***مطالعه گروهی دکتری بیوشیمی بالینی***

mahboub

New member
خب خدا رو شکر که صحت نداره
منم فرصت نکردم همه پستای همه انجمنای اینجا رو بخونم اولین بار بود همچین خبری میشنیدم و کلا انگیزمو از دست داده بودم
به هر حال ممنون

empress

New member
سلاااااااااااااااااااااااااام بچه هاااااااااا:sarma:
من سولمازم
رشته م بیوشیمی عمومی هست و آذر 93 دفاع کردم
نظراتتون رو خوندم و تصمیم گرفتم عضو بشم
بنظرم انجمن خوب و مفیدی هست
منم میخوام برای دکتری بیوشیمی بالینی سال بعد خودم رو آماده کنم و سر شار از اراده و انرژی م :4d564ad6:
البته فعلا تصممیم گرفتم در آزمون MHLE مرداد شرکت کنم و بعد از قبولی سفت و سخت برای دکتری شروع کنم

برای بیوشیمی هم تصمیم دارم اینا رو بخونم
بیوشیمی دولین
ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی
تست های طبقه بندی شده بیوشیمی (I Q B)

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
سلاااااااااااااااااااااااااام بچه هاااااااااا:sarma:
من سولمازم
رشته م بیوشیمی عمومی هست و آذر 93 دفاع کردم
نظراتتون رو خوندم و تصمیم گرفتم عضو بشم
بنظرم انجمن خوب و مفیدی هست
منم میخوام برای دکتری بیوشیمی بالینی سال بعد خودم رو آماده کنم و سر شار از اراده و انرژی م :4d564ad6:
البته فعلا تصممیم گرفتم در آزمون MHLE مرداد شرکت کنم و بعد از قبولی سفت و سخت برای دکتری شروع کنم

برای بیوشیمی هم تصمیم دارم اینا رو بخونم
بیوشیمی دولین
ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی
تست های طبقه بندی شده بیوشیمی (I Q B)

سلام. خوش اومدید.

ان شاالله که تا آخر پرامید و با انگیزه و انرژی ادامه بدید.

میتونم موضوع پایان نامتون رو بپرسم؟

empress

New member
سلام. خوش اومدید.

ان شاالله که تا آخر پرامید و با انگیزه و انرژی ادامه بدید.

میتونم موضوع پایان نامتون رو بپرسم؟

ممنون
بله
کار من در مورد طراحی کیت تشخیصی الایزا با استفاده از نانوذرات طلا بود

alireza-ja

New member
ممنون
بله
کار من در مورد طراحی کیت تشخیصی الایزا با استفاده از نانوذرات طلا بود

منم تا خرداد قصد داشتم از 1 تیر شروع کنم حتی برنامه چیدم ولی در عرض 2 هفته برنامم به کلی تغییر کرد. الانم سردرگمی شدید پیدا کردم.

empress

New member
منم تا خرداد قصد داشتم از 1 تیر شروع کنم حتی برنامه چیدم ولی در عرض 2 هفته برنامم به کلی تغییر کرد. الانم سردرگمی شدید پیدا کردم.
سردرگمی برای چی؟
وقتی کسی دانشجو باشه قطعا درگیر درس و یا مسائل مربوط به پابان نامه هست
این مهمه که آرامش خودتون رو حفظ کنین و مدیریت زمان رو بر عهده بگیرین
من که هنوز یک کلمه هم نخوندم و گذاشتم بعد آزمون mhle

alireza-ja

New member
سردرگمی برای چی؟
وقتی کسی دانشجو باشه قطعا درگیر درس و یا مسائل مربوط به پابان نامه هست
این مهمه که آرامش خودتون رو حفظ کنین و مدیریت زمان رو بر عهده بگیرین
من که هنوز یک کلمه هم نخوندم و گذاشتم بعد آزمون mhle

آخه غیر از پایان نامه هم یه پروژه دیگه هم هستش اون هم به تازگی شروع شده. با اینا مشکلی ندارم.

بیشتر سردرگمیم اینه که اصلا همین دکترای بیوشیمی علوم رو شرکت کنم یا بیوشیمی بالینی؟ با توجه به اینکه هر سال یه طور کنکور برگزار میشه و اینکه موضوع پایان نامم بالینی نیست بیشتر صنعتیه.

empress

New member
خب موضوع پایان نامه من هم اصلا بالینی نیست اما این دلیل نمیشه توو ازمون دکتری وزارت بهداشت شرکت نکنم!
اول باید هدفتون رو انتخاب کنین و اجازه ندین افکار منفی به ذهنتون راه پیدا کنه
من خودم کارشناسی ارشدم رو پیام نور خوندم خیلی ها میگن بچه های وزارت علوم و حتی پیام نوری ها رو خیلی سخت بر میدارن اما من به این جملات اعتقادی ندارم و سعی میکنم که تمام تلاشم رو بکنم که بعد پیش وجدان خودم بدهکار نباشم و از الان به این فکر نمیکنم که قراره توو مصاحبه چه پیش بیاد!

اما بین بیوشیمی وزارت علوم و بهداشت از نظر من بیوشیمی بالینی کاربرد بیشتری داره. حتی دانشجو های دکتراش حقوق دارن اما بیوشیمی وارت علوم نه
نمیدونم خبر دارین یا نه
یه زمزمه هایی هست که (البته هنوز مشخص نیست....) میگن برای کنکور وزارت علوم قراره اول آزمون زبان و استعداد برگذار کنن و بعد هر دانشگاه جدا آزمون بر گذار کنه ( این یعنی انتخاب سلیقه ای دانشجو!) اما برای وزارت بهداشت نمره کتبی خیلی بیشتر موثره
یعنی اگه رتبت خوب بیاد زیاد اذیتت نمیکنن اما وزارت علوم اینطور نیست !
باز تصمیم با خودته

alireza-ja

New member
خب موضوع پایان نامه من هم اصلا بالینی نیست اما این دلیل نمیشه توو ازمون دکتری وزارت بهداشت شرکت نکنم!
اول باید هدفتون رو انتخاب کنین و اجازه ندین افکار منفی به ذهنتون راه پیدا کنه
من خودم کارشناسی ارشدم رو پیام نور خوندم خیلی ها میگن بچه های وزارت علوم و حتی پیام نوری ها رو خیلی سخت بر میدارن اما من به این جملات اعتقادی ندارم و سعی میکنم که تمام تلاشم رو بکنم که بعد پیش وجدان خودم بدهکار نباشم و از الان به این فکر نمیکنم که قراره توو مصاحبه چه پیش بیاد!

اما بین بیوشیمی وزارت علوم و بهداشت از نظر من بیوشیمی بالینی کاربرد بیشتری داره. حتی دانشجو های دکتراش حقوق دارن اما بیوشیمی وارت علوم نه
نمیدونم خبر دارین یا نه
یه زمزمه هایی هست که (البته هنوز مشخص نیست....) میگن برای کنکور وزارت علوم قراره اول آزمون زبان و استعداد برگذار کنن و بعد هر دانشگاه جدا آزمون بر گذار کنه ( این یعنی انتخاب سلیقه ای دانشجو!) اما برای وزارت بهداشت نمره کتبی خیلی بیشتر موثره
یعنی اگه رتبت خوب بیاد زیاد اذیتت نمیکنن اما وزارت علوم اینطور نیست !
باز تصمیم با خودته

نه منظورم از اینکه بالینی نیست اینه که ممکنه توی علوم موفقتر بشم چون موضوع پایان نامم زیاد به درد دانشگام میخوره و کاربردی هستش ممکنه همین موضوع رو تا تهش ادامه بدم و امتیازاتی بگیرم. اگر دکترام رو من همینجا بخونم احتمال بسیار زیاد جذب میشم حقوق هم از امسال به دکترا ها میدن. میتونم کسری خدمت هم به راحتی بگیرم. از این لحاظ هستش میگم که اگر برم بهداشت یه سری مزایا رو از دست میدم. بخاطر مصاحبش نیستش که اینو میگم. برفرض اگر خیلی اعضای بورد سختگیر باشن نمره پایان نامه رو بهم نمیدن بقیه امتیازات رو میتونم بگیرم. پس از این لحاظ مشکلی نیست. از طرفی هم خوب بهداشت نیازی به گفتن نداره در یک کلام خیلی خوبه.

اون زمزمه ها هم که میگید دیگه زمزمه نیست قطعیه. زمزمه ای هم که الان هستش قراره نمره مصاحبه بهداشت رو بیشترش کنن و از کتبی کم کنن.

تصمیم سخته.

empress

New member
نه منظورم از اینکه بالینی نیست اینه که ممکنه توی علوم موفقتر بشم چون موضوع پایان نامم زیاد به درد دانشگام میخوره و کاربردی هستش ممکنه همین موضوع رو تا تهش ادامه بدم و امتیازاتی بگیرم. اگر دکترام رو من همینجا بخونم احتمال بسیار زیاد جذب میشم حقوق هم از امسال به دکترا ها میدن. میتونم کسری خدمت هم به راحتی بگیرم. از این لحاظ هستش میگم که اگر برم بهداشت یه سری مزایا رو از دست میدم. بخاطر مصاحبش نیستش که اینو میگم. برفرض اگر خیلی اعضای بورد سختگیر باشن نمره پایان نامه رو بهم نمیدن بقیه امتیازات رو میتونم بگیرم. پس از این لحاظ مشکلی نیست. از طرفی هم خوب بهداشت نیازی به گفتن نداره در یک کلام خیلی خوبه.

اون زمزمه ها هم که میگید دیگه زمزمه نیست قطعیه. زمزمه ای هم که الان هستش قراره نمره مصاحبه بهداشت رو بیشترش کنن و از کتبی کم کنن.

تصمیم سخته.

خب تصمیم گیرنده ی نهایی خودتون هستین
شرایطتون رو بسنجین و بهترین تصمیم رو بگیرین
امیدوارم تحت هر شرایطی موفق و پیروز باشین :)
با اجازه من برم بخوابم که خیلی خسته ام
شب بخیر

alireza-ja

New member
خب تصمیم گیرنده ی نهایی خودتون هستین
شرایطتون رو بسنجین و بهترین تصمیم رو بگیرین
امیدوارم تحت هر شرایطی موفق و پیروز باشین :)
با اجازه من برم بخوابم که خیلی خسته ام
شب بخیر

بله. ممنون همچنین شما.

شبتون خوش

sparrow

New member
سلام به همگی...
من تازه امتحانم تموم شد
به امید خدا شروع کنیم واسه خوندن...
واسه ارشد کتاب دکتر اااااح ححسااانی خوندم و الان برای دکتری میخوام دوباره بخونمش و اگه بتونم تیتز و شروع میکنم هم واسه تقویت زبان و هم واسه تکمیل بیوشیمی...
کسی برنامه نداره؟؟؟؟
هفتگی بخونیم و گزارش بدیم؟سوال واسه هم طرح کنیم؟یا...؟:smiliess (12):
نظرت.ن چیه؟؟؟خیلی سوت و کور شده اینجا.....

Aysel

New member

تصمیم سخته.
علیرضا خان با وجود چنین شرایطی بازم میخواین بالینی بدین؟؟بقول اساتیدمون که میگن ما نمیدونیم شما تو بالینی چی دیدین که انقد پیشو میگیرین
خود اساتید من با اینکه وزارت علوم خوندن با این همه از خیلیا موفق ترن...من خودم اگ موقعیتی تو وزارت علوم پیدا میکردم قید بالینی رو میزدم

Aysel

New member
خوش بحالتون که شرو کردین من هنوز موندم با چی شرو کنم
یه موضوعی اینجا دیدم...ما که شهریور ۹۵ فارغ التحصیل میشم واقعا نمیتونیم ازمون بهداشت ۹۵ شرکت کنیم؟باید بمونیم ۹۶؟

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
علیرضا خان با وجود چنین شرایطی بازم میخواین بالینی بدین؟؟بقول اساتیدمون که میگن ما نمیدونیم شما تو بالینی چی دیدین که انقد پیشو میگیرین
خود اساتید من با اینکه وزارت علوم خوندن با این همه از خیلیا موفق ترن...من خودم اگ موقعیتی تو وزارت علوم پیدا میکردم قید بالینی رو میزدم

از شما که پنهون نیست حقیقتش علاقم بیوشیمی علومه و همیشه من به وزارت بهداشت به عنوان یه شانس و امتحان دیگه نگاه کردم و میکنم.

هر چند به بالینی هم علاقه دارم.

alireza-ja

New member
خوش بحالتون که شرو کردین من هنوز موندم با چی شرو کنم
یه موضوعی اینجا دیدم...ما که شهریور ۹۵ فارغ التحصیل میشم واقعا نمیتونیم ازمون بهداشت ۹۵ شرکت کنیم؟باید بمونیم ۹۶؟

تا جایی که خاطرم هست واسه بهداشت فارغ التحصیلی آخر بهمن ملاک هستش نه شهریور.

sepide.s

New member
سلام دوستان.میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم.قبول شدن تو دکترای بیوشیمی بالینی سخته؟؟ واسه کسی که ارشدش همون بیوشیمی بالینی باشه .

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
سلام دوستان.میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم.قبول شدن تو دکترای بیوشیمی بالینی سخته؟؟ واسه کسی که ارشدش همون بیوشیمی بالینی باشه .

سلام. بالاخره قبولی هر رشته سختی خودشو داره. ولی خوب جز رشته هایی هستش که ظرفیتش نسبت به دیگر رشته ها نسبتا بیشتره.

واسه امتحان کتبی تفاوت خاصی بین بیوشیمی و بیوشیمی بالینی نیست ولی واسه مصاحبه ممکنه اونیکه بالینی باشه وضعیت بهتری داشته باشه.

بالا