مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آسمون

New member
سلام بچه ها، اینجا کسی از زیست شناسی دکتر که تالیف حمید نقوی هست استفاده کرده؟؟؟ نظرتون چیه راجع بهش ارزش خریدن داره؟؟؟
بیوشیمی پروین پاسالار چطور؟؟؟ خلاصه بیوشیمی هست؟ جواب تستهارو میده ؟؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدید...

من تعریفشو شنیدم...اما خودم ندارم.دوستم میگف بد نیس...
پاسالارهم کافیه.من برای کنکورشوفقط میخونم تستاروراحت میزنم.اماباید حسابی بخونیش.

TUMS

Well-known member
سلام بچه ها، اینجا کسی از زیست شناسی دکتر که تالیف حمید نقوی هست استفاده کرده؟؟؟ نظرتون چیه راجع بهش ارزش خریدن داره؟؟؟
بیوشیمی پروین پاسالار چطور؟؟؟ خلاصه بیوشیمی هست؟ جواب تستهارو میده ؟؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدید...

آره خوبی هست آره ارزش خریدن را داره ولی چندتا را نخونید اگر رفرنس دیگه ای دارید نخرید
پروین پاسلار هم خوبه
پ.ن:
یه چیز کلی به همه ی بچه های ایمنی اینکه فقط یه رفرنس خوب بخونید و خوب یادش بگیرید چندتا رفرنس خوندن خوب نیست مگر اینکه تکمیلی باشن مثلآ بعضی فصل ها یه رفرنس بهتر توضیح داده باشه از اون بخونید در این حد خوبه
یه مثال بزنم براتون واسه درس بیوشیمی من از دوستام که تهران قبول شدن پرسیدم بیو چی خوندین هر کسی یه چیزی خونده بود جالب اینکه درصدا خیلی به هم نزدیک و نزدیک 80 بود با وجود اینکه رفرنس های مختلفی خونده بودیم!

آخرین ویرایش:

f70i

New member
سلام دوستان ميخواستم بدونم برنامه ريزيتون واسه قبل عيد چيه ؟ يعني اينكه تا قبل عيد تموم ميكنيد ؟ من خودم برنامه اي ريخته بودم كه هر روز يه تعداد مشخصي از صفحات ايمونولوژي ميخوندم ولي يه خورده كه گذشت ديدم حجم مرور صفحات ديروزش با مطالعه همون روز اجازه خوندن درساي ديگه رو به من نميده حالا ميخوام از تجربياتتون بهم بگيد :(50):

Avid.93

New member
آسمون و imunoo عزیز واقعا ممنونم از راهنماییتون و موفق باشید...:rose:

آسمون

New member
سلام دوستان ميخواستم بدونم برنامه ريزيتون واسه قبل عيد چيه ؟ يعني اينكه تا قبل عيد تموم ميكنيد ؟ من خودم برنامه اي ريخته بودم كه هر روز يه تعداد مشخصي از صفحات ايمونولوژي ميخوندم ولي يه خورده كه گذشت ديدم حجم مرور صفحات ديروزش با مطالعه همون روز اجازه خوندن درساي ديگه رو به من نميده حالا ميخوام از تجربياتتون بهم بگيد :(50):

انشالله دوراول تاعیدتموم میشه...من بابرنامه آزمون پیش میرم فقط یکم ازبرنامه جلوترم و توهرآزمون مباحث رودوبارمرورمیکنم.کنارشم تست میزنم.

nahal5555

New member
من تعریفشو شنیدم...اما خودم ندارم.دوستم میگف بد نیس...
پاسالارهم کافیه.من برای کنکورشوفقط میخونم تستاروراحت میزنم.اماباید حسابی بخونیش.

آسمون جون منظورت از برای کنکور همونه که برای انتشارات خسرویه؟

golabatun

New member
من خودم برای کنکور خوندم.خییییلی ریز گفته.به نظرم واسه کسی خوبه که تمام مطالبو بلد باشه فقط بخاد دوره کنه
اصن وقتی من میخونمش سرم گیج میره:1dco2x0p1lilzhfpg1t

golabatun

New member
به نظرمن دوره این نیست که بخای دوباره برگردی صفحه اول بخونی
من خودم واسه دوره کردن فقط نکات اون فصل رو مینویسم.اونوقت 10بارم میشه دوره کرد

آسمون

New member
منم فقط نکات هایلاتشو مرورمیکنم...همینکه ورق میزنم و بعضی جمله هارو نگامیکنم بقیشم یادآوری میشه

f70i

New member
من خودمم اونطوری مرور میکنم ولی واقعا بعضی از فصلای ایمنی ابوالعباس طوریکه آدم میخواد مرور کنه بیشتر گیر میوفته مباحث تو هم هستن مثل فصل بافت ها و ارگانهای سیستم ایمنی

آلرژی

New member
سلام دوستان من 2روزی هست شروع کردم به خوندن کمکم کنید،وقت کممو جبران کنم،چیا رو بیشتر بخونم؟اصن چی بخونم؟

آسمون

New member
سلام دوستان من 2روزی هست شروع کردم به خوندن کمکم کنید،وقت کممو جبران کنم،چیا رو بیشتر بخونم؟اصن چی بخونم؟

دوست عزیزیکم بیشترتوضیح بده؟برای منابع به تاپیک منابع سربزن.
سعی کن باآرامش وحوصله منابعت روازاول شروع کنی بخوندن.برنامه ریزی کن حتما و مشخص کن کی قراره دوراولت تموم بشه.کارطراح سوال حساب کتاب نداره و نمىشه گفت چی مهمتره.امابرای اینکه یکم متوجه بشی چطوربایدبخونی پیشنهادمیکنم بعدازمطالعه هرمبحث چن تاتست بزنی.حتی فقط20تا.
موفق باشی

آسمون

New member
من خودمم اونطوری مرور میکنم ولی واقعا بعضی از فصلای ایمنی ابوالعباس طوریکه آدم میخواد مرور کنه بیشتر گیر میوفته مباحث تو هم هستن مثل فصل بافت ها و ارگانهای سیستم ایمنی

دوست عزیز سخت نگیر...قرارنیست تمام مطالب ابوالعباس باهم و دریک لحظه توسرماجابگیره...تانزدیک کنکور فرصت برای مرور داریم.منم پارسال حس شماروداشتم...

golabatun

New member
سلام به همگی
دلم واسه همتون تنگ شده بود
وای داشتم دق میکردم
چرا چند وقت سایت قطع بود؟؟

pariya

New member
سلام دوستای گلم
همگی خسته نباشید و خدا قـــــــــوت..
:28:

Immunity

Well-known member
سلام به همگی
دلم واسه همتون تنگ شده بود
وای داشتم دق میکردم
چرا چند وقت سایت قطع بود؟؟
سلام بشما وهمه بچهااا........اره بخدا اقای ادمین نکنید اینکاراروو!!!!!!کنکور علومم گذشت باهمه سختیش!!بچهایی ک شرکت کردن چطور بود؟؟

آسمون

New member
سلام به همگی...منم دلم تنگ شده بودبرااین تاپیک وبچه های گلش...
این وقفه هرچیش بدبود برامن یه خوبی داشت!
با افتخار اعلام میکنم برگشتم به آغوش گرم خونواده واعتیادم به انجمن روترک کردم!بعدازین هفته ای یکی دوبارمیام...اینکارم دلیل دیگه هم داره البته!
کنکورعلومم متوسط بود.نه خوب نه بد.لب مرزی.
هرچندپاسخنامه روچک نکردم...!چه کاریه!بچه های سنجش خودشون زحمت یکشن چک میکنن!دیگه با امیدبیشتری برابهداشت میخونم...

همگی موفق باشین

آخرین ویرایش:

golabatun

New member
کنکور علوم؟؟
به نظر من مزخرف بود.یه سوال خیلی سخت بود یه سوال خیلی آسون
تعادل نداشت
بیوشیمی با اون عظمتش اومدن 4تا سوال مزخرف دادن :13::thumbsdownsmileyani

f70i

New member
سلام به همه دوستان منم در مورد وزارت علوم با دوستان موافقم من فكر ميكردم چون اولين باره كه وزارت علوم شركت ميكردم سوالا اينطور به نظرم ميرسيد آخه دادن سوال ها يكبار در مجموعه زيست و يكبار به صورت تكي چه معني داره خب حالا درسارو جدا جدا ميدادن نميشد ؟ :33:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا