موج کره ای

ROJO

New member
دارم کافه پرنس میبینم، قسمت هفتم
والا ب نظرم چیز خاصی نیست نمیدونم چرا همه تعریف کردن! ینی معمولیه
دختری ک میگه پسرم مثل تو زیبایی، تازه اونو بخاطر اهنگاش بیشتر دوس داشتم...

eeeeeeehsan

New member
با اجازه من نظرم مخالفه، من از کره ایا، بازیگراشون و سریالاشون خیلی بدم میاد :riz513:

البته قبلنا بچه بودم جومونگ و یانگوم و امپراطور بادها رو دیدم.. ولی وقتی پاتون به فیلم و سریال آمریکایی، آلمانی، فرانسوی باز بشه دیگه دور هیچ فیلم و سریال کره ای، هندی و غیره نمیرین.

حالا دخترا بیشتر کره ای می پسندن، اینم هست :rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

baran71

New member
:(40)::(40):کره چ تاپیک خوبی عالیه مرسی آوا جونی

:65d6a5d6s:این پسرا چرا دوس ندارن ها چراااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baran71

New member
160819061568318112_4a44df8d_f-204x300.jpg
(اولین سریالی ک دیدم دختر من):(40):

خلاصه ای از داستان : داستان سریال کره ای دختر من درباره دختری به اسم یورین جو میباشد که به چند زبان مختلف مسلط است و در یک شرکت توریستی کار میکند براثر ماجراهایی این دختر با پسر یک هتلدار بزرگ با نام گونگ چان آشنا میشود . در ادامه ماجرا گونگ چان که به توصیه پدرش که حال خوبی ندارد و در جستجوی نوه گم شده خودش میباشد تصمیم میگیرد که این دختر را بجای نوه واقعی پدربزرگ جا بزند تا او روزهای آخر عمر را بخوبی بگذراند ولی با آمدن یورین جو و نشاطی که به پدربزرگ میدهد پدربزرگ دوباره حالش خوب میشود ! در این بین عشقی کم کم بین یورین و گونگ چان بجود میاید و .............

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

ROJO

New member
با اجازه من نظرم مخالفه، من از کره ایا، بازیگراشون و سریالاشون خیلی بدم میاد :riz513:

البته قبلنا بچه بودم جومونگ و یانگوم و امپراطور بادها رو دیدم.. ولی وقتی پاتون به فیلم و سریال آمریکایی، آلمانی، فرانسوی باز بشه دیگه دور هیچ فیلم و سریال کره ای، هندی و غیره نمیرین.

بابا ربطی نداره کره ای ب امریکایی مثله اینه ک سوپ و هات داگو باهم مقایسه کنی lol چون تو دوتا فاز جدا هستن

من ک هردوش رو دوس دارم بعضی وقتا امریکایی حال میده ولی گاهی دلت یچیز اروم میخواد کره ای مناسبه

ROJO

New member
من فقط موندم اینا چقد زندگیشون باحاله! مثلا یارو میگه ما فقیریم بعد چ غذاهایی میخورن چ کیکایی چ لباسای خوشگلی
اصن ی وضی ادم میشه میگه پاشم برم کره زندگی کنم فقیرم ک باشم زندگیم خوشه:5::smiliess (12):

eeeeeeehsan

New member
بابا ربطی نداره کره ای ب امریکایی مثله اینه ک سوپ و هات داگو باهم مقایسه کنی lol چون تو دوتا فاز جدا هستن

من ک هردوش رو دوس دارم بعضی وقتا امریکایی حال میده ولی گاهی دلت یچیز اروم میخواد کره ای مناسبه

مثالت خوب بود خوشم اومد، ولی همون فاز رو هم آمریکایی داره..
کره ایا یه جورین، نمیدونم چرا ولی خوشم نمیاد... :/

حالا سلیقه ها فرق می کنن.

AWWA

New member
با اجازه من نظرم مخالفه، من از کره ایا، بازیگراشون و سریالاشون خیلی بدم میاد

سلام.....منم با نظر روجو موافقم. هرکدوم جای خودشو داره. منم فیلمای هالیوود و فرانسه و انگلستانو خیلی میبینم ولی آرامشی که تو سریالای کره ای هست اونا ندارن.
من جومونگ و امپراتور بادها رو دوست نداشتم ندیدم. کلا فیلمایی که توشون بزن بزن باشه نمیبینم:) بابام عاشق فیلم قیصر بود. فک کنم سی بار نیگاش کرد. من هربار میگفتم اینبار میشینم تا تهش نیگا میکنم بعد که میدیدم همش بزن بزنه باز بیخیالش میشدم:)

مدیریت مبااارک:rose::rose::rose:

profsor

New member
سریال گل پسر رشته فروش خیلی قشنگه از دستش ندین

این گل پسر پولدار عاشق خانم معلم بی پولش میشه (نیدونم اینا فقط تو فیلم هاشون اینطورن یا واقعنیه )
هر جی هم فیلم دیدم همه شون دبیرستانی ان !!آخه بچه دبیرستانی رو چه به عاشقی !! ولی بازم حرررررررف ندارن فیلماشون

rsz_flower_boy_ramen_shop_p1.jpg

گل پسر رشته فروشدانلود سریال کره ای

بالا