نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pichak

New member
سلام
انتظار واسه چی؟من کلا اینجا پلاسم صدا کنید میپرم میام:)))))
بیو رضا محمدی و زیست شناسی گایتون رو خوندم البته چون از اسفند تصمیم گرفتم بخونم فصلای این دوتا کتابو خیلی انتخابی خوندم و فرصت نشد مث بچه ادم هرچی نیاز بود ازشون بخونم که شما وقت داری و چنین ریسکی رو نداری!شیمی هم باز چون وقت کم داشتم های دبیرستانمو خوندم که باز شما وقت داری چنین کاری رو نکن!سم و دارو هم که مشخصه!
قطب سم رو من از سایت علوم پزشکی خریدم!
دیگه اینکه فعلا درصدام در دسترس نیس اگه یافت شد حتما میام میگم:) !

خیلی ممنونم که راهنماییم کردی..من برا بیوشیمی کتاب دکتر احسانی رو میخونم بنظرت کافیه؟

baharran

New member
خیلی ممنونم که راهنماییم کردی..من برا بیوشیمی کتاب دکتر احسانی رو میخونم بنظرت کافیه؟

خواهش میشه:)......
من خودم ندیدمش اما بچه هایی که خوندن میگن کتاب خوبیه!واسه ارشد فقط باید بخونی!! هرچی دم دستت میاد!بخون خوندن تو خوب است:)

shapur68

New member
عه از این ترم سم شناسی هاتون شروع شده چه باحال:)
سیستم رو دقیق نمیدونم چون یه جلسه بیشتر نرفتیم اما تا اونجایی فهمیدم بیشتر درباره پایان نامه و سایتای کمکی و مقاله ها و ایناس که ترم بالایی ها میگن خعیلی درس بدرد بخوریه واسه پایان نامه نوشتنامون!
سم رو منبع چی بهتون معرفی کردن؟

فعلا از روی کتاب قطب سم شناسی داره بمون درس میده

shapur68

New member
خواسیم یه عرض ارادتی داشته باشیم انجمن سوت و کور نمونه:thumbsupsmileyanim:

baharran

New member
سلام
دوستانی که قبول شدید من فکر میکنم باوجود تفاوت دانش اساتید و اینا تو دانشگاه های مختلف اینجا بهترین جاییه همدیگه رو شناسایی کنیم و پایه علمی رو سرجمع کنیم و به حد خوبی برسیم اگه کسی پایه تبادل اطلاعات درسا و مقالات بود ایمیلش رو برام بذاره من خ‌دم خعیلی دوست دارم تفاوت های ناشی از ضعف رو با کمک شما به قوت تبدیل کنم واسه مقاطع بالاتر ایشالا ...اگر کسی هستید که خسیس هستید و اینا لطفا ایمیل رو نذارید چون بنا بر تبادله و کار دو طرفه نه یه طرفه! :)

shapur68

New member
سلام
دوستانی که قبول شدید من فکر میکنم باوجود تفاوت دانش اساتید و اینا تو دانشگاه های مختلف اینجا بهترین جاییه همدیگه رو شناسایی کنیم و پایه علمی رو سرجمع کنیم و به حد خوبی برسیم اگه کسی پایه تبادل اطلاعات درسا و مقالات بود ایمیلش رو برام بذاره من خ‌دم خعیلی دوست دارم تفاوت های ناشی از ضعف رو با کمک شما به قوت تبدیل کنم واسه مقاطع بالاتر ایشالا ...اگر کسی هستید که خسیس هستید و اینا لطفا ایمیل رو نذارید چون بنا بر تبادله و کار دو طرفه نه یه طرفه! :)

سلام به روی ماهت
من که دقیقا متوجه حرفت نشدم ولی در کل به نظرم کار مفیدیه و پیشنهاد خوبیم هس من پایه ام

mikhak s

New member
sallam azizam. manam nemidunam.vaghaan jariyan chiye?

salam doostan khobin?
mgam jaryane in jalase tojihi ke uni gozashte va message dade chie????

سلام به روی ماهتوننننننننننننننننن .
%2840%29.gif
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ در گیرید شما دو تا ها :tonguesmiley::25r30wi: تا جایی که فهمیدم برای ترم بوقی ها می باشد (یعنی ما) توجیهیه دیگه. سوالی دیگه بود در خدمتم.:whistle:

mikhak s

New member
sallam azizam. manam nemidunam.vaghaan jariyan chiye????:smiliess (11)::33:

سلام همکلاسی
والا من که پیامای تبلیغاتی گوشیمو غیرفعال کردم چیزی برام نمیا:sadsmiley:د خواهشا به منم بگین جریان چیه:dadad4:

چرا هنوز فعالش نکردی؟ فکر کردم فعالش کردی.پنج شنبه ساعت 11/30 دانشکده تحصیلات تکمیلی جلسه توجیهی تخصصی برامون گذاشتن.

baharran

New member
سلام به روی ماهت
من که دقیقا متوجه حرفت نشدم ولی در کل به نظرم کار مفیدیه و پیشنهاد خوبیم هس من پایه ام

خب مثلا درباره مناع معرفی شده بهمون ! اینکه اساتید فایلایی از درساشون در اختیارمون میذارن! درباره پایان نامه و پرپوزال و سوالی مشکلی خولاصه ادمای متفاوت ذهن متفاوتی دارن وقتی یه جایی ادم میمونه و دنبال نظریه میگرده بازم درمیون گذاشتن میتونه کمک کنه و خعیلی چیزای دیگخ که به مرور در ترمای بالاتر باهاش برمیخوریم!اینجوری مثلا هوم؟:)))

shapur68

New member

چرا هنوز فعالش نکردی؟ فکر کردم فعالش کردی.پنج شنبه ساعت 11/30 دانشکده تحصیلات تکمیلی جلسه توجیهی تخصصی برامون گذاشتن.

فعالش کردم حالا دم به دیقه قیمت انواع گوشت و ماهیو تورهای مسافرتی و... برام میاد پدر صلواتیا شب و روزم ندارن. در ضمن جلسشونم برای من یکی که فایده ای نداشت گفتیم حالا چی میخان بگن

shapur68

New member
خب مثلا درباره مناع معرفی شده بهمون ! اینکه اساتید فایلایی از درساشون در اختیارمون میذارن! درباره پایان نامه و پرپوزال و سوالی مشکلی خولاصه ادمای متفاوت ذهن متفاوتی دارن وقتی یه جایی ادم میمونه و دنبال نظریه میگرده بازم درمیون گذاشتن میتونه کمک کنه و خعیلی چیزای دیگخ که به مرور در ترمای بالاتر باهاش برمیخوریم!اینجوری مثلا هوم؟:)))

اوکی من استارتو میزنم استاد سم شناسیمون یه سایتیو معرفی کرده به اسم avax که متعلق به روسهاس و دانلود مقاله ازش رایگانه من خودم باش کار نکردم ببینم چه شکلیه

mikhak s

New member
فعالش کردم حالا دم به دیقه قیمت انواع گوشت و ماهیو تورهای مسافرتی و... برام میاد پدر صلواتیا شب و روزم ندارن. در ضمن جلسشونم برای من یکی که فایده ای نداشت گفتیم حالا چی میخان بگن

خخخخخخخخخخ تازه مونده بزار موقع نمايشگاه ها برسه اونوقت دوباره ميري غير فعالش ميكني.:25r30wi: واقعا فايده نداشت؟:33: خوب بود كه. اصلا گوش دادي؟:wacsmiley:

shapur68

New member

خخخخخخخخخخ تازه مونده بزار موقع نمايشگاه ها برسه اونوقت دوباره ميري غير فعالش ميكني.:25r30wi: واقعا فايده نداشت؟:33: خوب بود كه. اصلا گوش دادي؟:wacsmiley:

آخه من اکثرشو می دونستم بعدشم اون جلو مگه میشد کار دیگه ای کرد:black_eyed:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا