مطالعه گروهی زبان برای آزمون 94-95 بهداشت: اول تافل، بعد لزگی

با خواندن کدام یک از کتاب های زیر برای شروع موافق هستید

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

lidalida

New member
سلام.یه سوال/بچه هابه نظرتون من میخام هرروزیه درس ازتافل هرهفته هم یه مهارت لزگی بخونم.به نظرتون میتونم برسونم.من تازه شروع کردم. :( میشه یکم راهنمایم کنین درباره نهوه خوندن؟اخه واقعاباحفظ کردن لغات مشکل دارم :sadsmiley:

hanas68

New member
سلام بچه ها، من مهارت اول لزگیم، میه بگید قسمت نقش دستوریشو چجوری خونم؟

arash-77

New member
نه کسی نیست
ولی اگه بخوای من هستم ولی10 تومن میشه!!!

- - - Updated - - -

نه کسی نیست
ولی اگه بخوای من هستم ولی10 تومن میشه!!!

ZOT

New member
اگه من از الان بخوام شروع کنم میشه!؟ یعنی از الان هم برنامه ندارم چون خیلی کار دارم! پایان نامه و کارای دیگه دارم به نظرتون چیکار کنم!؟

sondos70

New member
آقای دیجی مرررررررررررررررررررررررررسی..خیلی عالی بود ...کاش برااین سه سال اخیر هم نوشته میشد..!

sondos70

New member
فایل ترجمه کتاب چرالغات مهارت اول باکتاب هم خوانی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجید دیجی

مدیر بخش
آقای دیجی مرررررررررررررررررررررررررسی..خیلی عالی بود ...کاش برااین سه سال اخیر هم نوشته میشد..!

فک کنم باشه... باید سرچ کنید...

- - - Updated - - -

فک کنم باشه... باید سرچ کنید...

مجید دیجی

مدیر بخش
فایل ترجمه کتاب چرالغات مهارت اول باکتاب هم خوانی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا به بخش زبان همین تالار یه نگاه بندازید اونجا بچه ها خیلی فعال هستن و ترجمه کلمات لزگی رو قرار دادن هم میتونید دانلود کنید و هم میتونید آنلاین بخونیدشون... فک کنم به روز رسانی هم میشه...
به این دو آدرس یه سر بزنید
1. http://olumpezeshki.ir/thread8660.html
2. http://olumpezeshki.ir/thread6126.html

خیلی از دوستان توی این تالار برای رضای خدا کار می کنن و برای اینکه زکات علمشون رو بدن کارهای قشنگی رو بدون چشم داشت مالی انجام میدن...

pashmak

New member
سلام دوستان خداقوت
الان چقدر خوندید
یه گروه تو واتس جدیدن زدیم که برای مطالعه تافل و 504. هست
هرشب یک درس
شروعش از امشبه

بالا