مطالعه گروهی و تبادل نظر در رشته فیزیک پزشکی

diaco1363

New member
ایشالا...ایشالا...:riz304:

واقعا چه شود...

البته بگما من به کمتر از علوم پزشکی تهران راضی نمیشم...
:25r30wi::25r30wi:
پس تلاش کنین که هم کلاسی بشیم
:a2d3:

شادیا جون قربونت ردیف اخر صندلی وسط جای منه.معمولا دیر میام سر کلاس لطف کن بعد کلاسا جزوه کتاب یا.... رو همون صندلی بزار جلسه بعد پس می دم

شادیا

New member
شادیا جون قربونت ردیف اخر صندلی وسط جای منه.معمولا دیر میام سر کلاس لطف کن بعد کلاسا جزوه کتاب یا.... رو همون صندلی بزار جلسه بعد پس می دم

باشه چشم حتما...
دوستان لطف کنن بقیه هم صندلیاشونو انتخاب کنن چون من همیشه زود میرم سر کلاس(از این بچه مثبتا...
:smilies:دیدی؟؟؟؟:25r30wi:) که براشون جا بگیرم....

آخرین ویرایش:

mahsa.f

New member
سلام به دوستای عزیز :28:و رقبای سرسختم:sdasdasd:!!!!!
کسی میدونه جواب تشریحی کنکور سالای قبل واسه دانلود هست ؟ اگه هست بی زحمت لینکشو بذارید. مرسی
:riz304:

شادیا

New member
سلام به دوستای عزیز :28:و رقبای سرسختم:sdasdasd:!!!!!
کسی میدونه جواب تشریحی کنکور سالای قبل واسه دانلود هست ؟ اگه هست بی زحمت لینکشو بذارید. مرسی:riz304:

سلام به هم رشته ای های آینده م....
مهسا جان من جواب تشریحی سولای سال قبل را ندارم...
اما یه کتاب هست که سوالای فیزیک پزشکی را با پاسخ تشریحی داره.....البته فقط درسهای فیزیک پایه....اتمی و هسته ای.....ریاضی را داره
مجموعه سوالات فیزیک پزشکی(برای داوطلبان متقاضی ورود به کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی و سایر رشته های مرتبط) تالیف: کریم خوش گرد - زهرا حاجی کریمی - علی شاکری.....انشارات جهاد دانشگاهی
شایدم البته خودتون تهیه کرده باشین
درنهایت امیدوارم مفید باشه
موفق باشین دوستای گلم...

:riz304:

mahsa.f

New member
سلام دوستان.
واسه ریاضی پوران پژوهش بهتره یا مدرسان شریف؟ خودم پوران دارم ولی به نظرم سخت میاد.

شادیا

New member
سلام رقیبای حال:rose: .... هم کلاسیای آینده:rose:
اومدم بگم خیلی خیلی محکم درس بخونین
امیدتون به خالق آسمونها
:heart: باشه...

:painting:

omidamiri

New member
[سلام دوستای عزیز :smiliess (3): منم میخام واسه فیزیک پزشکی شروع کنم به خوندن البته برای کنکور 93. به کمک همتون احتیاج دارم :riz304:[/SIZE]

شادیا

New member
[سلام دوستای عزیز منم میخام واسه فیزیک پزشکی شروع کنم به خوندن البته برای کنکور 93. به کمک همتون احتیاج دارم [/SIZE]

سلام امید...به جمع فیزیکدان های پزشکی:smilies: خوش اومدی:thanks:
ایشالا که موفق باشی...هر کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم. از طرف همه بچه های این تاپیک میگم...
البته با اجازشون.....چون میدونم خیلی دوستای گلی هستن:riz304::riz304:

!SeCreT!

New member
[سلام دوستای عزیز :smiliess (3): منم میخام واسه فیزیک پزشکی شروع کنم به خوندن البته برای کنکور 93. به کمک همتون احتیاج دارم :riz304:[/SIZE]

دوستم خوش اومدی به جمع ما .هر سوالی داشتی در خدمتیم انشاله موفق باشی برامون دعاکن...

atilababak

New member
سلام میگم که به نظرتون من از حالا شروع کنم میرسم به کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شادیا

New member
سلام میگم که به نظرتون من از حالا شروع کنم میرسم به کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام آتیلا
از نظر من که........همیشه امیدی هست
:a2d3:........
اما دوست خوبم شما باید بدونی که کتابای زیادی برا خوندن داری و خب خیلیا هم شروع به خوندن کردن خیلی وقته....
اما خب میتونی با برنامه ریزی صحیح و استفاده از منابع درست و تست زدن بیشتر خودت را برسونی
فقط باید از وقت باقیمونده (حدودا 43 روز) خیلی خوب استفاده کنی و تفریحاتت و شدیدا کم و یا حتی حذف کنی
بالاخره، همیشه امیدی هست
از وقت باقیمونده حداکثر استفاده رو بکن و بدن در این 43 روز هنوز چیزیو از دست ندادی و همشو داری....
موفق باشی...

بالا