مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ارم

New member
سلام دوستان از این به بعد منم هستم وبه هم کمک میکنیم
راستی شم میدونید ایمنی 4 استاد بهتره یا کتاب ایمنی الگوریتمی دکتر ؟؟

ببخشید منظورم این بود که شنیدم ایمنی 4 استاد خوبه اما از نظر مقایسه با ایمنی الگوریتمی نظری نمیتونم بدم موفق باشید

hamatology92

New member
سلام دوستان. همچنان انعقاد کوه سنگیه برام. کی تمومش میکنم خدااااااا :smiliess (2):

کتابای منم 90 هستن اونجور که فهمیدم عوض نشدن چون دوستایی تو دکترا وارشد هماتو دارم اونا این کتابو پیشنهاد دادن بهم.
مهارت گل افشان صفحه 231 خط 3بند اول حروف یونانی داخل پرانتز فک کنم اشتباست بجای زتا حرف دیگه ای رو نوشتن این حرف ک چاپ شده تلفظش کسی (kesi) هست نه زتا ولی از نظر املا شبیه زتا .:idea_majidonline:
باید زتا باشه والا من زیاد تو حروف یونانی سر رشته ندارم اما چون زنجیره اش باید از نوع آلفایی باشه یا زتائه یا آلفائه، شبیه آلفا ک نیس پس زتائه :4d564ad6:

سلام دوستان از این به بعد منم هستم وبه هم کمک میکنیم
راستی شم میدونید ایمنی 4 استاد بهتره یا کتاب ایمنی الگوریتمی دکتر ؟؟

بستگی ب خودت داره خیلیا نمیتونن با روش شاخه ای درس بخونن باید حتما مفصلا توضیح داده بشه اما من خودم همه درسامو شاخه ای بنویسم تا یاد بگیرم هر کی ی روشی داره واسه درس خوندنش ببین خودت با کدون راحتت تری وگرنه همه این کتابا ج میده واسه کنکور

:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:بچه ها تو رو خدا جواب منو بدید ؟ در مورد اینکه بانک خون دکتر گل افشان چاپ 90 اش رو پیدا کردم میخواستم بدونم تغییری نکرده ؟

ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه هماتولوژی دکتر رو چطور میشه گیر اورد مثلا اموزشگاهی جایی نداردش که بخریم ؟ یا اگه کسی داره و میفروشه من میخرم

انقلاب بین قدس و وصال کوچه اسکو پ9 انتشارات خسروی
آخرین چاپش تا جایی ک من میدونم واسه 90ه من خرداد خریدم واسه 90ه

maxin

Well-known member
باید زتا باشه والا من زیاد تو حروف یونانی سر رشته ندارم اما چون زنجیره اش باید از نوع آلفایی باشه یا زتائه یا آلفائه، شبیه آلفا ک نیس پس زتائه :4d564ad6:

منم میدونم منظورش زتا بوده اما چاپ کتاب اشتباست شکل زتا تو صفحه217 رو با زتا تو ص231 مقایسه کن شکل ص231 یحلقه تو نوشتن حرف بیشتر داره که میشه کسی نه زتا.من حروف الفبای یونانی رو دارم بعدا میذارمشون همین جا.

منم میدونم منظورش زتا بوده اما چاپ کتاب اشتباست شکل زتا تو صفحه217 رو با زتا تو ص231 مقایسه کن شکل ص231 یحلقه تو نوشتن حرف بیشتر داره که میشه کسی نه زتا.من حروف الفبای یونانی رو دارم بعدا میذارمشون همین جا.

کتابی رو نمیشه پیدا کرد ک بدون عیب و نقص باشه، ولی خوبه اگه هر کدوممون از این اشتباه های لپی و تایپی دیدیم اینجا بگیم تا بقیه اشتباه نخونن ی وقت ، ممنون ک گفتی :ad54ad:

mohana

Well-known member
سلام...:ad54ad:
من علاوه بر هماتو و زبان ، ایمنی رو هم شروع کردم...:smilies-azardl (181

به امید موفقیت همه مون:thanks:

babaeiii

New member
دوستان ممنون بابت راهنمایی ها تون
یه سوال دیگه هم دارم شماها زیست چه کتابی رو میخونید یاپیشنهاد میدید که ازش کسی جواب گرفته باشه
زیست مهدوی یا زیست برای کنکور یا زیست خالصی؟؟؟؟؟؟؟؟:(50):

دوستان ممنون بابت راهنمایی ها تون
یه سوال دیگه هم دارم شماها زیست چه کتابی رو میخونید یاپیشنهاد میدید که ازش کسی جواب گرفته باشه
زیست مهدوی یا زیست برای کنکور یا زیست خالصی؟؟؟؟؟؟؟؟:(50):

من هنوز شروع ب خوندن نکردم ولی میخونم. اما از بین اون 3 کتاب مهدوی بهتره و جواب داده

mohana

Well-known member
سلام این دوستمون رو راهنمایی نکردیم...
سلام بچه ها.کسی که تا به حال اصلا خون شناسی پاس نکرده,برا مقدمه باید از چه کتابی شروع کنه تا بعد کتاب هنری رو بخونه چون این کتاب سنگینه ،واسه یکی از دوستام میخوام.راهنمایی کنین ممنون میشم

عزیزم من خودم چون علوم آز هستم پایه هماتو م خوبه...
ولی شاید کتاب 2e برای شروع بهتر باشه...البته هنری خودش خیلی خوب توضیح داده ها....به نظرم به جز مبحث انعقاد تا حالا قسمت های دیگه ش خوب بوده...(البته هنوز اوایلشم)
دوستان نظرتون؟

آخرین ویرایش:
سلام این دوستمون رو راهنمایی نکردیم...

عزیزم من خودم چون علوم آز هستم پایه هماتو م خوبه...
ولی شاید کتاب 2e برای شروع بهتر باشه...البته هنری خودش خیلی خوب توضیح داده ها....به نظرم به جز مبحث انعقاد تا حالا قسمت های دیگه ش خوب بوده...(البته هنوز اوایلشم)
دوستان نظرتون؟

من خودم خوندنِ هنری واسم عین عذابه عاشق کتاب گل افشانم اصن وقتی میخونمشاااا عشق میکنم خیلی رووون توضیح داده البته ب نظر من اینطوره

mohana

Well-known member
من خودم خوندنِ هنری واسم عین عذابه عاشق کتاب گل افشانم اصن وقتی میخونمشاااا عشق میکنم خیلی رووون توضیح داده البته ب نظر من اینطوره

کدوم کتابش؟ مهارت آزمایشگاهی؟ نمیدونم چرا حس میکنم خلاصه س دلم نمیاد بخونم...شایدم بیخودی حساسم...
کتاب پرسش و پاسخش رو دارین؟ میگن خیلی خوبه

کدوم کتابش؟ مهارت آزمایشگاهی؟ نمیدونم چرا حس میکنم خلاصه س دلم نمیاد بخونم...شایدم بیخودی حساسم...
کتاب پرسش و پاسخش رو دارین؟ میگن خیلی خوبه

من مهارت ها و بانک خونو دارم خوووبه که ، ب نظرم واسه دورِ اول آدم گل افشان بخونه واسه دورِ بعد هنری من این کارو میکنم، چون احساس میکنم هنری سنگینه واسم

mohana

Well-known member
من مهارت ها و بانک خونو دارم خوووبه که ، ب نظرم واسه دورِ اول آدم گل افشان بخونه واسه دورِ بعد هنری من این کارو میکنم، چون احساس میکنم هنری سنگینه واسم

آها که اینطور...درسته...منم باید برای فصول سنگین همین کارو کنم...
ممنون از راهنماییتون....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا