مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immunity

Well-known member
گزارش دوم
تافل به ایستگاه 10 رسید........بیوفصل آب...میکروب هنوز کلیاتم...

Immunity

Well-known member
immunity:شما بیو چی دارین میخونین؟راستی لغات تافل رو از همین سایت میخونین یا کتابشو گرفتین؟

بیو امیره نجات شکوهی میخونم...تافلم کتابشوپارسال از نمایشگاه گرفتم میخونم..البت من این ترم 6واحدبیوشیمی دارم بالاتفاق اساتیدش حضورمنودر مختاردونستن!!!!!

biologisst

New member
من میخوام امشب واقعا شروع کنم واسم دعا کنید.
ایشالا بتونم پیوسته به پیش برم.

golabatun

New member
بیو امیره نجات شکوهی میخونم...تافلم کتابشوپارسال از نمایشگاه گرفتم میخونم..البت من این ترم 6واحدبیوشیمی دارم بالاتفاق اساتیدش حضورمنودر مختاردونستن!!!!!

تافل دو نوع داره؟من اصن کتابشو تاحالا نگرفتم.یکی از دوستام میگفت تافل kit نمیدونم همچین اسمی
:21:
گفت این خوبه...

golabatun

New member
بچه ها من یه مشکل دارم اینه تند میخونم.نیستم آروم آروم بخونم.آخه وقتی یه چیزیو تقریبا گرفتم میرم مطلب بعد...:smilies-azardl (181
بعد واسه مرور خیلی به مشکل بر میخورم.دقت نمیکنم توی متن.میگم اینو بلدم بابا میرم بعدی.بعد میام تست... به... این کجا بود؟هی وای حواست نبود...
چه کنم؟کسی مث من هست؟؟

NAZANIN***

New member
دقیقا از اول مهر که تصمیم به درس خوندن گرفتم همش اضافه کاری می خوره بهم :smiliess (2):
تا الان که دست و پا شکسته خوندم اما از این به بعد پیوسته می خونم و میام گزارش میدم.:a2d3:
بچه ها قدر وقتای آزادتونو بدونین.. حیفه تلف بشه

Immunity

Well-known member
تافل دو نوع داره؟من اصن کتابشو تاحالا نگرفتم.یکی از دوستام میگفت تافل kit نمیدونم همچین اسمی
گفت این خوبه...

شنیدم این اسمو فک کنم کتاب لانگ من باشه اگ اشتبا نکنم....من اسنشیال میخونم

Immunity

Well-known member
بچه ها من یه مشکل دارم اینه تند میخونم.نیستم آروم آروم بخونم.آخه وقتی یه چیزیو تقریبا گرفتم میرم مطلب بعد...:smilies-azardl (181
بعد واسه مرور خیلی به مشکل بر میخورم.دقت نمیکنم توی متن.میگم اینو بلدم بابا میرم بعدی.بعد میام تست... به... این کجا بود؟هی وای حواست نبود...
چه کنم؟کسی مث من هست؟؟

دقیقا نگرفتم چی شد!!!! این فکرو نداشته باش با یبارخوندن بشه خوب تست زد!!! مرور شبانه داشته باش بهتره

TUMS

Well-known member
سلام
بچه های علوم آزمایشگاهی(البته اگه بچه های بقییه رشته ها هم بتونن کمک کنن ممنون میشم) یه خواهشی دارم اینم اینکه هر کی براش امکانش هست پاورپوینت های درس ایمنی که اساتید تدریس کردن برای من بفرسته هر کی میتونه بفرسته بهم پ.خ بده تا ایمیلم را بهش بدم برام بفرسته ممنون
پیشاپیش ممنونم:riz304::riz304:

Immunity

Well-known member
به نظر شما کدوم بهتره؟من لغت زیاد بلدم اما توی متن های بهداشت گیچ میزنم .درک مطلبم خوب نیس

اهان مشکل همینجا...کتابی ک من میخونم هر درسش ده تامتن داره که میتونه تاثیرزیادی تو تقویت متن خونیت داشته باشه...به شماهم توصیه میکنم

boon

New member
بچه ها ي سوال:راسته ارشد اصلا استخدامي نداره؟؟؟؟

biotech92

New member
سلام
بچه های علوم آزمایشگاهی(البته اگه بچه های بقییه رشته ها هم بتونن کمک کنن ممنون میشم) یه خواهشی دارم اینم اینکه هر کی براش امکانش هست پاورپوینت های درس ایمنی که اساتید تدریس کردن برای من بفرسته هر کی میتونه بفرسته بهم پ.خ بده تا ایمیلم را بهش بدم برام بفرسته ممنون
پیشاپیش ممنونم:riz304::riz304:

سلام .من براتون فرستادم.

rezhvan

New member
Salam bacheha khobin?hamegi khaste nabashin.mankam dare dastam myad cheto dars bekhonam.vali bio kheyli sakhte.:21:

Haydi

New member
گفت این خوبه...

تافل کیت رو برای آمادگی آزمونای msrt و mhle میخونن
اون تافلی که برای ارشد میخونن essential تافله..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا