مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

susan90

New member
سلام:ad54ad:
یه سوال داشتم ... !!!! واسه زیست سلولی و مولکولی چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟

سلام من بیوشیمی مبحث ساختمان امینواسید پروتئین آنزیم و کربوهیدرات ها رو خوندم. لزگی هم دو مهارت اول. از هفته بعد ایمونو و خون رو هم شروع میکنم

سلام من واسه بیولوژی هر چیزی پیدا کردم میخونم چون سوالای امسالش خیلی خفن بود:shocked:

ROJO

New member
افسرده شدم این روزا خیلی کم درس میخونم. همینکه میام بخونم یاد غذا میوفتم :25r30wi: قراره فردا با دوستم شروع کنم رقابت کنیم با هم ! هههههه! اخر هفته میام گزارش میذارم. :motat: فعلا

NaFaS..

New member
بابا من میخوام ارشد هماتو قبول شم باید تابستون کتابارو تهیه کنمو از ترم 3 شروع کنم به خوندن
:sad::sad:جان من یکی به من کمک کنه چه کتاباییو باس بگیرم..

Baharnarenj

New member
بابا من میخوام ارشد هماتو قبول شم باید تابستون کتابارو تهیه کنمو از ترم 3 شروع کنم به خوندن
جان من یکی به من کمک کنه چه کتاباییو باس بگیرم..

چقد زود ؟؟ باریکللا خیلی خوبه،:smilies-azardl (113 اصلا آدم شما ها رو که میبینه از زندگی نا امید میشه،ببین نفس من خودم دقیق نمیدونم چه کتابی خوبه و چه کتابی خوب نیست، اینایی که من شنیدم: ایمونولوژی ابوالعباس، هماتو هنری دیویدسون ترجمه دکتر رخشان، بیولوژی مریم خالصی، بیوشیمی برای کنکور، زبان تافل.

من خودم هنوز منابعم کامل نیست،:sad: سال دیگه کنکور داشته باشی و انقدر بیخیال باشی خیلی دل و جرات میخواد!!:smiliess (7):

ROJO

New member
:sad::sad:جان من یکی به من کمک کنه چه کتاباییو باس بگیرم..

بنظرم فقط میتونی الان بیولوزی بخونی کتاب مریم خالصی خوبه. بقیه درسا رو باید کذرونده باشی و بعدا میتونی با تدریس استاداتون از تکست بخونی.کتابا رو هم از الان تهیه نکن جون ممکنه تجدید جاب بشه.زبانم که همیشه هست. موفق باشی

NaFaS..

New member
دوستای گلم ممنووووووووووووون از اینکه جواب دادین:28:
فعلا می چسبم به بیولوژیو بیوشیمیو صد البته زبان..تا ببینم چی شه
مرررررررررررررسی:thanks::thanks::thanks:

mohana

Well-known member
سلااااام عید همگی مبارک...:thanks:
دیگه گزارش مطالعاتتون رو نمیدین؟

من هنری تا آنمی مگالوبلاست خوندم... میدونم کمه خیلی
32259_viannen_39.gif

از این به بعد ان شالله همگی با انرژی درس میخونیم:smilies-azardl (181:a2d3:

Baharnarenj

New member
سلااااام عید همگی مبارک...:thanks:
دیگه گزارش مطالعاتتون رو نمیدین؟
من هنری تا آنمی مگالوبلاست خوندم... میدونم کمه خیلی
32259_viannen_39.gif

از این به بعد ان شالله همگی با انرژی درس میخونیم:smilies-azardl (181:a2d3:

سلااااام به مهنا جون و همه ی دوستان، عیدتون مبارک.

من یکی که تو ماه رمضون چیزی نخوندم واسه همین گزارشی ندادم، درواقع من به امید خدا قراره تو این هفته تازه استارت بزنم.
امیدوارم هممون از حداکثر توانمون استفاده کنیم و بهره ببریم از انرژی و هوشمون.
الهی به امید تو.

hem

New member
سلام...عیدتون مبارک
منم هنوز زیاد نخوندم
سعی میکنم از این به بعد بیشتر بخونم...
هممون موفق باشیم...

سلام منم لزگی رو خوندم تا مهارت 4 دارم کم کم لغت های رضا زاده رو هم میخونم. بیوشیمی ساختمان ها رو تموم کردم تو متابولیسمم و ایمنی وسطای فصل 2 و خون هم فصل 1 و 2 رو خوندم. ولی همش فک میکنم هیچی یادم نیس. شمام همین مشکلو دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kahookahoo

New member
سلام منم لزگی رو خوندم تا مهارت 4 دارم کم کم لغت های رضا زاده رو هم میخونم. بیوشیمی ساختمان ها رو تموم کردم تو متابولیسمم و ایمنی وسطای فصل 2 و خون هم فصل 1 و 2 رو خوندم. ولی همش فک میکنم هیچی یادم نیس. شمام همین مشکلو دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دکتر کوچولو
شما که داری مهارتای لزگیو میخونی واست سخت نیس؟؟؟ من دایره لغاتم متوسطه دوستام بم گفتن اول لغت یاد بگیر بعد لزگی ولی من هیچ کدومو شرو نکردم::whistle::a2d3::a2d3::a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا