مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

biotechnologist

New member
یه نمره ۲۹۳ هم پیدا شد.خدا یا شکرت!یکی یکی باید برم التماس کنم نمره حساب کنن به منم بگم.عجب دوره زمونه ای شده!خدا یا شکرت:wacsmiley:

ن. نازی

New member
سلام
معمولاً چه نمرات کتبی برا مصاحبه دعوت میشن؟؟؟
اگه اشتباه نکنم، ما گیم اور شدیم؟؟؟درسته؟
خوب؛ پس دیگه باید بگم: موفق باشید.

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
سلام
مال من رو 220
معمولاً چه نمرات کتبی برا مصاحبه دعوت میشن؟؟؟
اگه اشتباه نکنم، ما گیم اور شدیم؟؟؟درسته؟
خوب؛ پس دیگه باید بگم: موفق باشید.
سلام.۲۲۰ پارسال دعوت شده.امسال که دیگه احتمالش خیلی بیشتره.من جای شما باشم میرم دنبال سی وی.انشاا...موفق باشید.

biotechnologist

New member
بچه ها بالای ۲۰۰ اگر کسی هست لطفا بگه.اگر اغلب نمراتشون ۲۴۰ باشه احتمالا امسال بالای ۲۰۰ دعوت بشن.اینها گمانه های خودمه ها!کسی چیزی نگفته.موفق باشیم.

pajoohan

New member
سلامممممممم
خواستم بدونم پس تاثیر ضریب هر درس کجا خودشو نشون میده؟
یکی 4 هست و یک 2 و ..

ضریب درس ها توی تعداد سوالات اعمال شده

- - - Updated - - -

سلامممممممم
خواستم بدونم پس تاثیر ضریب هر درس کجا خودشو نشون میده؟
یکی 4 هست و یک 2 و ..

ضریب درس ها توی تعداد سوالات اعمال شده

biotechnologist

New member
شما که نیومدید.ما بعضى سوالات رو تو گروه تلگرام بررسی کردیم ولی متاسفانه نمیرسم نتیجش رو اینجا بذارم.شما هم اگر بررسی کردید بذارید که اعتراض بدیم.من بیشتر تو شوک اینم که سر جلسه غاز میچروندم یا سوالا رو میخوندم.سوالایی رو که بلد بودم اشتباه زدم.توکل به خدا!موفق باشیم.

biotec1390

New member
آخه من تو هیچ گروهی عضو نیستم والا دوست داشتم توبررسی سوالا باشم.من فقط اینجا میام.منم دقیقا ناراحتیم بخاطر اینه که سوالایی که میدونستمو اشتباه جواب دادم والا سوالا فضایی نبود که.

آخرین ویرایش:

ن. نازی

New member
سلام
یه چیزی بگم بخندین. تازه متوجه شدم 2 تا از سوالات ایمونو رو اصلاً سر جلیه ندیدم!
بچه ها لطفاً صحبت های مصاحبه رو اینجا بزارین چون منم تو هیچ گروه تلگرام و ... ای نیستم.
موفق باشیم.
البته اگه بتونیم.

- - - Updated - - -

سلام
یه چیزی بگم بخندین. تازه متوجه شدم 2 تا از سوالات ایمونو رو اصلاً سر جلیه ندیدم!
بچه ها لطفاً صحبت های مصاحبه رو اینجا بزارین چون منم تو هیچ گروه تلگرام و ... ای نیستم.
موفق باشیم.
البته اگه بتونیم.

biotechnologist

New member
فعلا بی خیال همه چيز.میخوام تا چند وقت واسه چیزی جوش نزنم،حرص نخورم.فقط آرامش!:a2d3::riz304:واسه شما هم آرامش آرزومندم.

varia

Well-known member
دوستان برا رشته شما میانگین درصدای قبولی چنده؟؟

بالا