مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

babaeiii

New member
دوستان میتونم خواهش کنم بقیه ام نظرشون رو درباره سوالم بدید
زیست خالصی یا مهدوی یا زیست برای کنکور؟؟؟

aaaa

New member
بچه ها چی شده؟
من اگه کمکی از دستم بربیاد در خدمتتون هستم ولی اونایی که قبول شدن حتما یکم درگیر هستن وگرنه کمک میب کنند مطمئن باشید. انشاا... سال بعدی خودتون می بینید!!:smiliess (3):

mahsa..

New member
بچه ها چی شده؟
من اگه کمکی از دستم بربیاد در خدمتتون هستم ولی اونایی که قبول شدن حتما یکم درگیر هستن وگرنه کمک میب کنند مطمئن باشید. انشاا... سال بعدی خودتون می بینید!!:smiliess (3):

ghabul shodi?????????????

mohana

Well-known member
دوستای گلم که امسال قبول شدین...
اول از هرچیزی بهتون تبریییییییک میگم...:thanks:
ان شالله همیشه موفق باشین

اگه میشه منابعتون رو بهمون بگین
+
درصدها
+
روش خوندن دروس رو
خصوصا هماتو و زبان

ممنونم:riz304:

aaaa

New member
دوستای گلم که امسال قبول شدین...
اول از هرچیزی بهتون تبریییییییک میگم...:thanks:
ان شالله همیشه موفق باشین

اگه میشه منابعتون رو بهمون بگین
+
درصدها
+
روش خوندن دروس رو
خصوصا هماتو و زبان

ممنونم:riz304:

فقط رفرنس خوندم
هماتو: هنری + هاف براند + گل فشان و برخی قسمتای سالی رادمن + کتاب انعقاد دکتر ذاکر
بیو: و برای کنکور (زیاد روش وقت نذاشتم چون دوره کاردانی زیاد خونده بودم)
زیست: خلاصه لودیشو خوندم واقعا مزخرف بود + دکتر مجدو هم خونده بودم ولی جواب نداد یعنی سوالا هم بد بودن خیلی بد
ایمنی: رویت + عباس
زبان: هیچی

درصدام هم که ندادن ولی این جوری حساب کرده بودم:
هماتو:73
بیو:55
زیست:37
ایمنی:80
زبان:50

طبق برنامه که خودم ریخته بودم و به صورت کمی نبود یعنی مبحثی بود
هماتو فقط نیاز به تکرار داره فقط تکرار

mohana

Well-known member
ممنون دوست من...:riz304:
کل فصل های هردو کتاب هنری و هاف براند یا بخش هایش رو؟ نمیدونم چرا فکر میکنم حتی نمیتونم هنری رو تموم کنم:dadad4:
از کتاب ذاکر راضی بودی؟ چون دنبال یه کتاب خوب برای انعقاد میگردم...
من امسال کارورزی هم دارم...

aaaa

New member
ممنون دوست من...:riz304:
کل فصل های هردو کتاب هنری و هاف براند یا بخش هایش رو؟ نمیدونم چرا فکر میکنم حتی نمیتونم هنری رو تموم کنم:dadad4:
از کتاب ذاکر راضی بودی؟ چون دنبال یه کتاب خوب برای انعقاد میگردم...
من امسال کارورزی هم دارم...
ببنید ما کاردانی بودیم به اون دلیل واسه کاردانیهم هنری را خونده بودیم به اون خاطر یکم زودتر باهاش اشناتر بودیم ولی این دلیل نمیشه بازم
هنری دو فصل اولش مقدماته هیچی نیست راحت تموم میشه
فصل انمی هاش خیلی مهمن ولی مکملش هاف برانده به ویژه انمی سیدروبلاستیک که هنری نداره و امسال هم سوال داشت
فصل لوسمی ایش یکم بده و ادمو گیج میکنه چون لنفومم که اضافه کرده ادم زیاد قاط میزنه ولی هاف براند قشنگ و منظم تر گفته امامن خودم هر دوتاشو خوندم
دوستم با خواست خدا و با یه برنامه همه چی درس میشه
بله من از کتاب ذاکر راضیم شدیدا هر چی سوال بود دقیقا ازش بود و خیلی قشنگ توضیح داده بودن به زبون ساده

mohana

Well-known member
اسم مترجم هاف برناد رو هم بی زحمت بگو...ممنون
خییلی خیییلی لطف کردی ممنونم:riz304:
باز هم سوال داشتم ازت میپرسم

شب خوش:ad54ad:

آخرین ویرایش:

yahoda

New member
بیولوژی؟؟؟؟؟؟

سلام. من امسال کنکور دادم و قبول نشدم. منتظر کارنامه هستم. اونایی که فکرمیکنن مشکل ارشد سخت بودن خود هماتو و دیویدسون هست، اشتباه میکنید. دوراول سخته وباید سریع بخونید و رد بشید. کتاب خون گل افشان و قسمت های بالینی هافبراند هم لازمه. ولی اصل دیویدسون. کامل بخونید. بانک خونشم کامل بخونید ولی مبنای سوالات براساس بانک گل افشان هست. برای بانک و خون حتما نکات تست ها رو بنویسید که قبل کنکور خیلی کمکتون میکنه. من برای بیولوژی سرمایه گذاری نکرده بودم. هنوز هم نمیدونم چی باید بخونم. احتمالا بخرم. اگه قبول شده ها بگن چی خوندن ممنون میشم........... توصیه ی من بعنوان قبول نشده: در هیچ درسی کوتاهی نکنید وهمه رو دوراول سریع بخونید. زبان برای کنکور که سوالات سال های قبله ، رو حتما از بهمن ماه شروع کنید. منم کارورزی میرفتم ولی درصدهام بجز زیست بد نشدن.اگه هم میتونین غیبت کنید. برای ایمنی بعد ابوالعباس حتما یه یا رویت رو هم بخونید.یا نکات تست ها رو بادقت حفظ کنید. بیوشیمی هم پاسالار. باز اگه دوستان لطف کنن منابع.شون رو بگن ممنون میشم.

ارم

New member
سلام موفقیتو تبریک میگم انشاا... یه روز دکترا رو تبریک بگیم :4d564ad6:

منظورتون از کتاب انعقاد دکتر ذاکر همان کتاب مروری بر هماتولوژی و بیماریها دکتر ذاکر هست :riz304:

salam bacheha.man hemato daneshga tehran ghabul shodam.darsada mohasebe shode khodam
hemato:75
bio:60
zist:67
imono:80
zaban:70
hemato : just henry va hafberand...dustan khahesh mikonam khodetuno sar dar gom nakonin.be jaye khundane chand ketab yk ketabo kamel bkhunid.bazam migam henry henry henry va hafberand.
banke khun : man faqat gol afshan khundam va ali bud.
bio: faqat nejat shokuhi
zist: ziste seluli va molkuli va mohandesi jenetike majid mahdavi...qesmate mohandesi jenetikesh lazem nist.ketab alie
zaban : 504-essential words for toefl(30 darse 15 loqate va mohemtar az hame ketabe baraye konkure zaban omumi k 10 sale gozashtaro kamelan ba tarjome dare.
ketabaye dars azmune saeed daneshmandi : hemato-imono-bio komaki bud shayane zekr be man.
vase zist baraye konkur ham ok e.omidvaram movafaq bashid.
bekhunin.hameye shoma mitunin.un k bala saretune havatuno dare...

sharmande... imono: dustane ziadi migan roitt ya abolabbas...vali b nazare man ketabe 4ostad vaqan ketabe saliso ravuno kamelie .man faqat 4ostad khundam va teste 3m
khun IQB
bio:faqat konkuraye gozashte
zist:ketabe sabz range ghaturi k neveshte daneshga azade damqan hastesh.
inaham hame testayie k kar kardam

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا