نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
خخخخ....مامان مهساااا

من پارسال هم میدونستم و اومدم ! امسالم بد نبود!
درضد چرا نگرفتی؟ من کلا از در اومدم بیرون چون خوب داده بودم میدونستم قبولم . ولی خب استرس شهرستان رو داشتم

خخخخ....مامان مهساااا

من پارسال هم میدونستم و اومدم ! امسالم بد نبود!
درضد چرا نگرفتی؟ من کلا از در اومدم بیرون چون خوب داده بودم میدونستم قبولم . ولی خب استرس شهرستان رو داشتم

منم تقریبا میدونستم قبول میشم ولی اصفهان قبول شدن واسم خییییییلی مهم بود...ولی میترسیدم درصد بگیرم....فقط همش دعا میکردم بقیه بدتر از من امتحان داده باشن که من قبول بشم:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
شرمنده:riz513:
فقط زبانو درصد گرفتم...بقیشو میترسیدم...ولی همه اطرافیان با اعتماد به نفس 100٪ میگفتن:تو که قبولی....اینم استرسم 100 برابر میکرد:1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

jiju

New member
منم تقریبا میدونستم قبول میشم ولی اصفهان قبول شدن واسم خییییییلی مهم بود...ولی میترسیدم درصد بگیرم....فقط همش دعا میکردم بقیه بدتر از من امتحان داده باشن که من قبول بشم:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
شرمنده:riz513:
فقط زبانو درصد گرفتم...بقیشو میترسیدم...ولی همه اطرافیان با اعتماد به نفس 100٪ میگفتن:تو که قبولی....اینم استرسم 100 برابر میکرد:1dco2x0p1lilzhfpg1t

دقیقا منم حس همراهم بود!اینکه زبان م کار نده دستم و یه وقتم نکنه اهواز قبول نشم! اما به لطف خداااااااااااااا شد همونی که میخواستم... الهی شکر...

maryam beheshti

New member
سلام هم استانی عزیزم! بله منم اهوازی م!
قبولی ت رو تبریک میگم عزیزم!
منم که جندی شاپور قبول شدمو نظرت راجبه دانشکده مامایی ش چیه ؟!

سلام عزیزم ممنووونم منم به شمت خیلیییی تبریک میگم.آره اهواز استادای خیلی خوبی داره و الان اکثرا دکترا گرفتن.ایشالا که حسابی موفق باشیدددد

jiju

New member
قربانت عزیزم. توکل بخدااااااا انشاالله موفقیت آزمون دکترای همه ی دوستان انجمن...انشاالله!

jiju

New member
دلم برای پرنیا یه ریزه شده ای خداااااااااااااااااااا...

nazaninmahdavi

New member
پارسال ة شهید بهشتی اسم و نمره ی پذیرفته شدگانش رو روی سایت گذاشته بود ...

بچه ها...میخام یه تاپیک بزنم ....که بچه های مقطع ارشد همیشه اونجا دور هم یاشیم و در هر زمینه ای همدیگه رئ کمک کنیم .
درسها...پایان نامه ...بعضی ادری ها...حتی همین اطلاع رسانی کنگره ها و ....
قبولیهای همه سالها و همه دانشگاه ها بیان . نظرتون چیه ؟

اسمشم بزاریم :***** انجمن بچه های ارشد مامایی(تمام مقاطع / تمام مراکز) *****

jiju

New member
خیلی خوووب میشه و همکاری همه جانبه ای هم خواهد شد! اما چه خوب میشه اگه دوستان مقطع phd هم بیان که دیگه معرکه میشه این تاپیک!
پیشنهاد خوبی و منم موافقم! بسم االله...

آخرین ویرایش:

nadiap

New member
دوستان من بین المللی شهید بهشتی قبول شدمم
به نظرتون برم؟؟
هزینش چقدر می شههه؟؟

nazaninmahdavi

New member
زنگ بزنین از امور مالیش بپرسین که جواب دقیق بگیرین .
من پارسال که جستجو کردم گفتن از نظر آموزشی فرقی با قبول شدگان شهید بهشتی نداره و اساتید هم همون ها هستن . اما بحث مالیشه که ایا در ازای این هزینه اون چه که به دست میاد چه قدر برای هرکسی مفیده . یه جستجویی هم در سایت بکنین سال گذشته صحبت هایی در این مورد هست ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا