مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آسمون

New member
گزارش امروز
4س ایمنی
3س زبان
ازامروزرسماتست زدن روشروع کردم
موفق باشین

- - - Updated - - -

گزارش امروز
4س ایمنی
3س زبان
ازامروزرسماتست زدن روشروع کردم
موفق باشین

NAZANIN***

New member
امروز که تعطیل بود ترکوندم مثلا!
3 ساعت ایمنی
2 ساعت بیو
2 ساعت زبان
تازه یکمم دوره کردم.:smilies-azardl (181
وای چقدر خوبه آدم این همه وقت داشته باشه اگه هر روزم اینجوری بود رتبه 1 میاوردم :sad:

amiiir

New member
سلام بچه ها. منم از امروز تصمیم گرفتم ایمنو بخونم.به نظرتون دیر نیست؟میتونم قبول بشم؟
لطفا راهنماییم کنید.باید روزی چند ساعت بخونم ؟

biologisst

New member
من یه منبع انرژی پیداکردم که بعیدنیس رتبه بیارم...یه دوست خوب که ارشدایمنی شیرازمیخونه بچه ها
شایددیگه زیاداینجانیام شایدم آخرشبااومدم وگزارش دادم معلوم نیس...

اینکارو با ما نکن آسمون.....
دنیای کنکور ما رو بی آسمون نزار و نرو!!!! [آیکون احساس برانگیخته]
ایشالا هرجا هستی موفق باشی.....فقط ما و اینجا رو فراموش نکن.:rose:

biologisst

New member
من امروز بیرون بودم متاسفانه ساعتی بیشتر نشد درس بخونم.
ولی دیروز جاتون خالی خیلی خیلی چسبید 7 ساعت درس خوندم و انرژی گرفتم:smiliess (3):

biologisst

New member
سلام بچه ها. منم از امروز تصمیم گرفتم ایمنو بخونم.به نظرتون دیر نیست؟میتونم قبول بشم؟

سلام دوست خوب و باانگیزمون.
نه اصلا هم دیر نیست
فقط اینجا اراده و پشتکار حرف اول رو می زنه.
خوب تلاش کن تا نتیجه ی خوب بگیی..........تا آخرش بمون و بخون.....رتبه ی اول و بگیر و برو
از ساعت های خالی ات نهایت استفاده رو بکن و حتما حتما با برنامه ریزی برو جلو .یا علی

Immunity

Well-known member

ن دوست خوبم.....نترس اینجا تا دلت بخاد مشاورهای خوبی وجودداره.....فارغ التحصیلی یا دانشجوووووو؟؟؟

kolouche

New member
3 ایمنی.... 1 بیو ..... (آآآآآآآقا خب :(((( ..... فردا قول میدم بیشتر بخونم...... ببخشید)

sefidrooze

New member
سلام عزیزان.من برای ارشد میکروب اماده میشم ایمنی ما ضریب 1 داره من دارم وجگانی میخونم.مال سال 80 هست و چاپ چهارم
میشه بگیم اخرین چاپش کدومه و مال چه سالی؟؟؟؟یا همین کتاب رو بخونم

amiiir

New member
مرسی از راهنماییهاتون.دمتون گرم.:rose:من فارغ التحصیل هستم.
فقط از این میترسیدم بگید دیگه فرصت نداری.
ولی شما با جوابهاتون به من انرژی دادید.:thanks:
منابع هم تا حدودی میدونم چیه.و میخوام اینها رو بخونم: باکتری مورای دکتر بهادر
بیوشیمی پاسالار و نجات شکوهی-زیست خلاصه لودیش-زبان هم 504وتافل-برای ایمنی هم اول میخوام کتاب ایمونولوژی ابوالعباس 2E رو بخونم بعد برم سراغ ایمنوی اصلی.
اگه شما پیشنهاد بهتری دارید لطفا بگید.
واینکه ایمنی ابوالعباس کدوم ترجمه اش رو بگیرم؟

Immunity

Well-known member
بیوشیمی پاسالار و نجات شکوهی-زیست خلاصه لودیش-زبان هم 504وتافل-برای ایمنی هم اول میخوام کتاب ایمونولوژی ابوالعباس 2E رو بخونم بعد برم سراغ ایمنوی اصلی.

ازین ببعد دیگه سفت وسخت بچسب بدرساااا....زبان تخصصی حتما لزگی بخون...زیست مجیدمهدوی ام خوبه...باکتری پزشکی بهادر فک کنم از مورای بهتر باشه

Immunity

Well-known member
سلام عزیزان.من برای ارشد میکروب اماده میشم ایمنی ما ضریب 1 داره من دارم وجگانی میخونم.مال سال 80 هست و چاپ چهارم
میشه بگیم اخرین چاپش کدومه و مال چه سالی؟؟؟؟یا همین کتاب رو بخونم
سال 80!!!!!!!!!!اون کتابوبذارکنار بنظرمن.....هرکتابی میخای بخونی چاپ جدیدشو بگیر...4استادخوبه با برای کنکور

PMN

New member
سال 80!!!!!!!!!!اون کتابوبذارکنار بنظرمن.....هرکتابی میخای بخونی چاپ جدیدشو بگیر...4استادخوبه با برای کنکور

یکی از دوستام که وجگانی میخوند بهم گفته وجگانی ویرایش نمیشه مال هر سالیو بخونی فرقی نداره! البته به چاپ 86 اشاره کرد فک کنم :smiliess (11):

PMN

New member
بچه ها ما که طرح داریم میتونیم قبل طرح وزارت علوم شرکت کنیم؟

ممنون از جواباتون بچه ها! تو دفترچه اینو نوشته
فارغ التحصيلان و دانشجويان رشته هاي گروه پزشكي متقاضي شركت در اين آزمون ، قبل از اقدام به ثبت نام بايد توجه داشته باشند كه از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي ، وضعيت خود را مشخص و از نظر وزارت مذكور منعي براي ثبت نام و شركت در آزمون و درصورت قبولي براي ادامه تحصيل نداشته باشند. در غير اين صورت عواقب مترتب بر آ ن به عهده شخص متقاضي خواهد بود.
یعنی چی این؟ میتونیم شرکت کنیم؟

- - - Updated - - -

فارغ التحصيلان و دانشجويان رشته هاي گروه پزشكي متقاضي شركت در اين آزمون ، قبل از اقدام به ثبت نام بايد توجه داشته باشند كه از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي ، وضعيت خود را مشخص و از نظر وزارت مذكور منعي براي ثبت نام و شركت در آزمون و درصورت قبولي براي ادامه تحصيل نداشته باشند. در غير اين صورت عواقب مترتب بر آ ن به عهده شخص متقاضي خواهد بود.

Immunity

Well-known member

- - - Updated - - -

از اموزش دانشگات.ن بپرس مطمینی بشی....ولی فک کنم باس اجازه بگیری!!!چون شما تعهدداری دیگه به علوم پزشکی

NAZANIN***

New member
باکتری بهادر رو بخونی کافیه.
ابوالعباس هم ترجمه ماهرو میراحمدیان فکر می کنم بهتر باشه.

ROJO

New member
سلام بجه هااااا
من تا الان 3 ساعت بیوشیمی خوندم:rolleyessmileyanim:
ساعت 4 باکتری رو میخوام بخونم ببینم چقد بتونم بخونم

راستی منم برا باکتری مورای دکتر بهادر میخونم، خیلی دوسش دارم کتاب خیلی خوبیه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا