مطالعه ی گروهی برای کارشناسی ارشد خون شناسی و بانک خون ( هماتولولوژی)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mosaferkocholo

New member
حالا من دوست دارم یه شهر دیگه قبول شم ببینم چه حالی داره یه تجربه جدیده خوب . آخه منه بیچاره مهد کودکم دبستانم راهنماییم دبیرستان و دانشگاهم یه کوچه بالاتر از خونمون بود حتی جا هایه مختلفه شهرمو ندیدم دیگه حالم از این کوچه به هم میخوره :smiliess (2): درسته بیو پذیرشش بیشتره ولی شرکت کنندشم کم نیست و الان همه رشته ها بیکار تشریف دارن به نظرم چیزی رو بخون که خیلی علاقه داری چون اگر کم باشه علاقه نمیتونی 9 ساعت در روز بخونی خیلی زور بزنی 2 ساعت مفیدته تازه دور باشه ارشد 2 روزه تو هفته میتونی برگردی
بجه ها من نميدونم جي كار كنم؟هماتو خيلي دوست دارم اما نميتونم برم شهر ديكه.شهرمون فقط بيوشيمي ميخوواد بياره.از يه طرف قبول شدن بيو اسون تره تا هماتو.يكي راهنماييم كنه!اما خوب درساي هماتو هم سنكينه.كيج شدم:21:

Dexter2009

New member
سلام بچه ها من تازه عضو انجمن شدم و دوست دارم با شما باشم.کتاب هنری دیویدسون رو گرفتم مترجمش دکتر شعبان علیزاده است به نظر شما همین ترجمه اش خوبه؟؟
میشه بگید شما از کتاب کدوم مترجم استفاده میکنید؟ ممنون

فکر کنم خوب باشه ...چون من هافبراند با ترجمه شعبان علی زاده رو دارم خیلی روونه و ازش راضیم.

Dexter2009

New member
من الان دارم هافبراند رو می خونم...خلاصه برداری می کنم و توی یه جای دیگه سوال طرح می کنم و از خودم می پرسم...هرکدوم رو غلط جواب می دم پیشش ضربدر می زنم تا موقع دوره فقط همونایی رو که بلد نبودم تکرار کنم.

Hematologist

New member
من الان دارم هافبراند رو می خونم...خلاصه برداری می کنم و توی یه جای دیگه سوال طرح می کنم و از خودم می پرسم...هرکدوم رو غلط جواب می دم پیشش ضربدر می زنم تا موقع دوره فقط همونایی رو که بلد نبودم تکرار کنم.

موفق باشی دوست خوبم منه بیچاره که دارم وسایلمو جمع میکنم اخه دانشجو شهر دیگم بیست و پنجم شروع کلاسامه:sad:
برام دعا کن زودتر بتونم شروع کنم

aram ft

New member
سلام بچه ها من تازه عضو انجمن شدم و دوست دارم با شما باشم.کتاب هنری دیویدسون رو گرفتم مترجمش دکتر شعبان علیزاده است به نظر شما همین ترجمه اش خوبه؟؟
میشه بگید شما از کتاب کدوم مترجم استفاده میکنید؟ ممنون
سلام من امسال اهواز قبول شدم ولی انقدر عاشق هماتو هستم از این تاپیک لذت می برم و از این که شما انقدر با عشق از هماتو حرف می زنید کیف می کنم. من ترجمه ی دکتر بشاش رو توصیه می کنم. البته دکتر علیزاده هم عالیه. هر دوتای این عزیزان استادای من تو دوره ی کارشناسی تو تهران بودند. دکتر بشاش روان تر و قابل فهم تره. ولی دکتر علیزاده کامل تر. سر کلاس به ما درس می داد از رفرنس هم کامل تر بود...! البته این رو هم بگم که من فقط جزوه ی دکتر بشاش رو خوندم. دیوید سن ترجمه ی دکتر بشاش رو داشتم. ولی اصلا ترجمه ی دکتر علیزاده رو ندیدم. با شناختی که ازش سر کلاس داشتم گفتم.
موفق باشید

saeedehhemato

New member
salaaaaaaaam
khosh omadam!!!!!
man hanuz shoro nakardam, shomaha khob bekhunin, manam b zoodi miam.
hamegiiiiiiiiiii moavafagh bashin hematologistahe ayande

mahakiii

New member
salam dustaye khubam, man tazze varedam:riz304:
mikham az mehr shoru be khundan konam midunam ke kheli sakhte va midunam ke ba vojude kar va uni vaghte kafi nadaram ama mikham hadeaghal tamame talashamo bokonam, omidvaram hamamun be on chizi ke mikhaym beresim:a2d3:

Dexter2009

New member
mikham az mehr shoru be khundan konam midunam ke kheli sakhte va midunam ke ba vojude kar va uni vaghte kafi nadaram ama mikham hadeaghal tamame talashamo bokonam, omidvaram hamamun be on chizi ke mikhaym beresim:a2d3:

سلام دوست عزیز
خوش اومدید... من هم برای شما و بقیه ی بچه ها آرزوی موفقیت می کنم..

hemato92

New member
سلام دوستان , من هم در جمع گرم خودتون بپذیرید .ممنون :smiliess (10):

jonothan

New member
سلام بچه ها من هم چند روزی است بهتر میخونم بچه ها سعی کنیم صبح ها زودتر از خواب بیدار شیم ساعت مطالعه مونو ببریم بالا

mahakiii

New member
[/QUOTE
salam , id shoma ro add kardam , id man ham mt_hsn@yahoo.com

mamnoonam, pas tu yahoo mibinametun:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا