مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohana

Well-known member
سلام...من بیوشیمی رو بالاخره درست و حسابی شروع کردم... ولی نه از اول:) فصل آمینواسید ها رو خوندم:4d564ad6:

oooookh جان خوبه ناراحت نباش
بالخره این روزها به خاطر محرم همه ی بچه ها وقت زیادی برای خوندن ندارند انشاءالله به خاطر حضور در این مراسمات بعد از دهه اول و دوم محرم خیلی خوب تر می خونیم و بهتر هم یاد میگیریم
من هم کمی بیوشیمی و زیست خوندم

oooookh

New member
گزارش:
دیشب: آنمی بیماری مزمن
امروز: چند ص بیوشیمی (متابولیسم لیپیدها)

arezoo90

New member
سلام بچه ها :ad54ad: خسته نباشین خدا قوت :a2d3:
بچه ها میشه منم بیام تو جمعتون تا شاید فرجی حاصل شد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
البته من 94 کنکور دارم ولی اونقد سردرگمم که نمیدونم چه کنم!
میخوام بیام اینجا کنار شما شروع کنم تا شاید اخر تصمیمو گرفتم!
حداقل اش اینه که خوندم چیزی از دس ندادم نه!!!!دیگه بیشتر از این کاری ازم برنمیاد!!!!:dadad4:
هرازچندگاهی منم گزارش میزارم با اجازه تون.....
امیدوارم همگی تون موفق باشین تلاش کنین واقعا هرکی بخواد میرسه به هدفش نا امید نباشین و ادامه بدین
ارزوی قبولی برا همتون دارم:riz304:

mohana

Well-known member
سلام بچه ها :ad54ad: خسته نباشین خدا قوت :a2d3:
بچه ها میشه منم بیام تو جمعتون تا شاید فرجی حاصل شد ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
البته من 94 کنکور دارم ولی اونقد سردرگمم که نمیدونم چه کنم!
میخوام بیام اینجا کنار شما شروع کنم تا شاید اخر تصمیمو گرفتم!
حداقل اش اینه که خوندم چیزی از دس ندادم نه!!!!دیگه بیشتر از این کاری ازم برنمیاد!!!!:dadad4:
هرازچندگاهی منم گزارش میزارم با اجازه تون.....
امیدوارم همگی تون موفق باشین تلاش کنین واقعا هرکی بخواد میرسه به هدفش نا امید نباشین و ادامه بدین
ارزوی قبولی برا همتون دارم

سلااااااااام آرزوی عزیزممم
خییلی خوش اومدی خواهری:heart:

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

zahra.zk

New member
سلام
خسته نباشید
می شه بگید عنوان دقیق کتاب تافل چی هست؟
ممنون.

oooookh

New member
سلام دوستان...عزاداریاتون مقبول حق...
گزارش این چند روز تعطیلی:آنمی آپلاستیک...فصل 3 زیست مهدوی...می تونستم بیشتر بخونم ولی بازم مث همیشه تنبلی کردم

mohana

Well-known member
امروز
هماتو:روخوانی سیدروبلاستی
زبان درس 29 تافل

از برنامه امروز ایمنی مبحث آنتی بادی و دوره هماتو مونده

اون روزهایی که نمیتونستم درست و حسابی درس بخونم، مهارت3 لزگی حتی شده کم، لغاتش رو برا خودم فیش نویسی میکردم...الان به وسطای مهارت سوم رسیدم
دیروز و امروز خداروشکر خوب درس خوندم...فردا باید از مبحث کمخونی بیماری های مزمن شروع کنم به عمیق خونی...تا حالا فقط روخونی کردم...

همگی موفق باشین:thanks:

سلام من دانشجوی زاهدانم علوم آزمایشگاهی ترم 3
میخاستم بدونم برای ارشد خوندن واقعا نیازه کتابای کلفتی مثل هارپر،لنینجرو... واجبه یعنی جزوات برتر از اساتید یاموسسات برتر سراغ ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سوال دیگمم اینه برای زبان چیرو باید دقیق خوند؟؟؟؟؟؟من خودم کتاب کلمات ضروری برای تافل رومیخونم ولی بعضیا میگن504یا1100واژه خیلی مهمه تازه اساتید ماهم میگن زبان پزشکیرو بخونیم موندم شاید نیاز باشه 10تاکتاب دیگم بخونم
شمایک کتاب زبان معروف یا جزوات ربان معتبر سراغ ندارین که کمی کمک کننده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به همه ی دوست های گلم
عزاداری هاتون مقبول درگاه حق تعالی
این روزها خیلی زمان نداشتم اما درس خوندن را هم رها نکردم
من دارم سلولی و بیوشیمی که عقب هستم را جبران می کنم تا الان سلولی تا فصل 3 مجید مهدوی و بیوشیمی هم آب و الکترولیت ها و قند ها و متابولیسمش را خونده ام
ایمنی و خون را به برنامه ی آزمون اول آزمایشی رسانده ام:smilies-azardl (181

منصور زاهدان عزیز متاسفانه نمی تونم راهنماییت کنم چون من دارم لزگی می خونم و از بقیه ی منابع خبری ندارم و برای سلولی مجید مهدوی و بیوشیمی هم برای کنکور و نجات شکوهی را می خونم و نمی دونم بقیه منابع چه طوریه

من دارم سلولی و بیوشیمی که عقب هستم را جبران می کنم تا الان سلولی تا فصل 3 مجید مهدوی و بیوشیمی هم آب و الکترولیت ها و قند ها و متابولیسمش را خونده ام

منصور زاهدان عزیز متاسفانه نمی تونم راهنماییت کنم چون من دارم لزگی می خونم و از بقیه ی منابع خبری ندارم و برای سلولی مجید مهدوی و بیوشیمی هم برای کنکور و نجات شکوهی را می خونم و نمی دونم بقیه منابع چه طوریه

خیلی ممنون"ستاره سهیل" ولی اصلش میخام بدونم چون تازه کتابمو شروع کردم لزگیرو بهم پیشنهاد میکنی یا خوندن جفتش مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برابیوشیمی هم متوجه نشدم چه کتابایی رو میگی میشه درمورد کتاب نجات شکوهی توضیح بیشتری بدی واینکه کی بهت معرفی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

خیلی ممنون"ستاره سهیل" ولی اصلش میخام بدونم چون تازه کتابمو شروع کردم لزگیرو بهم پیشنهاد میکنی یا خوندن جفتش مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برابیوشیمی هم متوجه نشدم چه کتابایی رو میگی میشه درمورد کتاب نجات شکوهی توضیح بیشتری بدی واینکه کی بهت معرفی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شوکا88

New member
اقای منصوربنظرم الان لزگیونخونین.باتوجه به اینکه ترم 3 هستین اول504.بعدتافل..بعد لزگی

- - - Updated - - -

خواهش میکنم
نجات شکوهی را بچه های همین سایت بهم معرفی کردند
کتاب (برای کنکور بیوشیمی) دکتر پاسالار
کتاب مروری بر بیوشیمی نوسته نجات شکوهی
نکته های (برای کنکور) زیادتر از نجات شکوهیه اما بعضی قسمت ها را بهتر توضیح داده
راستی برای تست بچه ها کتاب تست پروین پاسالار جلد سفید دیباگران را گفته اند من گرفته ام یه کتابیه تو مایه های
من زبانم خیلی خیلی بده اما دارم لزگی رو می خونم کند پیش میرم اما حداقل دلم خوش منبع مهم تر ار خونده ام البته این نظر منه شاید اشتباه باشه:21:

موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا