مهیا شدن برای ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه و بحث های پیرامون

monavvar

New member
سلام بچه ها از دانشگاه ایران کسی خبر داره خوابگاه میدن یا نه؟سختگیری برای حضور در برای کارمندا دارن ؟

دانشگاه ایران جوووونه ...حرف نداره
همه چیش لایک داره. فقط دانشکده تون پارسال با مدیریت خدمات یجا بود الان نمیدونم جدا شده یا نه
اصن برو حالشو ببرررر
باقیشم توکل بخدا .

hosseintorabi

New member
بچه ها ببخشید من که بالخره نفهمیدم دانشگاه تهران ثبت نامش حضوریه یا اینترنتی .....!!! خداخیرتون بده اگه میدونید ب منم بگید .من شنبه تازه تسویه میکنم .

اون دانشگاههایی هم که نوشته غیر حضوری بالاخره حضوری هم باید یه کارایی انجام داد.. و برعکس واسه ثبت نام حضوری هم همینطوره.. یه پیش ثبت نام اینترنتی داره..

gelare

New member
بچه ها کسی در مورد زمان ثبت نام علوم پزشکی اصفهان وهمچنین نحوه اسکانش خبر داره؟

shaghayegh 71

New member
بچه ها اين تاريخي كه رو به رو هر شرح زده برا ثبت نام مربوط به ثبت نام غيرئ حضوري يه ديگه؟

alitaghipor71

New member
سلام شهید بهشتی خوابگاه میده یانه اگه جواب بدین ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

waria

New member
متاسفانه هیچ دانشگاهی به شبانه خوابگاه نمیده
جدی؟بعد از اینکه پرسیدم، تو سایت دانشگاهش ی اطلاعیه پیدا کردم که نوشته بود اگه جا داشته باشن خوابگاهو میدن!
هزینه ی خوابگاه خود گردان،پانسیون نمی دونین توی اصفهان چقدره؟

hosseintorabi

New member
جدی؟بعد از اینکه پرسیدم، تو سایت دانشگاهش ی اطلاعیه پیدا کردم که نوشته بود اگه جا داشته باشن خوابگاهو میدن!
هزینه ی خوابگاه خود گردان،پانسیون نمی دونین توی اصفهان چقدره؟

پانسیون اگه میگیرین فقط حتما و حتما مجوزشونو ببینین.. خیلی کلاه برداری زیاد شده.. قیمتِ دقیقو نمیدونم

waria

New member
بچه ها شما اگه بودید بین بیوشیمی روزانه بابلسر وشبانه اصفهان کدومو انتخاب میکردید؟(من از ی نفر پرسیدم گفت قطعا اصفهان)
پ ن :من بابلسرو ب دلیل نزدیکیش انتخاب کرده بودم(خودم استان گلستان هستم)اصفهان هم توی کارنامه نهایی دیدم فقط ی نفر فاصله دارم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pariya

waria

New member
چقد آدم جواب سوالاشو میگیره:riz277:
بچه ها توی تکمیل ظرفیت فقط ی رشته میشه انتخاب کرد؟؟یا چندتا؟؟

waria

New member
مثل انتخاب رشته اولی هست به ترتیب اولویتات چندین تا میتونی
مرسی:riz304:
ی سوال دیگه...توی تکمیل ظرفیت خودِ دانشگاه ها اعلام میکنن که تکمیلی برمیدارن؟؟
ینی ی لیستی هست که از بین اونا میتونیم انتخاب کنیم؟؟

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه تهران

ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان گرامی آزمون تحصیلات تکمیلی سال 1394 دوره‌های روزانه و نوبت دوم، برنامه «ثبت‌نام الکترونیکی و حضوری» پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه تهران، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. لازم است پذیرفته شدگان محترم بر اساس برنامه تعیین‌شده، برای ثبت‌نام به سامانه مربوط به نشانی: reg.ut.ac.ir مراجعه نمایند.
در ضمن ثبت نام حضوری با مراجعه به محل پردیس/دانشکده مربوط، طبق کد رشته محل قبولی و در موعد تعیین شده، با ارایه «اصل مدارک لازم» صورت می‌پذیرد.

ثبت‌نام الکترونیکی:
یکشنبه مورخ 1394/6/15 الی سه‌شنبه مورخ 1394/6/17
ثبت‌نام حضوری:
دوشنبه مورخ 1394/6/16 الی چهارشنبه مورخ 1394/6/18

اداره ‌کل خدمات آموزشی دانشگاه تهران

این اطلاعیه کجاست من که رفتم چیزی نبود.

shabnam_m

New member
مرسی:riz304:
ی سوال دیگه...توی تکمیل ظرفیت خودِ دانشگاه ها اعلام میکنن که تکمیلی برمیدارن؟؟
ینی ی لیستی هست که از بین اونا میتونیم انتخاب کنیم؟؟

آره هست.میشه گفت عین مدل انتخاب رشته اصلیه.

sara77

New member
بچه ها بنظرتون تا قبل از 16هم اموزش دانشگاها بازن؟؟؟

hosseintorabi

New member
بچه ها شما اگه بودید بین بیوشیمی روزانه بابلسر وشبانه اصفهان کدومو انتخاب میکردید؟(من از ی نفر پرسیدم گفت قطعا اصفهان)
پ ن :من بابلسرو ب دلیل نزدیکیش انتخاب کرده بودم(خودم استان گلستان هستم)اصفهان هم توی کارنامه نهایی دیدم فقط ی نفر فاصله دارم...

من بهشهری ام.. با اینکه پسر هم هستم ولی اگه جای شما بودم قطعا انتخابم بابلسر بود

hosseintorabi

New member
بچه ها بنظرتون تا قبل از 16هم اموزش دانشگاها بازن؟؟؟

از سازمان هماهنگ کردیم همه ی دانشگاهها پاسخگو باشن.. ولی برای ثبت نام در زمان مقرر حضور به هم برسونید

- - - Updated - - -

سلام دوستان کسی میدونه ثبتنام دانشگاههای مشترک چطوریه؟

هیچ تفاوتی نداره پسرم

payiz_zxc

New member
سلام بچه ها...
کسی خبر داره اصفهان به شبانه ها خوابگاه میده یا نه؟؟

دفترچه انتخاب رشته نگاه کنید قسمت توضیحات هر دانشگاه
فکر میکنم دانشگاه اصفهان به شبانه ها خابگاه میده مثل دانشگاه فردوسی که در دوره لیسانس 3تا خابگاه برای دختران شبانه داره

payiz_zxc

New member
اگه ثبت نام حضوری 21 مهره فکر نکم کلاساتون نیمه مهر شروع بشه خوب!
خوابگاه لیسانس قاعدتا باید از فوق لیسانس جدا باشه.
حالا دانشگاه تهران جالبه ثبت نام اینترنتی و غیر اینترنتی همش تو هفته بعده. فکر کنم خوابگاهو بعدا باید اقدام کنیم که ثبت نام حضوری کردیم. هر دانشگاهی انگار ساز خودشو میزنه. منم رتبه 86 بیوتک صنعت و محیطزیست روزانه تهران قبول شدم. البته توی تاپیک مخصوص قبولیها گفتم.

مرسی خانمی که جواب دادی ولی شروع کلاسها 21 شهریور هست و ثبت نام حضوری 11 مهر ماه هست.من ثبت نام اینترنتی انجام دادم

بالا