***مطالعه گروهی دکتری بیوشیمی بالینی***

mostafa1368

New member
از دوستانی که تجربه دارن میخواستم بپرسم آیا خوندن کتابهای لنینجر ، هارپر و ضروریات بیوشیمی دولین برای کنکور دکترا کفایت میکنه؟؟؟(البته به همراه ضرورات دکتر رضا محمدی برای مرور کلی)

یا نه حتما باید ترجمه کامل دولین و تیتز رو هم باید بخونیم...

شکلات

New member
من اولینباره میخوام وزارت بهداشت امتحان بدم ولی بیوشیمی وزارت علوم امسال من هیچی نخونده بودم فقط با مطالبی ک توی ارشد خونده بودم مجاز شدم البته با رتبه ی بالا
ولی فک میکنم واسه علوم یک دور لنینجر را با دقت بخونیم کفایت میکنه

شکلات

New member
سلام من اولین سالمه می خوام امتحان بدم می خواستم بدونم کدوم شهرا ببیوشیمی بالینی پذیرش داره
تهران .ایران.همدان.یزد.شیراز.اصفهان را میدونم ک پذیرش دارن
برای اینکه دقیقش را بدونی دفترچه پارسال را دان کن

mostafa1368

New member
من اولینباره میخوام وزارت بهداشت امتحان بدم ولی بیوشیمی وزارت علوم امسال من هیچی نخونده بودم فقط با مطالبی ک توی ارشد خونده بودم مجاز شدم البته با رتبه ی بالا
ولی فک میکنم واسه علوم یک دور لنینجر را با دقت بخونیم کفایت میکنه

منم امسال بار اول میخوام بهداشت شرکت کنم...علومو شرکت کردم ولی نخونده بودم براش و با یه رتبه افتضاح مجاز شدم:thumbsupsmileyanim:

alireza-ja

New member
Untitled.jpg

mostafa1368

New member
دوستان اگه بنا باشه از بین تیتز و دولین یکی رو بخونین... کدوم یکی رو ترجیح میدین تا بخونینش؟؟؟ به شرط اینکه هارپرم داشته باشین ودر کنارش اونم بخونین

شکلات

New member
اقا اجازه من هم دانشجو هم پایان نامه دارم هم متاهل و هم تقریبا شاغل. و هم یک گل پسر قند عسل دارم و هم کارهای خونه و هم ......
و هم از همه مهمتر کنکور دکتری دارم مثلا[emoji6]

leylii

New member
اقا اجازه من هم دانشجو هم پایان نامه دارم هم متاهل و هم تقریبا شاغل. و هم یک گل پسر قند عسل دارم و هم کارهای خونه و هم ......
و هم از همه مهمتر کنکور دکتری دارم مثلا[emoji6]

ماشالله
چه فعال ..:motat:

شکلات

New member
برای همین میگم قدر وقتتون را بدونید و ازش بخوبی استفاده کنید
اگر بدونید من با چ مشقتی وقت میدزدم برای نیم ساعت درس خوندنم حسابی واستون درس عبرت میشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: leylii

حنانه60

New member
سلام من هم فارغ التحصیل متاهل با دو تا بچه و وقت کم واسه خوندن خوشبحال مجردا قدر بدونید

sparrow

New member
منم دانشجو ام.
و
منتظر برای نمایشگاه کتاب واسه خرید شروع طوفانییییییییی...

:smilies-azardl (181
:a2d3:

بالا