منابع بیوشیمی بالینی

m14

New member
doostan bavar konid ke age manbaetoon ro begid ,too reghabat zarari motevajehetoon nemishe...dont worry!!! :|[/QUOTE

سلام
همه همون زیستای دبیرستان رومیخونن بعدش هرکس هرکتاب مکملی که فکرمیکنه راحتترمیفهمه وبهش کمک میکنه اگه موضوعات دیگه سرزده باشی یکی ازدوستان که دبیرزیست هست وبیوشرکت کرده گفتندکه سوالات ازکتب دبیرستان بوده اگرآنهاروبه دقت ریزبینانه بخونیم مسلما میتونیم جواب بدیم موفق باشید

asvabio

New member
سلام دوستای گلم...منم میخوام تازه شروع کنم..نمیدونم از کجا شروع کنم؟:smiliess (2):

amin69

New member
سلام.میخوام یه کتاب خیلی خوب برا شیمی الی معرفی کنم واونم کتاب

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin69

New member
سلام.میخوام یه کتاب خیلی خوب برا شیمی الی معرفی کنم واونم کتاب مدرسان شریفه

amin69

New member
به نظر من برا شیمی عمومی مورتیمر کافیه وبرا شیم الی کتاب منبع ولهارد عالیه و کتابه خلاصه پوران پژوهشخوبه

setareh58

New member
salam.
shoma zist shenasio az kodoom manbae mikhoonid?
man khodam heyat moalefan o ba zist shenasi dabirestan o daram mikhoonam!!!

دوست عزیز بنظرم هیئت مولفان کار نکن وقتت میگیره و مفید نیست چون پارسال تجربش کردم بهترین راه همینه کتابای دبیرستان کامل با تست بخونی بهمراه همون کتابهای بیوشیمی چون توی درس زیست از سولای زیستم زیاد میاد موفق باشین

biomar

New member
بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده خب.... داره میشه درست مثل پارسال که سه ماه طول کشید با آزمون خطا منبع برای بیوتک پزشکی پیدا کنم...

بین بیوشیمی جعفر.نژاد، محمد.ی و احسا.نی کدوم رو بخرم؟ _____________ کل.اس هم میخوام برم ، کدوم بهتره؟؟؟

میخوام یکی از این سه تا رو بخونم + لنینجر + دولین.

اگه برسم هنر کردم واقعا! خیلی استرس دارم تنها دلخوشیم اینه که پارسال سلولی خوندم که به زیستم کمک میکنه ، زبان و شیمی هم که برای بیوتک خوندم حداقل یه پیش زمینه دارم.

اما بیوشیمی مضطربم میکنه ... ضریبشم که ماشالله...

دیگه واقعا ظرفیت ندارم پشت کنکور بمونم همینجوری عمرم داره بهدر میره.................... امسال باید هرجور شده قبول بشم وگرنه حتما دیوونه میشم!!

خواهش میکنم اونایی که قبول شدن بیشتر فعال باشن و به ما کمک کنن.......

(اینم بگم کلا من بیوشیمی ترم سه در حد سه واحد دانشگاه اونم با یه مختصر خوندم________ دو سال پیش درسم تموم شده زیست گیاهی_____ امسال برا بار اول کنکور ارشد دادم.)

آخرین ویرایش:
بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده خب.... داره میشه درست مثل پارسال که سه ماه طول کشید با آزمون خطا منبع برای بیوتک پزشکی پیدا کنم...

بین بیوشیمی جعفر.نژاد، محمد.ی و احسا.نی کدوم رو بخرم؟ _____________ برای کل.اس کدوم بهتره؟؟؟

میخوام یکی از این سه تا رو بخونم + لنینجر + دولین.

اگه برسم هنر کردم واقعا! خیلی استرس دارم تنها دلخوشیم اینه که پارسال سلولی خوندم که به زیستم کمک میکنه ، زبان و شیمی هم که برای بیوتک خوندم حداقل یه پیش زمینه دارم.

اما بیوشیمی مضطربم میکنه ... ضریبشم که ماشالله...

دیگه واقعا ظرفیت ندارم پشت کنکور بمونم همینجوری عمرم داره بهدر میره.................... امسال باید هرجور شده قبول بشم وگرنه حتما دیوونه میشم!!

خواهش میکنم اونایی که قبول شدن بیشتر فعال باشن و به ما کمک کنن.......

(اینم بگم کلا من بیوشیمی ترم سه در حد سه واحد دانشگاه اونم با یه مختصر خوندم________ دو سال پیش درسم تموم شده زیست گیاهی_____ امسال برا بار اول کنکور ارشد دادم.)

من پارسال بیوشیمی رو از صفر شروع کردم.لنینجر+کتاب تست جعفر نژاد رو به زور تموم کردم و 65 زدم.

biomar

New member
همه ی لنینجر رو مو به مو خوندین!؟

جع.فرنژاد مگه کتاب تست جدا هم داره؟

یعنی اصلا بیوشیمی بالینی نخوندین!؟ دولین... هارپر...؟؟

همه ی لنینجر رو مو به مو خوندین!؟

جع.فرنژاد مگه کتاب تست جدا هم داره؟

یعنی اصلا بیوشیمی بالینی نخوندین!؟ دولین... هارپر...؟؟

آره لنینجر رو کامل خوندم به جز قسمت مولکولی که یه کم ناقص موند.بالینی اصلا نخوندم چون فرصت نبود.

biomar

New member
چه جالب... آخه تاپیکارو جویدم من!
و بیشتر بچه ها نوشته بودن از دولین زیاد سوال میاد و هارپر حتما باید بخونیم و ... پس با لنینجر هم میشه.
حالا میترسم من بالینی نخونم از شانسم کلی سوال ازش بیاد! امسال که ارشد بویتک پزشکی دادم کنکور کن فیکون شده بود!:5:
سوالای سلولی همش بیوشیمی بود میکروب سلولی بود و شیمی عمومی هم شیمی آلی!!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ممنون دوست من. بچه های قبول شده! ای خجستگان و ای خوشحالان! برسید به حال ما بیحالان! :25r30wi:منتظرمااااا چون امروز فردا میخوام برم کتاب بخرم شروع کنم دیگه...

بالا