مطالعه ی گروهی ارشد(( هماتولوژی )) 93-94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamid_lm

New member
dustan nazaretun darbare tabarestani chie akharesh? be nazaretun lazeme tahie konim? man ke fek nemikonam anchenan luzumi dashte bashe nazare shoma chie?

oooookh

New member
سلام بچه ها...این کتاب طبرستانی دیگه از کجا اومد؟؟؟؟من تو دیویدسون هم موندم...کسی این کتاب رو خونده؟؟؟ آیا لازمه گرفتنش؟؟؟؟

gostantanie

New member
میدونین چیه بچه ها فک کنم این کتاب فروش نمیرفته برا همین اطلاعیه زدن که جز منابع تا فروش بره.:25r30wi:

hamid_lm

New member
man tabarestani ke hich man hamun henry o ham virayesh 2007 mikhunam chon dige ghablan khundamo bahash rahatam hamuno khundam :4d564ad6:dustani ke 2011 mikhunan lotfan javab bedan be joz fasle akhare tashkhise badkhimii ke taghire khasii nakarde virayesh 2011???????? :14: montazeramaaaa:shocked:

mohana

Well-known member
man tabarestani ke hich man hamun henry o ham virayesh 2007 mikhunam chon dige ghablan khundamo bahash rahatam hamuno khundam :4d564ad6:dustani ke 2011 mikhunan lotfan javab bedan be joz fasle akhare tashkhise badkhimii ke taghire khasii nakarde virayesh 2011???????? :14: montazeramaaaa:shocked:

سلام
میشه فینگلیش ننویسین؟
من 2011 میخونم فصل آخرش تشخیص مولکولی بدخیمی های خونساز...نمیدونم 2007 چطوریه تا ببنم تغییرات داشته یا نه

hamid_lm

New member
سلام
میشه فینگلیش ننویسین؟
من 2011 میخونم فصل آخرش تشخیص مولکولی بدخیمی های خونساز...نمیدونم 2007 چطوریه تا ببنم تغییرات داشته یا نه

اخه سخته! :5: ولی چشم!!! خودم گذرا چک کردم خواستم 100% مطمعن شم مرسی از شما!

solmaz01

New member
دوستان هماتو واقعا طبرستانی رو نمیخونین؟؟شنیدم کتاب خوبیه!یکی از ارشدا بهم گف هنری رو بیخیال اونو بخون !!!!!!!! :smiliess (12):کسی اطلاع دقیقی نداره اینجا؟چون نمیشه ساده گذشت

hamid_lm

New member
دوستان هماتو واقعا طبرستانی رو نمیخونین؟؟شنیدم کتاب خوبیه!یکی از ارشدا بهم گف هنری رو بیخیال اونو بخون !!!!!!!! :smiliess (12):کسی اطلاع دقیقی نداره اینجا؟چون نمیشه ساده گذشت
be nazaretun mishe az alan shuru kard 5000 safe ketab khund? hame ketaba khuban! vali vagheiat ine ke 80 90% soala az henryan

joodi

New member
سلام mohanaye عزیز.من الاناز اول مهر قصد خوندن کردم و با اینجا اشنا شدم.اما تا الان شاید بیست صفحه بیشتر خون دیویدسون رو نخوندم.هربار که میرم پاش چون رشتم زیست بوده برام سخته و ولش میکنم. ولی خیلی علاقه دارم.اما یه پاراگراف میخونم میبینم خیلی چیزا رو از پایه نمیدونم.خیلیم تنهام تو درس خوندن.میدونم که باید فقط خودم ب خودم کمک کنم اما سختمه.شهر غریب زندگی میکنم و هیچ کدوم از دوستامم پیشم نیستن که با هم بخونیم و از هم کمک بگیریم .دیگه نمیدونم چکار کنم.راهنماییم کن لطفا .خوشحال میشم برای اولین بار تو فضای مجازی ی دوست خوب داشته باشم

mohana

Well-known member
پست های تبلیغی تو تاپیک نذارین لطفا!

آخرین ویرایش:

Z0HRE

New member
جناب مدیر بخش کمک خاستما.چرا محل نمیدید

سلام

منم رشته م زیسته البته من 94کنکور دارم و الان دارم کتاب دکتر شیران رو میخونم چون تقریبا از پایه شروع شده شما هم میتونید این کتاب رو تهیه کنید.البته

منبع اصلی هنریه...اما از پایه اگ میخواین کتاب دکتر شیران مفیده.موفق باشید

mohana

Well-known member
سلام mohanaye عزیز.من الاناز اول مهر قصد خوندن کردم و با اینجا اشنا شدم.اما تا الان شاید بیست صفحه بیشتر خون دیویدسون رو نخوندم.هربار که میرم پاش چون رشتم زیست بوده برام سخته و ولش میکنم. ولی خیلی علاقه دارم.اما یه پاراگراف میخونم میبینم خیلی چیزا رو از پایه نمیدونم.خیلیم تنهام تو درس خوندن.میدونم که باید فقط خودم ب خودم کمک کنم اما سختمه.شهر غریب زندگی میکنم و هیچ کدوم از دوستامم پیشم نیستن که با هم بخونیم و از هم کمک بگیریم .دیگه نمیدونم چکار کنم.راهنماییم کن لطفا .خوشحال میشم برای اولین بار تو فضای مجازی ی دوست خوب داشته باشم

جناب مدیر بخش کمک خاستما.چرا محل نمیدید

سلاااااام دوست عزیز...بابت تاخیر عذر میخوام:rose:
رشته بیشتر داوطلب های هماتو که عضو این سایت هستن مثه شما زیست هست...دارن درس رو خیلی خوب میخونن و ولش نکردن.
منبع کنکور که هنری و هافبرانده....پس شما که داوطلب امسال هستین در هرصورت همین کتاب ها رو باید بخونین...
درسته که سخته برای همه همینه...چه برای شما چه من که رشته م علوم آزمایشگاهیه...
ولی یکم که جلو برین روش خوندنش دستتون میاد...حتما هم نمونه تست ها رو بببنین متوجه سطح سوالات بشین

موفق باشین:rose:

joodi

New member
سلام

منم رشته م زیسته البته من 94کنکور دارم و الان دارم کتاب دکتر شیران رو میخونم چون تقریبا از پایه شروع شده شما هم میتونید این کتاب رو تهیه کنید.البته

منبع اصلی هنریه...اما از پایه اگ میخواین کتاب دکتر شیران مفیده.موفق باشید

میخام بهم بگید منکه پایه برا این رشته ندام الانم میخام شروع کنم کنکور 93 رو بدم یا نه

joodi

New member
سلاااااام دوست عزیز...بابت تاخیر عذر میخوام:rose:
رشته بیشتر داوطلب های هماتو که عضو این سایت هستن مثه شما زیست هست...دارن درس رو خیلی خوب میخونن و ولش نکردن.
منبع کنکور که هنری و هافبرانده....پس شما که داوطلب امسال هستین در هرصورت همین کتاب ها رو باید بخونین...
درسته که سخته برای همه همینه...چه برای شما چه من که رشته م علوم آزمایشگاهیه...ولی یکم که جلو برین روش خوندنش دستتون میاد...حتما هم نمونه تست ها رو بببنین متوجه سطح سوالات بشین

موفق باشین:rose:

ینی شما که علوم آزمایشگاهی هستی نمدونی cd34چیه یا مثلا جمله ی آنتی ژن hla-drاز مجموعه آنتی ؤنهای بافتی اصلی دو(mhc-2)به چه معناست؟

شوکا88

New member
ینی شما که علوم آزمایشگاهی هستی نمدونی cd34چیه یا مثلا جمله ی آنتی ژن hla-drاز مجموعه آنتی ؤنهای بافتی اصلی دو(mhc-2)به چه معناست؟
جودی جان عزیزم اگه همراه هماتو ایمنی بخونی همه اینا ک نوشتی دستت میاد بعدش ازیه کتاب ساده شروع کن شروع هنری سخته من خودم ازیه کتابی ک یه استادی بهم معرفی کردشروع کردم بعدهنری......حتما ایمنی هم بخون همراهش چون من فک میکنم کاملا مرتبطن اونم برای درک بهترهماتو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا