معتاد به علوم پزشکی دات کام!!!

waria

New member
چی؟؟؟ چی شد؟؟؟ای بابا اینا چرا اعتیاد آدمو علنی میکنن؟؟من و شطرنجی کنین لطفا:ph34r-smiley:

waria

New member
ارشد و واریا دیگه راه بازگشت ندارن
همیشه راه بازگشتی هست میلر جان.یه چند روز دیگه شارژ نت تموم میشه.میخواین اراده کنم شارژش نکنم؟؟:a2d3:خواستن توانستن است.عزیزم:ph34r-smiley:

TUMS

Well-known member

به محض تموم شدن ثبت نام اومدم اینجا ببینید چقدر دوستون دارم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

mikhak s

New member
وايييييييي امروز تو ترك بودم ولي الان اينجام:14: لامصب مثل آهن ربا جذبت ميكنه از صبح خودمو مشغول كردمو درس خوندم ولي ديگه فايده اي نداشت يهو سر از اينجا در آوردم:riz513: بايد يه فكر ديگه كرد:dadad4:

sanazmohandes

New member
بچه ها من صبحا صبحانه میخورم بعد میام میشینم پشت کامپیوتر هر 10 دقیقه تو سایتم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

sara77

New member
توکه تازه خوب شده بودی؟!مواظب باش باز به اون حالت قبلی برنگردی. نری تو فضااااااااااا:j58r36j3gcr4suxymup
من؟؟نبابا اشتبا میکنی من از یه فضا دراومدم اومدم گیر این فضااااااااااااااااااااااااااااا

mikhak s

New member
هورااااااااا امروز فقط يه بار اومدم سايت اونم الانه :applause: هرچند خيلي برام سخت بود همش فكرم اينجا بود:mad_majidonline: از خونه فرار ميكنم ميرم جايي كه اصلا به اينترنتو كامپيوتر دسترسي نداشته باشم:14:

waria

New member
بدیش میدونین چیه؟؟؟حالا با هزار زور و زحمت وترفند نمیای سایت.ولی همونم که نمیای همش به اینجا فکر میکنی:j58r36j3gcr4suxymup...من نمیدونم خودم همش در نقش مادر بزرگ دیگران و نصیحت میکردم خودم چجوری گرفتار شدم:14:عجبا..........:sdasdasd:

mikhak s

New member
بدیش میدونین چیه؟؟؟حالا با هزار زور و زحمت وترفند نمیای سایت.ولی همونم که نمیای همش به اینجا فکر میکنی:j58r36j3gcr4suxymup...من نمیدونم خودم همش در نقش مادر بزرگ دیگران و نصیحت میکردم خودم چجوری گرفتار شدم:14:عجبا..........:sdasdasd:

آره دقيقا نميدونم بايد چكار كنيم كه كمتر به اينجا فكر كنيم:14:

matin

New member
ده معتاد اول سایت شما بیمار نیستین بلکه تنهائین !! اینترنت فقط به ما تنهائی مارو نشون میده :65d6a5d6s:

soso26

New member
من معتاد نیستم فقط دلم میخواد ستاره هام زیاد شههههههههههه:riz481::p:painting::4d564ad6:

بالا