مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ehssan68

New member
عزیزان که کنکور 92 رو دادن حال چه آزمایشی چه اینکه امیدی به قبولی ندارن بیاین همراه بچه ها 93 همراه شیم برا تلاش بیشتر
خودمون یه پا تجربه ایم دیگه

mina_88

New member
دوستان عزیز هروقت آماده شروع بودین همه اعلام کنید که بخونیم باهم
انشاا.. امسال همه اونجایی میخوایم قبول شیم

masi-1370

New member
به نظر من الان باید یه برنامه ریزی اساسی بریزیم که بعد امتحانا سریع شروع کنیم.بیخودی یه هفته هم برا برنامه ریزی نگذره...نظرشما چیه؟
بعد اگه بتونیم دوتایی یا سه تایی باهم بخونیم میتونیم انرژی خوبی بهم بدیم..اخرشبا هم بیایم اینجا بهم گزارش بدیم..بازم نظرتون چیه؟؟:21:

mina_88

New member
آره از ایمنو و زبان شروع میکنیم یه کم که جلو افتادیم بقیه درسارو شروع میکنیم.حداقل تو تابستون یه دور ایمنی بشه
دوستان زبان و از چه کتابی شروع میکنید؟

biologisst

New member
سلام به همه ی دوستداران ایمنی.... یا علی....از امروز یا فردا هر کسی حاضره شروع کنیم .من که به امید خدا شروع کردم و منتظر شروع شما دوستان خوب هستم.:ad54ad:

Sara.Cell

New member
سلام دوستان
منم هستم.
ولی تا 28 تیر امتحان دارم و فعلا تا پایان امتحانات می خوام زبان بخونم. 504
و قصد دارم هر شب هم گزارش بدم.
به امید موفقیت همگی

ehssan68

New member
بچه های زیست شناسی که اول برا آزمون علوم میخونن خوب خودشون رو آماده کنن بعدش که سلولی و بیوشیمی رو تا یه جایی خوندن و یه چیزایی متوجه شدن برن سراغ ایمنی

kolouche

New member
من که این دوترم باقی مونده کار آموزی هم دارم متاسفانه......

بچه ها شروع نمیکنیم؟.....

elmi

New member
سلام دوستان من فارغ التحصیل زیست شناسیم "اطلاع دارید اگه امسال قبول نشم میتونم سال بعد شرکت کنم؟

آخه میگن سال دیگه واسه بچه هایی که امسال شرکت کردن قانون منع شرکت وجود داره درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33::33:

Sara.Cell

New member
سلام
بچه ها نظرتون درباره این منابع چیه؟
ایمنی: ابوالعباس
بیوشیمی: پوران پژوهش دکتر احسانی
باکتری: دکتز بهادر
سلولی مولکولی: لودیش

Sara.Cell

New member
salam sara na manabe khubi vase hame darsa entekhab nakardi
سلام
مرسی که جواب دادی ولی میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنی؟
منظورت لودیش؟ خیلی ها می گن لودیش رفرانس اصلی بهداشت
و برای بیوشیمی به نظرم دکتر احسانی کافی نیست ولی می خوام با این کتاب شروع کنم تا بعد منابع بهتری پیدا کنم. شما نظرتون چیه؟

Sara.Cell

New member
سلام دوستان من فارغ التحصیل زیست شناسیم "اطلاع دارید اگه امسال قبول نشم میتونم سال بعد شرکت کنم؟

آخه میگن سال دیگه واسه بچه هایی که امسال شرکت کردن قانون منع شرکت وجود داره درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33::33:

سلام
شما این مطلب را از کجا شنیدین؟ و یا کجا خوندین؟
بهترین منبع سابت وزارت بهداشت که چک کردم ولی چیزی نبود.
میشه بیشتر توضیح بدید؟ منطقی نیست که افراد را برای یک بار شرکت در ازمون و قبول نشدن محروم کنند!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا