معرفی کتاب

reza.n

New member
سینوهه قشنگ بود.کتاب قلعه دیجیتال "دن براون"هم دوست داشتم.کلا کتابای دن براونو دوس دارم

mikhak s

New member
تاپيكي با همين موضوع قبلا باز شده يعني الان بايد از اول هرچي كتاب خوندم اينجا بنويسم:sad:

AWWA

New member
تاپيكي با همين موضوع قبلا باز شده يعني الان بايد از اول هرچي كتاب خوندم اينجا بنويسم:sad:

میخک جون ازین تاپیکا صدتام باز بشه بازکمه!بزار میانگین مطالعمون بره بالا. اگه کتابایی رو که دوستشون داری بهمون بگی خیلی خوشحالمون میکنی.:riz304:
780219_188.gif

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
راستی میخک جون من قبل اینکه این تاپیکو باز کنم، گشتم همچین چیزی ندیدم. لطفا" لینکشو بزار تا از مطالب اونجام استفاده کنیم.

" جان شیفته " نوشته رومن رولان و " سانتا ماریا" سیدمهدی شجاعی... کتابای جلال آل احمد هم که حرف نداره
در موضوع اندیشه اسلامی هم کتابای شهید مطهری فوق العاده ست.

AWWA

New member
" جان شیفته " نوشته رومن رولان و " سانتا ماریا" سیدمهدی شجاعی... کتابای جلال آل احمد هم که حرف نداره
در موضوع اندیشه اسلامی هم کتابای شهید مطهری فوق العاده ست.

من کتابای شهید مطهری رو خیلی دوست دارم. به نظرم با کتابای دکتر شریعتی قابل مقایسه است.

Taraa

Well-known member
بچه ها این چیه اون بالا سمت راست صفحه اومده؟ شمام میبینید؟
نوشته Bulletin

چه خبره اینجا چرا همه چی قتل و وصل میشه؟

reza.n

New member

شما عزیزم بگو تا حالا از کتابای شهید مطهری خوندی یانه؟
بله بله یکمی.انسان در اسلامشو ولی کامل خوندم جانم.ولی بقیه چیزا رو کوشولو موشولو از اینور اونور خوندم ازش.:21:

AWWA

New member
بچه ها این چیه اون بالا سمت راست صفحه اومده؟ شمام میبینید؟
نوشته Bulletin

چه خبره اینجا چرا همه چی قتل و وصل میشه؟

من فکر میکردم فقط برا من اینجوریه. صفحه مشخصات کاربریم عوض شده.

AWWA

New member
خوب بود.همینو میتونم بگم.تو سوال منو جواب ندادیا.بگو دیگه جانم.

من نمی خوام نظر خودمو بهت تحمیل کنم. فقط در این حد میگم که همونقد که از مطالعه کتابای شهید مطهری لذت می برم همون اندازه هم از کتابای شریعتی لذت می برم. به قول یکی: اگه می خوایید پایه های دینتون رو قوی کنید کتابای شهید مطهری رو بخونید واگه می خوایید دینتون رو زیبا کنید کتابای دکتر شریعتی رو بخونید. اما توصیه می کنم جاذبه ودافعه علی و حقوق زن در اسلامو بخونی.

Taraa

Well-known member
خوب بود.همینو میتونم بگم.تو سوال منو جواب ندادیا.بگو دیگه جانم.
خوب عالم و آدم میدونن این دوتا همیشه با هم کل کل داشتن تا وقتی که جان به جان آفرین تسلیم نمودند ... بعید نیست کتاباشونم یه جورایی در جواب به هم باشه

reza.n

New member

من نمی خوام نظر خودمو بهت تحمیل کنم. فقط در این حد میگم که همونقد که از مطالعه کتابای شهید مطهری لذت می برم همون اندازه هم از کتابای شریعتی لذت می برم. به قول یکی: اگه می خوایید پایه های دینتون رو قوی کنید کتابای شهید مطهری رو بخونید واگه می خوایید دینتون رو زیبا کنید کتابای دکتر شریعتی رو بخونید. اما توصیه می کنم جاذبه ودافعه علی و حقوق زن در اسلامو بخونی.

سوال منو جواب ندادی.ولی نوشته های شریعتی دلنشین تره.غیر قابل انکاره و شباهتی به نوشته های مطهری نداره.من نمیدونم حالا چه کتاباییشو مقایسه کردی که اونو گفتی.به هرحال.ممنون از نظرت و اطلاعاتت جانم.حقوق زن در اسلامو دنبالش بودم بخونم متاسفانه فرصت نشد.اگه شد حتما میخونم.مرسی

AWWA

New member
سوال منو جواب ندادی.ولی نوشته های شریعتی دلنشین تره.غیر قابل انکاره و شباهتی به نوشته های مطهری نداره.من نمیدونم حالا چه کتاباییشو مقایسه کردی که اونو گفتی.به هرحال.ممنون از نظرت و اطلاعاتت جانم.حقوق زن در اسلامو دنبالش بودم بخونم متاسفانه فرصت نشد.اگه شد حتما میخونم.مرسی

منظورم مقایسه از لحاظ تأثیر وقدرت کلامه نه طرز بیان.

AWWA

New member
خوب عالم و آدم میدونن این دوتا همیشه با هم کل کل داشتن تا وقتی که جان به جان آفرین تسلیم نمودند ... بعید نیست کتاباشونم یه جورایی در جواب به هم باشه

به نظرم مکمل هم هستن نه مقابل هم.

reza.n

New member

منظورم مقایسه از لحاظ تأثیر وقدرت کلامه نه طرز بیان.

منطق کلا تووو کتابای مطهری موج میزنه.قشنگیش همینه.شریعتی زیبایی ادبیش دیوونت میکنه.مثه هم نیستن.هرکدوم سبکی دارن دیگه.اما اگه یکدومشون بخاد روی نظرم اثر بذاره حتما منطق نه زیبایی ادبی

بالا