معرفي رشته ي سم شناسي

j.sadegh ahmadi

New member
چاپ سي و پنجم تابستان 90. ترجمه ي عيسي ياوري و كلا پانزده فصل داره.

یعنی فقط جلد اول؟
در مورد شماره چاپ کتاب هم اصلن جای نگرانی نداره چون فقط و فقط قیمت کتاب تو این مدت تغییر کرده یکبار برای همیشه این کتاب ترجمه شده و الانم فقط تجدید چاپ میشه همین . الان تو دانشگاه ها هم از رو چاپ دهه هفتاد اساتید تدریس میکنن پس به داشته هاتون اعتماد کنین انشالا موفق میشین

mikhak s

New member
یعنی فقط جلد اول؟
در مورد شماره چاپ کتاب هم اصلن جای نگرانی نداره چون فقط و فقط قیمت کتاب تو این مدت تغییر کرده یکبار برای همیشه این کتاب ترجمه شده و الانم فقط تجدید چاپ میشه همین . الان تو دانشگاه ها هم از رو چاپ دهه هفتاد اساتید تدریس میکنن پس به داشته هاتون اعتماد کنین انشالا موفق میشین

ممنون همچنين شما. بله ميدونم اين كتاب قوانينو مطلباش ثابته.

mikhak s

New member
15 فصل؟؟؟ از من 29 فصله! جلد اولش 15 فصله. جلد دومشو نگرفتی؟ اگه میشه عنوانای فصلاشم بنویس اگه زحمتت نیست. مرسی. منم ترجمه یاوریه. چاپ دوازدهم1386. منظورم از چاپ ویرایشش بود. مال من ویرایش ششم 1986

آره اين جلد اولشه من جلد دومشو از جزوه ي يكي از استادام (كه خيلي خوبه استفاده كردم) براي ويرايش بله از منم ويرايش ششم 1986 هست.

عنوان فصلاش :
مقدمه اي برنظريه اتمي_ استوكيومتري بخش 1_بخش 2_ شيمي گرمايي _ ساختار الكتروني اتمها _ خواص اتمها و پيوند يوني_ پيوند كووالانسي_ شكل هندسي مولكول

و..._ گازها _ مايعات و جامدات _ محلول ها _ واكنش هاي شيميايي در محلول آبي _ سينتيك شيميايي_ تعادل شيميايي اين جلد اوله. ولي مطلبا ثابته خيالت راحت باشه. فقط ممكنه

موضوعات رو راحت تر مطرح كرده باشن

mohamad21

New member
آره اين جلد اولشه من جلد دومشو از جزوه ي يكي از استادام (كه خيلي خوبه استفاده كردم) براي ويرايش بله از منم ويرايش ششم 1986 هست.

عنوان فصلاش :
مقدمه اي برنظريه اتمي_ استوكيومتري بخش 1_بخش 2_ شيمي گرمايي _ ساختار الكتروني اتمها _ خواص اتمها و پيوند يوني_ پيوند كووالانسي_ شكل هندسي مولكول

و..._ گازها _ مايعات و جامدات _ محلول ها _ واكنش هاي شيميايي در محلول آبي _ سينتيك شيميايي_ تعادل شيميايي اين جلد اوله. ولي مطلبا ثابته خيالت راحت باشه. فقط ممكنه

موضوعات رو راحت تر مطرح كرده باشن
مرسی دوست عزیز خیلی لطف کردی. خیالم راحت شد. از منم همینجوریه.اره کلا جلد دومش خیلی سختتره نسبت به جلد اول. مخصوصا شیمی معدنیش.ایشالا که همه قبول شیم هم کلاسی هم شیم!

mikhak s

New member
مرسی دوست عزیز خیلی لطف کردی. خیالم راحت شد. از منم همینجوریه.اره کلا جلد دومش خیلی سختتره نسبت به جلد اول. مخصوصا شیمی معدنیش.ایشالا که همه قبول شیم هم کلاسی هم شیم!

خواهش ميكنم، ايشالله:thumbsupsmileyanim:

karshenasgh

New member
آخرین ویرایش:

j.sadegh ahmadi

New member
به این لینک مراجعه کن: :thumbsdownsmileyani
آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي گروه پزشكي سال 91

اطلاعیه شماره 10 رو بخون داخلش گفته محل آزمون در هر شهر کجاست...
مرسی احتمال میدادم به خاطر تعداد کم نفرات بخوان متمرکز برگزار کنن اینطوری بهتر شد ممنون از راهنمایی تون

koray77

New member
شیمی مثل ریاضی میمونه قوانینش ثابته اگر هم کاملتر از مورتیمر خواستین شیمی عمومی چاپ دکتر علی افضل صمدی رو از سایت زیر میتونین دانلود کنین هم رایگانه هم بحثاش روانه هم اینکه بصورت فصل به فصل برای دانلود گذاشتن
علی افضل صمدی
خدایی حرف نداره مرسی

Asemane shab

New member
من علاقه شدیدی به داروسازی داشتم....یکی از استادامون بهم پیشنهاد داد.....من که فقط به خاطر داروسازی

Asemane shab

New member
میشه بیشتر توضیح بدید...درمورد نحوه درس خوندنش...باید از کی شروع کنم....اصلا چطوری شروع کنم....با وجود اینکه درس های خود گیاهپزشکیم خیلی سخته وبرای معدل بالا باید وقت زیادی گذاشت....کلا هر چی میدونید لطفا می گید؟

jonz2@5

New member
یه سر برو دانشگاه تهران با بچه های ارشد صحبت کن راهنمایت میکنند

jonz2@5

New member
ما که اطلات زیادی نداریم بگیم ولی چرا مسولین سایت هیچ کمکی نمیکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

25RR

New member
سلام. من خیلیییییییییی سم شناسی دوست داشتم و دارم . ولی به خاطر اینکه ترسیدم قبول نشم و اینکه ادامه تحصیل در مقطع دکترا نداشت صرف نظر کردم و رشته خودمو ادامه دادم.حالا اگر کسی اطلاعاتی در باره ادامه تحصیل در مقطع دکترا تو رشته سم شناسی داره ممنون میشم بگه.ارشد که نشد لاااقل دکترا رو سم شناسی بخونم

God70

New member
میتونین در دکترای تخصصی داروسازی شرکت کنید.البته با ارشد سم شناسی

saniiii

New member
سلااااااااااااااااااااااااام
میگم از اوناییکه واسه کنکور میخوندین کدومتون قبول شدین؟؟؟؟ بیایین تجربیاتتونو بگین لطفاااا

بالا