نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ستاره222

New member
منم دوست دارم سرو کارم با زایشگاه باشه...البته بهداشت هم دوست دارم...ولی آموزش بیشتر..مرسی گفتی رفتم سر فصل درسا رو دیدم کلی ذوق کردم..

سلام عزیزم برا هر درس 3 غیبت مجازه دیگه؟
این امکان هست که درس ها را با هماهنگی بچه ها طوری تنظیم کنیم که روزای کمتری در هفته داشته باشیم؟
راستی من از کجا ببینم دروس ارایه شده ترم 1 را؟

سلام عزیزم برا هر درس 3 غیبت مجازه دیگه؟
این امکان هست که درس ها را با هماهنگی بچه ها طوری تنظیم کنیم که روزای کمتری در هفته داشته باشیم؟
راستی من از کجا ببینم دروس ارایه شده ترم 1 را؟

ستاره جونم واسه لیسانسمون همینجوری بود...ولی ما بیشتر هم غیبت میکردیم:4d564ad6:واسه ارشد رو نمیدونم...
درس های ترم 1 رو باید بری تو سایت دانشگاهتون و قسمت کارشناسی ارشد رو باز کنی درسا هست...تازه اونجا میفهمی که دانشگاهتون کدوم گرایشا رو داره...
البته فکر کنم نقل قول اشتباهی زدی عزیزم...ولی امیدوارم این چیزایی که گفتم مفید باشه برات:smilies-azardl (113

دروس بیولوژی تولیدمثل واسه آزمون دکترا: فیزیولوژی غدد 1.بافت شناسی غدد2 . آناتومی لگن وپرینه 2.بیولوژی سلولی مولکولی 3.جنین شناسی 2 .
دروس بهداشت باروری آزمون دکترا: بهداشت باروری 5. بارداری زایمان 3.بیماری های زنان وسرطان های شایع2 .
اعداد ضرایب دروس میباشد!

مررررسی دوست جونم م م

بچه ها خوش به حالتون ...معدل 18....19.....

چه دست و دلبااااز

غیبت نباسه ...ولی زمان ما یه مدیر گروه داشتیم ...اعتقاااد قوی ش این بود که نمره کارآموزی بالای 17 معنی نداره ! مربی ها مونم جرات نداشتن بالای 17 بدن !

شاگزد اولمون که همون سال یک ضزب قبول شد دانشگاه تهران ...خیییلی هم درسش و درکش و هوشش بالا بود...معدلش 17 و خورده ای بود.

maryam beheshti

New member
خیلی خوشحالمممم هم دانشگاهی پیدا کردم اینجااااا.من اصلا تجربه ی کار ندارم حتی طرحم نرفتم امیدوارم بتونم از تجربیات شما دوستای خوبم استفاده کنممم

maryam beheshti

New member
مریم جون تو هم مثل من راهت دوره.من از ایلام هستم

- - - Updated - - -

مریم جون تو هم مثل من راهت دوره.من از ایلام هستم

بله راهه منم دوره .خیلی خوشحالمممم هم دانشگاهی پیدا کردم اینجااااا.من اصلا تجربه ی کار ندارم حتی طرحم نرفتم امیدوارم بتونم از تجربیات شما و مامان متین و بقیه ی دوستای خوبم استفاده کنممم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا