منابع بیوشیمی بالینی

ne11833

New member
من برای بیو تکست نخوندم.جزوه خوندم و اونم مجموعه ای از همه منابع بود.خوب بودو تقریبا نکاتش کامل بود.
برای شیمی جزوه خوندم و تست زدم.موریسون بوید رو اصلا نخونید که هم فهمش سخته هم زیادی مفصل گفته و نکته ای نیست که به درد کنکور بخوره.
زیست من چیز خاصی نخوندم.خودم رشته ام زیسته ولی زیست کنکور همه اش از دوران دبیرستانه و زیاد سخت نیست.فقط تست بزنید کافیه
زبان تست خیلی بزنید چون یه سری لغات تو کنکورها هر سال تکرار میشه و روی متدهای حل سوالات متنی کار کنید خیلی کمکتون میکنه
موفق باشید

ne11833

New member
منم دقیقا وضع شما رو داشتم با درصدام
بیو :75
شیمی :42
زیست :78
زبان :47
فکر میکردم ساری یا بابل قبول بشم ولی تهران شد از این بابت خیلی خوشحالم چون بزرگترین سورپرایز عمرم بود
شما شیمی رو خیلی خوب زدی همین بالا کشیدتت

shookooh

New member
بچه های بیوشیمی یه سوالی دارم... به نظرتون بیوشیمی پاسالار بهتره یا محمدی؟!

setareh58

New member
فکر میکردم ساری یا بابل قبول بشم ولی تهران شد از این بابت خیلی خوشحالم چون بزرگترین سورپرایز عمرم بود
خوشبحالت :rose:

parnian24

New member
من برای بیو تکست نخوندم.جزوه خوندم و اونم مجموعه ای از همه منابع بود.خوب بودو تقریبا نکاتش کامل بود.
برای شیمی جزوه خوندم و تست زدم.موریسون بوید رو اصلا نخونید که هم فهمش سخته هم زیادی مفصل گفته و نکته ای نیست که به درد کنکور بخوره.
زیست من چیز خاصی نخوندم.خودم رشته ام زیسته ولی زیست کنکور همه اش از دوران دبیرستانه و زیاد سخت نیست.فقط تست بزنید کافیه
زبان تست خیلی بزنید چون یه سری لغات تو کنکورها هر سال تکرار میشه و روی متدهای حل سوالات متنی کار کنید خیلی کمکتون میکنه
موفق باشید
ممنون پیشنهاداتتو گذاشتی.به نظرت برای شیمی چه جزوه ای رو بخونیم؟

foroozan

New member
موفق باشید
دوست عزیز میشه بگی جزوه بیوشیمیت چی بوده؟از کجا خریدید؟اگه دارید و خوبم هست من ازتون میخرم

foroozan

New member
خب دوست خوش شانس شما هم کمی ازتجربیاتتون به ارشدای سال دیگه بگید.مثلا اینکه از چه منابعی استفاده کردین وکدومشون ازهمه بهتر بودن؟ممنون

reihoon

New member
موفق باشید

میشه به منم بگین واسه شیمی چی خوندین؟ هیچ درسی به اندازه ی شیمی واسم هراس آور نیست.....

sevill

New member
شیمی استاد من مبانی شیمی آلی مک موری و درس داده به نظرمن از موریسون بوید بهتره!!!!نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ولی من شمی آلیمو 20 شدم!!!
کتاب خوبی بود ترجمه دکتر عیسی یاوری
بچه ها مورتیمر کافیه!؟برای شیمی؟من میترسم از شیمی عمومی چون ترم یک و دو بودیم زیاد بهش توجه نکردم الان ازش وحشت دارم!!!!!

شیمی استاد من مبانی شیمی آلی مک موری و درس داده به نظرمن از موریسون بوید بهتره!!!!نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ولی من شمی آلیمو 20 شدم!!!
کتاب خوبی بود ترجمه دکتر عیسی یاوری
بچه ها مورتیمر کافیه!؟برای شیمی؟من میترسم از شیمی عمومی چون ترم یک و دو بودیم زیاد بهش توجه نکردم الان ازش وحشت دارم!!!!!
منم مک موری می خونم..عالیه!!!
مورتیمر هم کافیه،فقط بیشتر رو جلد 1 تمرکز کن و در جلد 2 روی آخر هاش مخصوصاً فصل آلی.همیشه ازش سوال میاد.(متنش)
کاری نداره فقط باید خوب دوره کنی!!!

milad_f67

New member
موفق باشید

عزيز جان ميشه بگي جزوه كدوم دانشگاه رو خوندي؟؟؟؟؟؟؟؟

pary

New member
سلام دوستان منم تو جمعتون جا میدید

میشه یک نفر منو راهنمایی کنه که برای شیمی عمومی و آلی چی بخونم؟پاک گیج شدم؟

foroozan

New member
سلام دوستان کسی جزوه زیست عمومی دانشگاه تهرانو نداره؟من دنبالشم....
اگه کسی دربارش وکلا خوب یابد بودنش نظری داره راهنمایی کنه ممنون میشم.

drvahid

New member
کمک:انتخاب منبع زیست شناسی !!!

salam.
shoma zist shenasio az kodoom manbae mikhoonid?
man khodam heyat moalefan o ba zist shenasi dabirestan o daram mikhoonam!!!

laeya

New member
دوست عزیز زیست شناسی منبع مشخصی نداره. من کتاب مبانی زیست شناسی ابوالقاسم امین رو خوندم ولی جواب خیلی از سوالات رو توی این کتاب پبیدا نکردم. کتاب های دبیرستان خیلی خوبن هر سال چند تا سوال از اونا میاد.

drvahid

New member
doostan bavar konid ke age manbaetoon ro begid ,too reghabat zarari motevajehetoon nemishe...dont worry!!! :|

drvahid

New member
دوست عزیز زیست شناسی منبع مشخصی نداره. من کتاب مبانی زیست شناسی ابوالقاسم امین رو خوندم ولی جواب خیلی از سوالات رو توی این کتاب پبیدا نکردم. کتاب های دبیرستان خیلی خوبن هر سال چند تا سوال از اونا میاد.
اخه کتاب ابولقاسم امین خیلییییی سنگین و زیاد هست!!!

آخرین ویرایش:
بالا