و میخواستم یه تایپیک جدا بزنم واسه تبریک که گفتم اینجا که همه دوستان هستند بهتره تبریک عرض کنم.

Graduation-Cake1.jpg

28.jpg

زهرای عزیزم موفقیتتو از صمیم قلب تبریک میگم......امیدوارم همه زندگیت سرشار از شادی باشه.....و موفقیت.....

با تمام وجود برات بهترینها رو آرزو میکنم.....

دوستانی که از پارسال باهاشون آشنا شدم سنیوریتای بهتر از جانم ...ویدای نازنینم آذر عزیزم.سامیه.........همه موفقیت را بدست آوردن چون با نیت های پاک به همه کمک کردن در انجمن..
مهسای نازنینم دوست خوبم که چند ساله باهاش دوستم موفقیتشو تبریک میگم....
واقعا برای همه خوشحالم
ولی زهرا همه شاهد بودن که این مدت چقدر به خودش ناراحتی وارد کرده بود...بی تقصیرم بود......و تا نتیاجو گفتنم اولا معلوم نبود و بقولنی سورپرایزه خوبی بوده..............

اکثر عزیزانی که قبول میشن خودشون میگن حدث میزدیم فلان جا رو قبول میشیم.....ولی واقعا برای زهرا سخت بود..............وبخاطره سختی هایی که کشید در این مدت با تمام وجود براش خوشحالم

امیدوارم همه شما موفق باشین

darya63

New member
خوب خوب وقتشم باشه وقت شادی برا دوست عزیزم اشله:thanks:
کیلییییییییییییییییییییییییی کیلییییییییییییییییییییییییییی:thanks::a2d3:
من فدای تو بشم که دنیا رو بم دادی با خبرت
تبریک
حالا برم تا بعد بیام و یه جشن حسابی برات بگیرم:smiliess (10):

mw.ashel

New member
وای اشل جونم چقدر خوشحال شدم این خبرو شنیدم...ایشالا موفق باشی عزیزم..پس چرا زودتر نگفتی کلی این مدت غصه خوردم:(

سلام مامان مهسا....خوبی؟ خودمم فکر میکردم مردودم ولی نگو قسمت یه چیزه دیگه بوده و واقعا معجزه شده و هنوزم باورم نمیشه و گفتم بذار هفته بعد برم واسه مصاحبه و ثبت نام بعدش بیام همه رو توضیح بدم ولی خوشحالم که قبول شدی
:rose:

mw.ashel

New member
زهرای عزیزم موفقیتتو از صمیم قلب تبریک میگم......امیدوارم همه زندگیت سرشار از شادی باشه.....و موفقیت.....

با تمام وجود برات بهترینها رو آرزو میکنم.....

دوستانی که از پارسال باهاشون آشنا شدم سنیوریتای بهتر از جانم ...ویدای نازنینم آذر عزیزم.سامیه.........همه موفقیت را بدست آوردن چون با نیت های پاک به همه کمک کردن در انجمن..
مهسای نازنینم دوست خوبم که چند ساله باهاش دوستم موفقیتشو تبریک میگم....
واقعا برای همه خوشحالم
ولی زهرا همه شاهد بودن که این مدت چقدر به خودش ناراحتی وارد کرده بود...بی تقصیرم بود......و تا نتیاجو گفتنم اولا معلوم نبود و بقولنی سورپرایزه خوبی بوده..............

اکثر عزیزانی که قبول میشن خودشون میگن حدث میزدیم فلان جا رو قبول میشیم.....ولی واقعا برای زهرا سخت بود..............وبخاطره سختی هایی که کشید در این مدت با تمام وجود براش خوشحالم

امیدوارم همه شما موفق باشین

ممنونم دوست و خواهر خوبم......این قبولی برام واقعا یه معجزه بود و خدا رو خیلی شکر میکنم و اصلا انتظار قبولی نداشتم چون شرایط آزمون دادنم و مسائلی که برام پیش اومد در جریان بودید و امیدوارم سال دیگه شاهد موفقیت همه شما عزیزان باشیم و اینجا دور هم جشن بگیریم.
:rose:

mw.ashel

New member
خوب خوب وقتشم باشه وقت شادی برا دوست عزیزم اشله:thanks:
کیلییییییییییییییییییییییییی کیلییییییییییییییییییییییییییی
من فدای تو بشم که دنیا رو بم دادی با خبرت
تبریک
حالا برم تا بعد بیام و یه جشن حسابی برات بگیرم:smiliess (10):

ممنونم دریا جونم...اولین کسی که خبر قبولیمو بهش دادم هیچ وقت یادم نمیره که شما بودید ، و این یکی از اون بهترین خاطرات ما بود با اینکه ما خاطرات خوب زیادی در کنار هم داریم ولی این بهترینش بود و برات آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم.:rose:

darya63

New member

ممنونم دریا جونم...اولین کسی که خبر قبولیمو بهش دادم هیچ وقت یادم نمیره که شما بودید ، و این یکی از اون بهترین خاطرات ما بود با اینکه ما خاطرات خوب زیادی در کنار هم داریم ولی این بهترینش بود و برات آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم.:rose:

یعنی عاشقتتتتتتتتم
خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی میخوامت

ستاره222

New member
سلام عزیزم توخوبی؟
منم همین کارو کردم توی فرما ننوشتم کارمندم و دو ماه اول رو رفت و آمد کردم بعد هم مرخصی گرفتم، کسی هم چیزی نگفت!! نگران نباش خانومی
بعضی هاشون آره گیر میدن . امیدوارم اذیت نشی:riz304:
سلام عزیزم مرس منم ننوشتم خدا بزرگه ان شاالله که بتونم سر کلاسام حاضر شم
فردا میرم ثبت نام مرس از شما دوست خوبم با ارزوی موفقیت

ariyana

New member
سلام عزیزم مرس منم ننوشتم خدا بزرگه ان شاالله که بتونم سر کلاسام حاضر شم
فردا میرم ثبت نام مرس از شما دوست خوبم با ارزوی موفقیت
خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم
نگران کلاسا نباش حل میشه
دانشکده میبینمت
موفق باشی

zhakemi88

New member
سلام به دوستان عزززززززززززززززززززززززززیزم
میگم اون دوستایی که دوستاشون مشاوره آوردن میشه اگه شد درصد دوستاتونو واسه ما مشاوره جدیدی ها بذارید
خیلی خیلی ممنونتون میشم عزیزان

sagefame

New member
سلام بچه های تربیت مدرس بعد از ثبت نام مجازی گفتن 21و22 مراجعه داشته باشیم

gnargol

New member
سلام اول تبریک میگم به بچه هایی که قبول شدن.واقعا که حقتون بود.بعد اینکه ما قبول نشده ها رو فراموش نکنید.ما به تجربه ی شما واقعا نیاز داریم:smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7)

naboonid

New member
سلام..............

کسی می دونه از چه سایتی می شه نتایج بین الملل ارس و شهید بهشتی رو دید خواهش می کنم اگه کسی می دونه بگه:smiliess (11):

nazaninmahdavi

New member
واحد بین الملل علوم پزشکی ایران هم 3 تا مامایی می گرفت . کسی خبر داره ؟

الان که فکر میکنم میبینم خدایی هر چی بلا و بدبختی بود سر کنکور ارشد 92 اومد...یه ماه که افتاد جلو....کتاب نواک و جنین تجدید چاپ شد با قیمتای نجومی....ظرفیت دانشگاه ها کم شد...
کلا بلای بزرگی بود:1dco2x0p1lilzhfpg1t

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا