مطالعه گروهی و تبادل نظر در رشته فیزیک پزشکی

سلام بچه ها
منم میخوام کنکور فیزیک پزشکی بدم...
کارشناسیم فیزیکه
به نظرتون امیدی هست با اینکه درسایی مثل آناتومی و ... تا حالا نخوندم...
یه سوال دیگه مجموعه سوالات کنکور ارشد فیزیک پزشکی رو با حل تشریحی کدوم انتشارات داره؟؟

omidamiri

New member
سلام
اگر فیزیک و ریاضیت خوب باشه اصلا نیازی نیست آناتومی و فیزیولوژی بخونی.! پس امیدی هست...
کتاب مجموعه سوالات رو انتشارات دیباگران چاپ میکنه میتونی از این سایت سفارش بدی mftshop.com
آزمون وزارت بهداشت تیرماه برگزار میشه

little prince

New member
بچه ها برای شروع فیزیک عمومی چی پیشنهاد میکنید؟ هالیدی رو اول بخونیم بعد بریم سراغ تستهای دیباگران یا همزمان باشه؟ نمیشه یه چیزی کم حجم تر از هالیدی خوند؟خیلی وحشتناکه:ph34r-smiley:

omidamiri

New member
بچه ها برای شروع فیزیک عمومی چی پیشنهاد میکنید؟ هالیدی رو اول بخونیم بعد بریم سراغ تستهای دیباگران یا همزمان باشه؟ نمیشه یه چیزی کم حجم تر از هالیدی خوند؟خیلی وحشتناکه:ph34r-smiley:

فیزیک عمومی مدرسا ن خیلی سبکتره

آخرین ویرایش:

رونا

New member
سلام.بهترین کتاب تست ارشد فیزیک پزشکی همون دیبا گران هست یا کتابهای دیگه ای هم پیشنهاد میدید؟

رونا

New member
بچه ها لطفا یکی جواب بده به سوالای من.یه چیز که من مشکل دارم باهاش و فکر میکنم اکثر بچه های فیزیک داشته باشن اون سری از منابع آزمون هست که ما نخوندیم هیچ سالی...تازه فکر نکنم وقت کنم جواب بدم به اون سری از سوالا.. اینکه من امسال که آزمایشی شرکت کردم بعد از حل سوالای فیزیک و چندتا زبان وقت تمام شد .!این مشکل زمان بندی رو چطور حل کنم!

little prince

New member
بچه ها لطفا یکی جواب بده به سوالای من.یه چیز که من مشکل دارم باهاش و فکر میکنم اکثر بچه های فیزیک داشته باشن اون سری از منابع آزمون هست که ما نخوندیم هیچ سالی...تازه فکر نکنم وقت کنم جواب بدم به اون سری از سوالا.. اینکه من امسال که آزمایشی شرکت کردم بعد از حل سوالای فیزیک و چندتا زبان وقت تمام شد .!این مشکل زمان بندی رو چطور حل کنم!

ببخشید شما چطوری آزمایشی امتحان دادین؟اگه شرایط کنکور رو نداشته باشیم میشه آزمایشی امتحان داد؟

رونا

New member
ببخشید شما چطوری آزمایشی امتحان دادین؟اگه شرایط کنکور رو نداشته باشیم میشه آزمایشی امتحان داد؟

آره که میشه چرا که نه...؟من منظورم این بود که مثه بقیه یه سال درس نخوندم حدودا دو ماه فقط خوندم.اینجور آزمایشی یکم با جو کنکور و مسایل دیگه آشنا میشی واسه سال بعد.حالا اگه شانس بیاری و همون بار قبول شی دیگه عالی میشه!

Hamidvet

New member
آره که میشه چرا که نه...؟من منظورم این بود که مثه بقیه یه سال درس نخوندم حدودا دو ماه فقط خوندم.اینجور آزمایشی یکم با جو کنکور و مسایل دیگه آشنا میشی واسه سال بعد.حالا اگه شانس بیاری و همون بار قبول شی دیگه عالی میشه!

برای خانوما راحته چون سربازی ندارن.

Fariba 90

New member
فیزیک پزشکیای ارشد 93 خیلی کم کارید ها!کجایید؟:p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:
بالا