مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marsa

New member
سلام دوستای عزیز من میخام درمورد MHCو سرولوژی بیشتر بخونم.غیراز کتاب ابولعباس.کسی کتاب سراغ داره؟؟آنتی بادی ابوالعباس خیلی ضعیفهه چی بخونیم؟؟:New (6):

انتی بادی وجگانی خیلی خوبه..........

saaabaaa

New member
سلام به همه.منم هستم بچه ها.امیدوارم همه قبول بشیم:rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim:

saaabaaa

New member
بجه ها جمعه ها برنامه مهندس سرورپور رو که ساعت 4 از شبکه آموزش پخش میشه تماشا کنین یا فایل هاشو دانلود کنین.مطمئنم که خیلی به دردتون می خوره.

آخرین ویرایش:

saaabaaa

New member
آنچه که هستی هدیه خداوند به توست و آنچه که می شوی هدیه تو به خداست.پس بی نظیر باش...:a2d3:

پیوست‌ها

• 40.jpg
    40.jpg
    23.4 کیلوبایت · بازدیدها: 91

saaabaaa

New member
سلام گلابتون.واسه کنکوریاس اما حرفاش شامل حال همه می شه

manije

New member
سلاممممممممممممممممم رقبا ;) روزی چند ساعت میخونین؟

saaabaaa

New member
من قبلا روزی 4 یا 5 ساعت می خوندم اما چند روزی میشه که هیچی نخوندم:j58r36j3gcr4suxymup
اما نا امید نیستم به امید خدا دوباره شروع می کنم.شما چند ساعت می خونین؟

saaabaaa

New member
به عقب بنگرید و خدا رو شکر کنید به جلو بنگرید و به خدا اعتماد کنید05071838840080104129.jpg

پیوست‌ها

• 32.jpg
    32.jpg
    8.3 کیلوبایت · بازدیدها: 106

saaabaaa

New member
چرا اینجا اینقدر خلوته؟ (12):11245972428333515575.jpg

پیوست‌ها

• aks-neveshte-radsms-32.jpg
    aks-neveshte-radsms-32.jpg
    22.7 کیلوبایت · بازدیدها: 77

golabatun

New member
بچه ها وضع روحی من که از همه بدتره.من پارسال زیاد تلاش نکردم.به امید دوستم که کارشناسیش تموم شه با هم به همدلی دوستم بخونیم زیاد.نگو دوست شیش شیشم که هی میگفت من میذارم سال بعد امسال پایان نامه دارم نمیرسم.منم فک میکردم چقد میخونم(اعتماد به نفس کاذب) نگو طرف (دوست صمیمییی خودم) داشته خودشو می کشته میخونده....
حالا هم قبول شده....
واقعا نمیدونم چی بگم
:sad:

mohamad69

New member
بچه ها وضع روحی من که از همه بدتره.من پارسال زیاد تلاش نکردم.به امید دوستم که کارشناسیش تموم شه با هم به همدلی دوستم بخونیم زیاد.نگو دوست شیش شیشم که هی میگفت من میذارم سال بعد امسال پایان نامه دارم نمیرسم.منم فک میکردم چقد میخونم(اعتماد به نفس کاذب) نگو طرف (دوست صمیمییی خودم) داشته خودشو می کشته میخونده....
حالا هم قبول شده....
واقعا نمیدونم چی بگم

گلابتون جان ناراحت نباش مطمئنا تو از اون موفق تری

shoeleh.

New member
حالا هم قبول شده....
واقعا نمیدونم چی بگم

گلابتون جان اصلا خودتو ناراحت نکن امسال با هم میخونیم ایشالا یه جای خوب قبول میشیم.
ولی خدایی چه دوست نامردی داشتی. فراموشش کن

golabatun

New member
بچه ها بیایین گزارش بدین.حسودیمون شه بیشتر بخونیم:sdasdasd:
:25r30wi:
من امروز ملکولی و زبان و ژنتیک خوندم.حدود 5 ساعت.فعلا ایمنی نمیخونم.دارم واسه علوم میخونم

afzalnia

New member
بچه ها کسی میدونه امسال چندتا شرکت کننده داشت ایمنی شناسی؟؟

nastaran8

New member
سلام بچه ها منم اومدم به جمع شما
یه سوال اسلولی مولکولی چه منبعی میخونین؟

nastaran8

New member
مجد اصلا خوب نیس و دیگه هم قدیمیه ضعف داره تو خیلی بخشا الان هم که فوکوس روی لودیش و the cell هست.تازه مجد یه سری اصطلاخات قدیمی و به روز نشده داره که ادمو ازار میده
ج.ز.ه عبادی هم از 100 ص بیشتره گلاب

خوب سارا جون این رو از کجا باید تهیه کنیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا