مطالعه گروهی فیزیولوژی(همه رشته ها)فیزیولوژی-نانو-تغذیه و.....

saharandishe

New member
سلام دوست عزیز.
میشه بپرسم ویس های فیزیولوژی را از کجا می تونم تهیه کنم ؟

سلام ساده ترین راه وسریع ترین وبی دردسرترین اینه که ازخودبچه های پزشکی بگیرید البته بچه های دانشگاه تهران تواین زمینه خوب فعال اند،اونهایی که هنوزعلوم پایه روندادندبیشتردرگیراین موضوعات هستند،ولی اگه این امکان رونداریدازوبلاگ بچه های پزشکی بردارین،که البته اینطوری جمع آوریش کمی سخت میشه،یکی ازوبلاگهایی که خودم یکسری ویس هاموازش دانلودکردم این بوده،www.tums90.blogfa.comبخش واسلایدوvoice

saharandishe

New member
درسته که من خودم هم به اون برنامه هفتگی نرسیدم،ولی مستمرکارکردن بسیارمهم هست واینکه گاهی باشیم گاهی نباشیم!!!!
دوستان هیچ خبری ازتون نیست؟لااقل بگیدبه برنامه نرسیدیم،هیچ اشکالی نداره،قرارنیست که همیشه به کمال مطلوب برسیم!باهمین تلاشهای اندک اندک هم قطره قطره دریامیشود......!
به هرحال سعی میکنم حداقل هفته ای یکباربه اینجاسربزنم واگه بیشترشدکه چه بهتر،برای اینکه روحیه استمراروباپشتکاربودنم روحفظ کنم
منتظرشماهم هستم.....

emd

New member
درسته که من خودم هم به اون برنامه هفتگی نرسیدم،ولی مستمرکارکردن بسیارمهم هست واینکه گاهی باشیم گاهی نباشیم!!!!
دوستان هیچ خبری ازتون نیست؟لااقل بگیدبه برنامه نرسیدیم،هیچ اشکالی نداره،قرارنیست که همیشه به کمال مطلوب برسیم!باهمین تلاشهای اندک اندک هم قطره قطره دریامیشود......!
به هرحال سعی میکنم حداقل هفته ای یکباربه اینجاسربزنم واگه بیشترشدکه چه بهتر،برای اینکه روحیه استمراروباپشتکاربودنم روحفظ کنم
منتظرشماهم هستم.....

ذوست غزیز من به شخصه خیلی علاقه داشتم این کار ادامه پیدا کنه وهفته های اول هم خوب پیش رفتم اما این روزا هرچی نزدیک میشیم به روز اعلام نتایج استرس اجازه نمیده هیچ کاری انجام بدم

saharandishe

New member

ذوست غزیز من به شخصه خیلی علاقه داشتم این کار ادامه پیدا کنه وهفته های اول هم خوب پیش رفتم اما این روزا هرچی نزدیک میشیم به روز اعلام نتایج استرس اجازه نمیده هیچ کاری انجام بدم

امیدوارم که تویه دانشگاه خوب قبول شیدهمین امسال وخبرقبولیتون رواینجابهمون بدید.الهی آمین.

koosha

New member
سلام بچه ها. من فیزیولوژی دانشگاه گیلان قبول شدم. میخواستم بگم با یه ذره بیشتر خوندن میتونید بهترین دانشگاه کشور قبول شین.
کاری که من نکردم.واسه هموتون ارزوی خیر و صلاح میکنم.

saharandishe

New member
سلام بچه ها. من فیزیولوژی دانشگاه گیلان قبول شدم. میخواستم بگم با یه ذره بیشتر خوندن میتونید بهترین دانشگاه کشور قبول شین.
کاری که من نکردم.واسه هموتون ارزوی خیر و صلاح میکنم.

چقدرعالی،بازم بهتون تبریک میگم،یادتون نره بازم به تاپیک سربزنید،ازخبرقبولیتون واقعاخوشحال شدم،مراقب خودتون باشید....

saharandishe

New member
سلام دوستان،تاالان 2نفرقبولی فیزیوروتوانجمن دیدم،1)kooshaقبولی گیلان2)parizadshmبهشتی
تبریک میگم بهشون.اگه افراددیگه هم بودندبرای فیزیوکه شمامیشناسیدشون معرفی ودعوتشون کنیدبه تاپیکمون.

koosha

New member
چقدرعالی،بازم بهتون تبریک میگم،یادتون نره بازم به تاپیک سربزنید،ازخبرقبولیتون واقعاخوشحال شدم،مراقب خودتون باشید....
ممنون سحر جان.ان شالله شما هم با دل پاکی که داری شک نکن سال بعد قبولی و خدا هم حماییتت میکنه

sepid71

New member
کسی نیست بیاد این تایپک رو برای کنکور 94 دوباره راه بندازیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bahar_hz

New member
سپيد جان من هستم ميخوام ارشد فيزيو شركت كنم خيليم به كمك نياز دارم

بالا