***مطالعه گروهی دکتری بیوشیمی بالینی***

leylii

New member
من امروز دیگه شرو کردم به خوندن
10 صفحه تیتز
3 صفحه فیزیولوژی
504 درس 25
تافل درس 25

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

شکلات

New member
نه... من مباحث اولیه رو از کتابای دیگه یه رو خونی کردم. الانم برنامم بدین قراره که اول کل مباحث مربوط به dna.rna رو تموم کنم بعدا از اول شروع کنم.
افرین ب شما[emoji122] [emoji122]
خوبه همینجوری پیش برید ما خودمون میرسونیم

شکلات

New member
منم از فردا جدی جدی شروع میکنم
قول میدم
ضمنا واسه فردا و گزارش دادن حریف میطلبم
نفس کش[emoji6]

mostafa1368

New member
سلام
بچه ها فیزیو از گنونگ میخونین یا گایتون؟؟؟

من خودم هنوز فیزیو رو شروع نکردم ولی قبلا بعضی از مباحث گایتون رو از ترجمه حوری سپهری خوندم...فوق العاده روون و جالبه کتابش ..به نظرم ما بهتره از گایتون بخونیم تا از گانونگ

- - - Updated - - -

سلام
بچه ها فیزیو از گنونگ میخونین یا گایتون؟؟؟

من خودم هنوز فیزیو رو شروع نکردم ولی قبلا بعضی از مباحث گایتون رو از ترجمه حوری سپهری خوندم...فوق العاده روون و جالبه کتابش ..به نظرم ما بهتره از گایتون بخونیم تا از گانونگ

mostafa1368

New member
گزارش امروز من؛
13 صفحه از فصل رونویسی لینینجر
30 کلمه از کتاب لغات ضروری تافل

حنانه60

New member
سلام خوبید بیوشیمی لنینجر رو خوب بخونم کافیه یا اینکه لازمه منابع دیگه بیوشیمی هم خونده بشه

شکلات

New member
سلام دوستای خوبم
من زیاد نتونستم ب قولم عمل کنم فقط ده صفحه پروتین از ضروریات محمدی خوندم[emoji17]

حنانه60

New member
یه j o z v e خوب از بیوشیمی که خیلی خلاصه شده باشه رو برام معرفی کنید لطفا ممنون می شم

شکلات

New member
حنانه جان واسه دکتری ب نظر من فک نکنم با بشه ب جایی رسید
ولی من برای یک مرور کلی دارم ضروریات محمدی را میخونم نمیدونم کارم درسته یا نه ولی نرجیح دادم نکته وار یک دور اول ضروریات رابخونم بعد دولین
حالا اساتید اگر نظری دارن بگن ماهم بهره ببریم

حنانه60

New member
منم دارم لنینجر رو می خونم حتما باید تمام سر فصل هاش خونده بشه

شکلات

New member
یک سوال
جدولهای توی ضروریات را چطوری میشه حفظ کرد.یا بهتر بگم یاد گرفت
مثل قسمت پروتینها ک یک حدول هست یک سری پروتین نام برده ک هر کدوم قسمتهای خاصی از اسیدهای امینه را تجزیه کردن

alireza-ja

New member
یک سوال
جدولهای توی ضروریات را چطوری میشه حفظ کرد.یا بهتر بگم یاد گرفت
مثل قسمت پروتینها ک یک حدول هست یک سری پروتین نام برده ک هر کدوم قسمتهای خاصی از اسیدهای امینه را تجزیه کردن

جدولی که میگید رو نئیئم ولی اگه منظورتون تریپسین و کیمو ئ ... هستش تا بهتون بگم. البته مرور همیشه کارساز بوده

بالا