مطالعه ی گروهی ارشد ایمنولوژی ..93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immunity

Well-known member
خخخخخخخخخخخ
خوبه بچه ها یواش یواش دارن میان!!!
خیلی وقت بود اینجا خبری نبود!!!!!:sadsmiley:
بچه ها قول بدیم بهم هرروز بیایمو بهم دیگه انگیزه بدیم!!!!!
سخت نیس که!!!!!!!!!!!:28:
انگیزرووووو موافقم...ازین ببعدم استرس و ناامیدی اینجا ممنوعه ممنوعه

kolouche

New member
خدایی؟!!کاش منم تفریحی میخوندم!!!!!!!
بخدا خیلی درگیرم فعلا ک ایمنی سر فصل 7ام بقیشم ب خدا سپردم!!!!!!!!!!
چیکار کنم منـــــ؟!!!!!!!!!!!!!!!ای خداااااااا:smiliess (2):

ببین فصل هقت ایمنی به نظر من وحشتناکه...... کم نیاری ها .... بقیش باز خوب میشه..... فقط گفتم که مثل من تو اون فصل افسردگی نگیری..... تو بخشای دیگم بضیاشو دوباره آورده.....

negin ka

New member
واقعااااااااااااا؟:smiliess (15):
هنوز شروش نکردم میخوای دورش بزنم برم فصل 8؟!!!!!!!!!

kolouche

New member
ممنون ایمونو جان بابت پاسخ .
دوستان نگران وقت نباشید من تازه شرو کردم و امید دارم که رتبه تک رقمی بشم انشالا چون واقعا آسونه .

فقط یه چیزی..... من قراره یک بشم..... لطفا واسه یک به بعد برنامه ریزی کن......:ad54ad:

PMN

New member
ببین فصل هقت ایمنی به نظر من وحشتناکه...... کم نیاری ها .... بقیش باز خوب میشه..... فقط گفتم که مثل من تو اون فصل افسردگی نگیری..... تو بخشای دیگم بضیاشو دوباره آورده.....

اره این فصل نمیدونم چرا اینجوریه! من که یه هفته اس توش گیر کردم! :sdasdasd:

البته اینم بگم که خوندن این فصل همراه بود با تنبلی بسیار از طرف اینجانب! :New (6):

rezhvan

New member
salam dostan man arshad 94 hastam.az immuno roitt shoro kardam 2 faslam azash khondm vali khob nafahmidam.be nazare shoma abollabaso bekhonam behtare va inke tarjome ki bashe ke rahattar bayan karde bash?.mamnon misham komakam konid

Immunity

Well-known member
salam dostan man arshad 94 hastam.az immuno roitt shoro kardam 2 faslam azash khondm vali khob nafahmidam.be nazare shoma abollabaso bekhonam behtare va inke tarjome ki bashe ke rahattar bayan karde bash?.mamnon misham komakam konid

شاید برای شما وجگانی یا 4استاد بهترباشه...ایمنی درس چقریه!!!ابوالعباس واست زوده ولی اگه خواستی بخری ترجمه فرید حسینی خوبه

kolouche

New member
اره این فصل نمیدونم چرا اینجوریه! من که یه هفته اس توش گیر کردم! :sdasdasd:

البته اینم بگم که خوندن این فصل همراه بود با تنبلی بسیار از طرف اینجانب! :New (6):

حالا من که به روی خودم نیاوردم..... ولی تو قصل هشتم رگه هایی از افتضاحی دیده میشه..... البته به پای فصل 7 نمیرسه.....

kolouche

New member

آره 4 استاد خوبه .... من خودم تابستون پارسال بنجامینی خوندم..... خیلی ابتدایی توضیح داده..... بعد واسم ابوالعباس قابل هضم بود......

yahoda

New member
سلام بچه های ایمنی! دوست من ابوالعباس خوند به اضافه ی دست نویسی که یکی از بچه ها سرکلاس د.کتر خ.لی.لی نوشت.از چهاراستاد هم استفاده کرد. آزمایشگاه پاکزاد رو هم خوند >>>> ایمنی رو نود و اندی زد. و قبول شد. اینم از کمک پرکتاب من!!!

Immunity

Well-known member
سلام بچه های ایمنی! دوست من ابوالعباس خوند به اضافه ی دست نویسی که یکی از بچه ها سرکلاس د.کتر خ.لی.لی نوشت.از چهاراستاد هم استفاده کرد. آزمایشگاه پاکزاد رو هم خوند >>>> ایمنی رو نود و اندی زد. و قبول شد. اینم از کمک پرکتاب من!!!
بله ممنونم....اگه دوست شما نود واندی نمیزد جای سوال داشت!!!

afzalnia

New member
سلام ایمنی های گل
مهدوی میگن سلولیش کامل نیس
:33:
یکی از دوستان که رتبه برتر شده بود واسه ایمنی دکتر عبادی رو پیشنهاد داده.من که هنوز شروع نکردم
فقط دارم ایمنیو زبان میخونم.شما چی میخونین ؟؟
:smilies-azardl (181

آخه با توجه به آزمون امسال اکثر سوالات از قسمت مولکولی بود!!!زیست دکتر عبادی 2 جلده!!! حجمش خیلی زیاده!! به نظرم اگه میخواید دکتر عبادی بخونید، مجد بهتره!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا