مطالعه گروهی و تبادل نظر در رشته فیزیک پزشکی

شادیا

New member
پس همگی تهران دیگ ؟مبارکه/تربیت مدرس؟/مبارکه دست مارم بگیرید بیس شماها چی بوده؟

وزارت علوم که رتبه من به تهران نمیرسه:sad:فیزیست جان شما خودت یه پا استادی شما باید دست مارو بگیری ایشالا موفق باشی و دکترای این رشته رو بگیری..........
راستی نگفتی لیسانست چه رشته ای بودی؟

aManofDetail

New member
راستش من بیسم فیزیک بوده....اتمی مولکولی....بعد عارض شم خدمتتون ک من فعلا چیزی نمیدوونم شرایط درسی نسبت ب ارشد فیزیک خیلی راحتتر هست...ولی برای کسایی ک از فیزیک میان سختی های خودشو داره....مثلا اناتومی وفیزیو و چیزایی ک میخواین یاد بگیرین سخت میشه برای فیزیکیا....بعضی درسا شما توی پایه نخوندیم مثل رادیولوژی برای همین اصطلاحات تا جا بیوفته پدرتون درمیاد.......ولی همه چی ب سعیتون بستگی داره..توی این رشته بایدی اونقد فعال باشین ک بتونین از پس کارا بر بیاین چون زمان برای این کار و رشته کمه همون دوسال برای این درس کمه/تو تا بیای ببینی چی ب چیه میبینی دوسال تمومه/واحداشم زیاده نسبت ب بقیه رشته ها/حرف درمورد این رشته زیاده هرجا مشکلی برخوردید بپرسید در خدمتم پیام بدید....راستش اگ ی سری نرمافزارم یاد بگیرید شاید براتون پون مثبت بشه/اگ بتونید تا رفتن ب کلاسا مت لب رو یاد بگیرید براتون میشه ی ابزار قدرتمند/......:riz277::1dco2x0p1lilzhfpg1t

شادیا

New member
فیزیست عزیز ممنون از توضیحات خوبت! دعا کن قبول بشیم حتما ازبقیه راهنمایی هات استفاده میکنیم:riz304:
اما من یه سوال دیگه برام پیش اومد (ربطی به فیزیک پزشکی نداره ) کارشناسی اتمی بودی؟ چه جور رشته ایه؟
بهم گفتن نسبت به بقیه گرایش های فیزیک وضعش بهتره....نظر تو چیه؟/
ممنون
:riz304:

aManofDetail

New member
ب نظر من خوبه/بستگی داره ب چیزی ک میخوای توی ارشد توش بخونی لیزر و پلاسما و گرانش داره ک اگ برای بازار کار بخوای لیزر فک کنم در زمینه های تک هست و کار توی این زمینه زیاده تهران مرکز تحقیقاش خوبه توی لیزر..بعد عارضم که فیزیک هم خوبه ولی بازار کار میگن برای فیزیک پزشکی خوبه نسبت ب اون.الله اعلم بالصواب من فقط توکلم ب خداست
ارزو میکنم همتون ب اندازه تلاشی که کردین و استحقاقشو هم حتما دارین ب سر منزل مقصودتون برسید...موفقیت همتون رو از خدا میخوام:riz304::riz277::1dco2x0p1lilzhfpg1t:thanks:

شادیا

New member
ب نظر من خوبه/بستگی داره ب چیزی ک میخوای توی ارشد توش بخونی لیزر و پلاسما و گرانش داره ک اگ برای بازار کار بخوای لیزر فک کنم در زمینه های تک هست و کار توی این زمینه زیاده تهران مرکز تحقیقاش خوبه توی لیزر..بعد عارضم که فیزیک هم خوبه ولی بازار کار میگن برای فیزیک پزشکی خوبه نسبت ب اون.الله اعلم بالصواب من فقط توکلم ب خداست
ارزو میکنم همتون ب اندازه تلاشی که کردین و استحقاقشو هم حتما دارین ب سر منزل مقصودتون برسید...موفقیت همتون رو از خدا میخوام:riz304::riz277::thanks:

ممنون دوستم...
تو هم موفق و پیروز باشی...:riz304:

atilababak

New member
بچه ها چه خبر از نتایج کنکور فیزیک؟؟؟
من 66 فتو شدم و 326 فیزیک
شما چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فیزیک پزشکی رو هم می خوام از شنبه شرو کنم.خخخخخخخخخخخخخخ

شادیا

New member
بچه ها چه خبر از نتایج کنکور فیزیک؟؟؟
من 66 فتو شدم و 326 فیزیک
شما چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فیزیک پزشکی رو هم می خوام از شنبه شرو کنم.خخخخخخخخخخخخخخ

تبریک میگم آتیلا...
اینجا همه شرکت نکرده بودن
در کل من از خودمو پی ان یو و تک خال خبر دارم قبول شدیم
بقیه هم تا جایی که میدونم شرکت نکرده بودن... ایشالا خبر قبولی فیزیک پزشکی.... برای همه
ایشالا موفق باشی

atilababak

New member
ممنون شادیا جان
قربانت شما هم موفق باشین
حالا ببینیم فیزیک پزشکی چی می شه

شادیا

New member
امسال کل کشور 78 نفر میگره...
کسی میدونه نسبت به پارسال زیاد یه کم شده یا نه؟؟؟
البته من شنیدم که پارسال همین حدود 80 نفر بوده اما 80 و چند نفر یا 70 و چند نفرش را نمیدونم..........

mahsa.f

New member
سلام عزیزان. شادیا جون چطور حساب کردی مگه؟!!! 82 تا ظرفیت داره که. ای بابا پارسالم همین قد بود. این نامردا تهرانو حذف کردن. پارسال تهران خودش تنهایی 18 نفر میگرفت. حالا گیرم کاشان و یزد هم اضافه بشه ولی به پای 18 نفر تهران که نمیرسه! ای خداااااااااااااااااااا:14:

آخرین ویرایش:

شادیا

New member
<font size="5">سلام عزیزان. شادیا جون چطور حساب کردی مگه؟!!! 82 تا ظرفیت داره که. ای بابا پارسالم همین قد بود. این نامردا تهرانو حذف کردن. پارسال تهران خودش تنهایی 18 نفر میگرفت. حالا گیرم کاشان و یزد هم اضافه بشه ولی به پای 18 نفر تهران که نمیرسه! ای خداااااااااااااااااااا!</font>

خب شمردم ظرفیتای شهر هارو مهسا جان!!
نه پارسال حدود همین 80 نفر بوده
از بچه هایی که قبول شدن یا شرکت کردن پرسیدم
شما حساب کردی 82 نفر بود؟؟
شاید تو شمارش اشتباه کردم نمیدونم

شادیا

New member
درسته تصحیح میکنم 82 نفر!!! ببخشید تو شمارش اشتباه کردم دفه اول
:rolleyessmileyanim:

mahsa.f

New member
منم میگم پارسال همین حدود بود. ولی چه فایده. تهران حذف شده و به شهرای دیگه اضافه کردن.

شادیا

New member
خب عزیزم دیگه الان غصه خورن که فایده ای نداره....
باید به تلاش ادامه بدیم
ایشالا هر چی صلاحه همون میشه
:a2d3:

بالا