مهمترین خواسته شما از همسر آیندتون چیه؟

Rahai

New member
بنظر من صداقت زیربنای اخلاقیاته...دوستان فکر میکنید قولای قبل از ازدواج تا چه حد قابل اعتمادند؟

محسن ن ک

New member
به نظر من که اصلا ازدواج نکنیند...اما 3 تا نکته واسم مهمه..مهربون باشه..تنبل نباشه..خسیس نباشه

محسن ن ک

New member
شاید من جفت و جور رو تجربه نکردم که به ازدواج علاقه مند بشم..فقط نظر دادم شما بگیرید :)

بانو

New member
بنظر من صداقت زیربنای اخلاقیاته...دوستان فکر میکنید قولای قبل از ازدواج تا چه حد قابل اعتمادند؟

با صداقت موافقم .ولی فک نکنم بشه به قولا اعتماد کرد .دو طرف احساساتی میشن همه چی میگن اما بعد ازدواج همه چی که عادی شد تازه یادشون میاد وای من چی گفتم ....:whistle:

s861276

New member
والا بستگی به طرف داره .... خود من همه جورشو دیدم .... آدمی رو دیدم که به کوچکترین قول هاش هم وفا کرده و از اون طرف آدمی رو هم دیدم که به اصلی ترین قولش هم پایبند نبوده ....

shida

New member
اگه بگیم که باید یه طومار اینجا بنویسیم ، چون زیاد باید رو آقایون کار کرد تا اون چیزی بشن که آدم میخواد ولی خوب حالا من که فعلا قصد ازدواج ندارم ولی میگم : خوش اخلاق. خوش برخورد . مودب. با . مرتب. سنگین و رنگین . خشک نباشه . لوس نباشه . خوش تیپ . با وفا . با ایمان. راستگو . با غیرت . چشم پاک و ........ دیگه بسه. همینا باشه خوبه.

ketabsabz

Well-known member
صداقت ، صداقت ، صداقت ، درک ، احترام متقابل ، وفاداری ، محبت و ...

mehrshad

New member
tarjihan ezdevaj nakardan behtare kolan
ya tamame tavaghoate hamsaretun baravarde nemishe ya shoma.ine 2sal bad hamechi adi va ruzmare mishe.va moshkelat mimuneo moshkelato moshkelat . . .

biosta

Well-known member
چه جالب لحظه ای امروز فکر به سمت این سوال رفت و اون وقت با خودم گفتم

اینکه ادمو درک کنه ، متقابلا

هر وقت مشکلی پیش آمد ( دعوا ناراحتی دلخوری سوتفاهم ...) که این موارد بهرحال اجتناب ناپذیر هست و خواهد بود .
از هم ناراحتی و دلخوریمان را پنهان نکنیم و
فقط خودمان دونفر بنشینیم ( بدون دخالت کسی در این مورد ) با منطق و دلیل آرامش و صحبت در مورد موضوع به یک نتیجه ی نهایی برسیم و این رو به عنوان یک قانون واجب الاجرا عملی کنیم .

sepidh gh

New member
با ازدواج نکردن کاملن مخالفم .... چنین ادمایی همیشه احساس تنهایی می کنن و هیچ وقت از زندگی لذت نمی برن .... عینن دیدم که می گم ....

خاسته م اول صادق و رو راست باشه دوم درک متقابل ، سوم اخلاق ..... از غرووور پسرا خیلی بدم میاااد ....در یه حدش خوبه نه بیش از حد....

بالا