مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kahookahoo

New member
dar zemn man ranking manzuram tu keshvar bud na donya .iran khabgahaye khubi dare.emkanate refahie khubiam dare.vali labratuare maqze ostekhane tarbiat modares va asatidesh yk taraf.tehrano bordesh va nofuzesh tu keshvar yk taraf.inas k baese behtar shodan mishe.
az inam nagzarim k ghavitarin pirapezeshkie keshvar male iran va behtarin olum azmayeshgahi!!!
man k chizi nagoftam...:dadad4:
faghat jahate tanvire afkare omoomi etelaatamo dar ehktiretoon gharar dadam

mohana

Well-known member
سلام..
قسمت خصیصه hbC وhbE ولوس انجلس، اون اختلالات ترکیبی اینا رو چطور خوندین؟
نمیدونم چرا همش با هم قاطی میشه....:dadad4:اصلا نمیدونم این بخش ها مهم هستن یا نه

شوکا88

New member
بچه ها من یه سوال دارم؟اگه تااذر هنریو خوب بخونم نمیدونم کی باس هافبراند بانک خونو بخونم چون نمیتونم همزمان تعدازیاد کتاب بخونم قبلا ازین کارنتیجه نگرفتم........یکی لطف کنه بگه برنامرو چطورتنظیم کنم

aaaa

New member
بچه ها من یه سوال دارم؟اگه تااذر هنریو خوب بخونم نمیدونم کی باس هافبراند بانک خونو بخونم چون نمیتونم همزمان تعدازیاد کتاب بخونم قبلا ازین کارنتیجه نگرفتم........یکی لطف کنه بگه برنامرو چطورتنظیم کنم
سلام
دوستم ببین هنری اصلی ترین رفرنست هستش خوب ولی هاف براند هم چند سالی هست که سوال میدن یعنی باب شده دیگه
شما اگه هنری را خوب بخونید بیشتر قسمتای هاف براند مثل انعقاد و لوسمی هاش تکرای هستن تنها دو فصل اول هاف براند و فصل هموسیدروز در هنری نیستش پس زیاد نگران نباش.
واسه بانک خون هم کل افشانو بخون به همراه مکمل سالی رادمن.
در ضمن شما زیاد کتاب نمی خونید بلکه تنها رفرناس را می خونید مطمئن باشید جواب می گیرید.
من خودم بعد عید هاف براندو خوندم درست 50 روز قبل از کنکور پس مطمئن باش می رسید در ضمن کنکور شما هم یه ماه عقب هست یا مثل امسال خرداد ماه نیست و تیر ماهه

شوکا88

New member
ممنون ا ا ا عزیز.... مشکل من فقط هماهنگ کردن تعداد کتاب زیادبطورهمزمان.......وگرنه ماشالا رفرنسو مکمل رفرنس کم نیست

متشکرم ازراهنماییتون

hamatology92

New member
سلام دوستان
خدا قوت
میشه یکی لطف کنه بگه انتشارات کتاب زیست نقوی و بیوشیمی شکوهی چیه؟!:33:

بچه ها من 2 هفته اس هیچی درس نخوندم استرس منو گرفته زیاااااد :( دعا کنین دوباره بتونم شروع کنم مثه قبل پر انرژی :33::New (6)::whistle::wacsmiley:

kahookahoo

New member
بچه ها من 2 هفته اس هیچی درس نخوندم استرس منو گرفته زیاااااد :( دعا کنین دوباره بتونم شروع کنم مثه قبل پر انرژی :33::New ]
hاصلا نگران نباش همه هر ازچند گاهی اینجوری میشن خوده من 2 هفته پیش اینجوری بودم::1dco2x0p1lilzhfpg1t
با انرژی شرو کن 2باره مثه قبل میشی:a2d3:

ارم

New member
سلام دوستان
خدا قوت
میشه یکی لطف کنه بگه انتشارات کتاب زیست نقوی و بیوشیمی شکوهی چیه؟!:33:

سلام بیوشیمی شکوهی اینه
مشخصات نشر - مشهد - انتشارات 59 - پنجاه و نه

اما انتشارات زیست نقوی رو نمیدونم :33:

شوکا88

New member
اینجور ک منم میدونم چزوه نقوی هست....از اموزشگاهی ک دوستمون گفتن.من چیزی در مرد کتابشون نشنیدم

شوکا88

New member
بچه ها من یه سوال دیگه دارم.....شماها همراه با دور اولتون تست زدین؟یا میزارین بعد دوراول تستو شروع میکنین؟اخه من فکرمیکنم الان بخام تااخر فصلا همه تستاروبزنم کند پیش میرم نمیرسم......لطفا راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:

شوکا88

New member
بچه ها این کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی گل افشانو من تازه دیدم بعدش من اینو هم باید بخونم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟700 صفس اخه.نمیدونستم اینم هست اگه باید بخونمش چه زمانی شروع کنم برا خوندنش بهتره؟

oooookh

New member
بچه ها من دارم فصل لوسمی دیویدسون رو می خونم...بعضی جاهاش خیلی گیج کننده س...ونا مفهوم ..تا حالا هاف براند نخوندم ولی...اونایی ک 2 تاش خوندن به نظرشون کدوم بهتره؟ از دیویدسون ک چیززیادی حالم نشد...ایمنی هم فصل mhc ام...زیست فعلا هسته رو دارم میخونم...

من ی سوال دارم:

واسه بیوشیمی باید ساختار ها رو حفظ کرد؟؟ مثلا fad این شکلیه b1 اون شکلیه و این حرفااا؟
آخه من فک میکنم این تیپ سوالا بیشتر واسه کسایی که میخان بیوشیمی امتحان بدنه هوم؟؟؟:33:

yahoda

New member
راه نمایی!!!!!*** کتاب خون گل افشان اصلا لازم نیست.اگه در فهم اولیه هماتو و مباحث مشکل دارید از گل افشان کمک بگیرید ولی دیویدسون رو حفظ کنید. جداول هافبراند رو به سال اولی ها توصیه می کنم. بانک خون رو از دیویدسون و گل افشان هم بخونید کافی.ه به اضافه ی سیستم های و گروه خونی های سالی رادمن. برای بیولوژی اصلا خلاصه لودیش رو نخونید. یه چیز کامل رو بخونید. تست بیوشیمی دیباگران تالیف پا.سالار و برای کنکور مناسبه. ایمنی هم ابوالعباس و بخش های مهم چهاراستاد. تست رو هم از زمستان شروع کنید و نکته برداری کنید. آهسته نخونید. سریع دور اول رو بخون. زبان حتما از زمستان برای کنکور کار بشه. موفق باشید.

yahoda

New member
یک راهنمایی چند منظوره

راه نمایی!!!!!*** کتاب خون گل افشان اصلا لازم نیست.اگه در فهم اولیه هماتو و مباحث مشکل دارید از گل افشان کمک بگیرید ولی دیویدسون رو حفظ کنید. جداول هافبراند رو به سال اولی ها توصیه می کنم. بانک خون رو از دیویدسون و گل افشان هم بخونید کافی.ه به اضافه ی سیستم های و گروه خونی های سالی رادمن. برای بیولوژی اصلا خلاصه لودیش رو نخونید. یه چیز کامل رو بخونید. تست بیوشیمی دیباگران تالیف پا.سالار و برای کنکور مناسبه. ایمنی هم ابوالعباس و بخش های مهم چهاراستاد. تست رو هم از زمستان شروع کنید و نکته برداری کنید. آهسته نخونید. سریع دور اول رو بخون. زبان حتما از زمستان برای کنکور کار بشه. موفق باشید.

oooookh

New member
مرسی yahoda ی عزیز...ببخشید این سوال رو می پرسم...این راهنمایی ها قبلا جواب پس داده؟؟؟ یعنی مطمئنی؟؟مثلا خود من هماتو گل افشان اصلا نخوندم...ولی شنیدم ک هست و می خواستم بگیرمش... اما الان دیگه نمیدونم بخرم یا نخرم!!!یعنی همون دیویدسون کافیه!!!:33:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا