مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biologisst

New member
بازم خوش به حال شما، مال من که تا 31 تیر ادامه داره.

خب دوستان فک کنم شما امتحاناتتون مثل ما فشرده نیست و وقت آزادتون زیاد تره. توصیه میکنم که در این ایام زمان هایی را به ارشد اختصاص بدین اینجوری به گروهی خوندن بچه ها زودتر میرسین.
این توصیه از ما به شما...ببینیم چکار میکنید;-)

آلرژی

New member
سلام
منم میخوام بیام تو کاروان شما،همه نظراتتون از اول تا جالا رو خوندم،خیلی جالب بود.منم کتابای ایمنی زیادی رو بررسی کردم بچه ها کباب دکتر فرید حسینی انتشارات ابن سینا واقعا فوق العاده است:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

آلرژی

New member
avengerجان
تو سایت دکتر نوری رفتی تا حالا؟یک بسته طلایی داره ولی من خیلی هزینه کردم و کتابای رفرنس خریدم ولی خوب همه آدما از راه میانبر خوششون میاد ولی نمیدونم واقعا خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی منم تازه امتحانام تموم شده،کاش یک برنامه دراز مدت مینوشتیم،هرکسی هم متناسب با وضعیتش و زمان شروعش برای خودش یک برنامه کوتاه مدت مینوشت،بچه ها نظرتون چیه؟؟؟؟

bahar.bjs

New member
سلام بچه ها
منم تازه عضو گروه شدم. سال 93 اولین کنکورمه:sad:
روز درمیون ایمنی, سلولی- ایمنی,بیوشیمی میخونم.
تو تاپیک بچه های ارشد دیدم نوشتن مثلا درصدای ایمنی 80 یا 90 یا مثلا بیوشیمی 60 زدن! اصلا داغووووون شدم!
من هنوز 10 صفحه از ابوالعباس خوندم و هیچیم تو مخم نرفت!
آخه چطوری میشه کتاب به این بزرگی رو 90 زددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33::13:

avenger.1992

New member
avengerجان
تو سایت دکتر نوری رفتی تا حالا؟یک بسته طلایی داره ولی من خیلی هزینه کردم و کتابای رفرنس خریدم ولی خوب همه آدما از راه میانبر خوششون میاد ولی نمیدونم واقعا خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی منم تازه امتحانام تموم شده،کاش یک برنامه دراز مدت مینوشتیم،هرکسی هم متناسب با وضعیتش و زمان شروعش برای خودش یک برنامه کوتاه مدت مینوشت،بچه ها نظرتون چیه؟؟؟؟

من کل ج ز و ه های دکتر خ ل ی ل ی رو گرفتم..
اما نمی دونم با رفرنس بهتر پیش میرم
میانبر برا ایمنی به این حجم که همه ی مطالبو پوشش بده سراغ ندارم..
ج ز و ه ی ...دکتر خ ل ی ل ی از کتاب ابوالعباس بیشتر هس اما کمتر نیس....

آخرین ویرایش:

آلرژی

New member
کاش یک برنامه دراز مدت مینوشتیم،هرکسی هم متناسب با وضعیتش و زمان شروعش برای خودش یک برنامه کوتاه مدت مینوشت،بچه ها نظرتون چیه؟؟؟؟

secret_red

New member
salam be hamegi.man khodam az shoro kardam dar hali ke aslan etelati rajbe immuno nadashtam.alan darsadam balaye 80e be nazare man onaei ke mikhan taze shoro konan bayad aval ye jozvaye saboktar bekhonan bad beran soraghe refrensa .man khodam alan daram abolabaso mikhonam ama ro mataleb tasalote kamel daram be nazare man dostane azizi ke mikhan taze shoro konan hamin karo anjam bedan .moafagh bashid:a2d3:

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
سلام

ب نظر من واسه ایمنی چندتا رفرنس را با هم نخونید و فقط عباس بخونید هر چند که سخته ولی بهش عادت میکنید و نیاز هم نیست شما در دور اول تمامی جزئیات را یاد بگیرید
همین که در دور اول کلیات هر فصل را یاد بگیرید کافیه
در دور بعدی هر فصل را که می خواهید بخونید تست هایش را نگاه کنید و ببینید از کدوم قسمت ها بیشتر تست اومده روی اون قسمت ها فوکوس کنید
90 زدن ایمنی واسه کسی که می خواد ارشد ایمنی بخونه زیاد نیس و اونقدر هم که فکر میکنید سخت نیست
موفق باشین

avenger.1992

New member
سلام

ب نظر من واسه ایمنی چندتا رفرنس را با هم نخونید و فقط عباس بخونید هر چند که سخته ولی بهش عادت میکنید و نیاز هم نیست شما در دور اول تمامی جزئیات را یاد بگیرید
در دور بعدی هر فصل را که می خواهید بخونید تست هایش را نگاه کنید و ببینید از کدوم قسمت ها بیشتر تست اومده روی اون قسمت ها فوکوس کنید
90 زدن ایمنی واسه کسی که می خواد ارشد ایمنی بخونه زیاد نیس و اونقدر هم که فکر میکنید سخت نیست
موفق باشین

مرسی بابت راهنماییی

avenger.1992

New member
کاش یک برنامه دراز مدت مینوشتیم،هرکسی هم متناسب با وضعیتش و زمان شروعش برای خودش یک برنامه کوتاه مدت مینوشت،بچه ها نظرتون چیه؟؟؟؟

باید تا پایان تابستون رفرنسا رو تموم کنیم
من برنامه چیدم با روزی 8 ساعت میرسم شما پیشنهادتون چیه؟؟

آلرژی

New member
salam be hamegi.man khodam az shoro kardam dar hali ke aslan etelati rajbe immuno nadashtam.alan darsadam balaye 80e be nazare man onaei ke mikhan taze shoro konan bayad aval ye jozvaye saboktar bekhonan bad beran soraghe refrensa .man khodam alan daram abolabaso mikhonam ama ro mataleb tasalote kamel daram be nazare man dostane azizi ke mikhan taze shoro konan hamin karo anjam bedan .moafagh bashid:a2d3:
ممنون بابت تجاربتون

آلرژی

New member
سلام

موفق باشین
خیلی ممنون دوست عزیز

آلرژی

New member
باید تا پایان تابستون رفرنسا رو تموم کنیم
من برنامه چیدم با روزی 8 ساعت میرسم شما پیشنهادتون چیه؟؟
فقط رفرنس ایمنی را دیگه؟؟؟؟
خوبه منم موافقم ولی درسای دیگه را هم مشخص کنیم که خیالمون راحت بشه تکلیف همشون مشخصه:smiliess (3):

avenger.1992

New member
فقط رفرنس ایمنی را دیگه؟؟؟؟
خوبه منم موافقم ولی درسای دیگه را هم مشخص کنیم که خیالمون راحت بشه تکلیف همشون مشخصه:smiliess (3):

نه
من بیوشیمی و ایمنی و زبان رو دارم میخونم..
بیو دارم هارپر میخونم
ایمنی ابوالعباس
زبان 504 رو خوندم الانم چند روزه تافل میخونم
کم کم زیست رو به برنامم اضاف میکنم
شما برنامتون چیه؟

آلرژی

New member
دوستان من یک جلسه زبان برای ارشد رفتم،استادش خیلی خوب بود،ولی ساعت ش به برنامه ام نمیخورد که برم :sadsmiley:
یک نرم افزاری معرفی کرد و گفت خیلی برای زبان کمکتون میکنه،دیشب سرچیدم پیداش کردم آدرسشو لینک میکنم هرکی دوست داشت استفاده کنه
مرجع آموزش زبان ایرانیان - دانلود رایگان دیکشنری لانگمن Longman Dictionary

avenger.1992

New member
شما فصلایی که به هم مربوط هستن رو با هم می خونید یا فرقی نمیکنه از اول شروع میکنید به خوندن؟

Sahar_az

New member
من انقدر اين چند روز هي كار برام پيش اومده اصلا نرسيدم بخونم:p7977cujr38iyymsu8:
من ايمني پاس كردم و خدا رو شكر استادمون هم عالي بود در نتيجه رو اكثر مطالب مسلطم پس همون ابوالعباس رو ادامه مي دم:a2d3:
الان كليات رو خوندم ولي براي ادامه سر فصلا رو طبق ي استادمون پيش مي رم:a2d3:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا