معرفي رشته ي سم شناسي

koray77

New member
سلام بچه ها بياييد اينجا بگين كدومتون امتحان دانشگاه آزاد داده و نظرش درمورد سوالات چي هست؟

سلام من ثبت نام کرده بودم ولی حسش نبود برم آزمون فک کن ساعت 8صبح پاشی بری شهرضا ایشالا کنکور سراسری میوفته شیراز:riz277:

koray77

New member
ولي من رفتم تازه 5:30 صبح بيدار شدم :sadsmiley:

آفرین!!!ولی من هدفم واحد دارویی تهران بود خواستم ثبتنام کنم دیدم فقط زده اهر و شهرضا مجبور شدم الکی بزنم شهرضا قبول هم میشدم امکان زندگی تو شهرضا برام فراهم نبود :riz277:

hosseini_h_7

New member
سلام دوستان عزیز
مثل اینکه حرفای من خیلی غیرمنطقی بوده که همتون جبهه گرفتین!
بهرحال من عذرخواهی می کنم.
ایشالا همگی قبول بشید و تو یه کلاس همدیگه رو ببینبم.
یه پیشنهادی که دارم اینه که بیاید مطالب تخصصی رو که توش ابهام داریم اینجا بزنیم تا همه بتونن کمک کنن و به یادگیری بهتر هم کمک می کنه.
[video]http://www.learnerstv.com/animation/biology/central_dogma.swf[/video]

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
سلام آقا حسين . سايتي كه معرفي كرده خيلي خوبه مراحل مختلفو با شكل نشون داده . ولي من جايي پيدا نكردم كه بشه چيزي وارد كرد:21:

karshenasgh

New member
سلام دوستان عزیز
یه پیشنهادی که دارم اینه که بیاید مطالب تخصصی رو که توش ابهام داریم اینجا بزنیم تا همه بتونن کمک کنن و به یادگیری بهتر هم کمک می کنه.

سلام کاربر حسینی عزیز. من رفتم تو اون سایتی که شما معرفی کردی. چیزی که شما گذاشتی جالب بود اما من وقتی میخوام بقیه فیلماشم ببینم error میده! نمیذاره!...
این آدرس سایته دیگه؟ درسته؟
Free video lectures,Free Animations, Free Lecture Notes, Free Online Tests, Free Lecture Presentations

میشه این سایت رو بیشتر معرفی کنین؟...

آخرین ویرایش:

koray77

New member
سلام دوستان عزیز

نه عزیزم کسی نگفت حرفاتون غیر منطقیه دقت کرده باشین بچه ها به اتفاق رو بحث زمان تاکید داشتن موفق باشی:riz277:

hosseini_h_7

New member
البته این لینکو همینجوری برا دستگرمی گذاشتم.راستی یکی به من بگه اینجا چطور می شه فایل آپلود کرد؟

mikhak s

New member
البته این لینکو همینجوری برا دستگرمی گذاشتم.راستی یکی به من بگه اینجا چطور می شه فایل آپلود کرد؟

برا ي دستگرمي؟ دست شما دردنكنه زحمت كشيدي واقعا:33: فايل چي ميخواي آپلود كني؟ براي كجا؟

mohamad21

New member
سلام بچه ها اینکه میگن برای درس شیمی از چاپ جدید مورتیمر سوال میدن درسته؟ چاپ جدیدش با این چاپی که میخونیم فرق داره. اگه دقت هم کرده باشین از سوالای پارسال چنتاشون اصلا توی مورتیمر نیستن! البته الان دیگه فایده نداره دیگه وقتی نیست!:21:

mikhak s

New member
سلام بچه ها اینکه میگن برای درس شیمی از چاپ جدید مورتیمر سوال میدن درسته؟ چاپ جدیدش با این چاپی که میخونیم فرق داره. اگه دقت هم کرده باشین از سوالای پارسال چنتاشون اصلا توی مورتیمر نیستن! البته الان دیگه فایده نداره دیگه وقتی نیست!:21:

سلام، كيا ميگن؟ مال من چاپ جديده مگه فرقي هم داره؟تا جايي كه ميدونم اصل مطلب همونه تغيير نكرده. نگران نباش:smiliess (3):

mohamad21

New member
سلام، كيا ميگن؟ مال من چاپ جديده مگه فرقي هم داره؟تا جايي كه ميدونم اصل مطلب همونه تغيير نكرده. نگران نباش:smiliess (3):

میشه بگی از شما چاپ چندمه؟ مترجمش کیه؟ واینکه کلا چند فصل داره؟ ممنون

hurrem sultan

New member
میشه بگی از شما چاپ چندمه؟ مترجمش کیه؟ واینکه کلا چند فصل داره؟ ممنون
شیمی مثل ریاضی میمونه قوانینش ثابته اگر هم کاملتر از مورتیمر خواستین شیمی عمومی چاپ دکتر علی افضل صمدی رو از سایت زیر میتونین دانلود کنین هم رایگانه هم بحثاش روانه هم اینکه بصورت فصل به فصل برای دانلود گذاشتن
علی افضل صمدی

j.sadegh ahmadi

New member
شیمی مثل ریاضی میمونه قوانینش ثابته اگر هم کاملتر از مورتیمر خواستین شیمی عمومی چاپ دکتر علی افضل صمدی رو از سایت زیر میتونین دانلود کنین هم رایگانه هم بحثاش روانه هم اینکه بصورت فصل به فصل برای دانلود گذاشتن
علی افضل صمدی

واقعا کاملترین منبع برای شیمی عمومیه مخصوصا برا اوناییکه میخوان تازه شروع کنن مرسی.

mohamad21

New member
علی افضل صمدی
merc......................

mohamad21

New member
چاپ سي و پنجم تابستان 90. ترجمه ي عيسي ياوري و كلا پانزده فصل داره.
15 فصل؟؟؟ از من 29 فصله! جلد اولش 15 فصله. جلد دومشو نگرفتی؟ اگه میشه عنوانای فصلاشم بنویس اگه زحمتت نیست. مرسی. منم ترجمه یاوریه. چاپ دوازدهم1386. منظورم از چاپ ویرایشش بود. مال من ویرایش ششم 1986

بالا