مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

biotechnologist

New member
من هنوز به درک این که چه طوری روزهای اخر میشه 17 ساعت درس خوند نرسیدم، یک جا خوندم یک رتبه برتر گفته بود ماه اخر حداقل 15 ساعت و حداکثر 17 تا 18 ساعت میخونده، من حتی اگه 12 ساعت بتونم بخونم غم ندارمممم:33:

:25r30wi:مگه داریم؟مگه میشه!۱۷ ساعت! نه منم آخرش ۱۲ ساعت بشه کلامو میندازم بالا.من هر روز میخونم.جمعه ها هم.البته الان ۳-۴ روز مرخصیم.بعد برگشتم دوباره شروع میکنم انشاا...:4d564ad6::smilies-azardl (181

تداعی

New member
نمیدونم، من همش میگم شاید واقعا میشه ولی من چون خودم نمیتونم درک نمیکنم، من این 15 ساعت و 16 ساعت رو تو حرف بچه ها زیاد شنیدم.

دوست خود من سر دکترا میگفت هر روز یک دایره می کشیدم و به 4 قسمت تقسیمش میکردم،هر قسمت 6 ساعت، یک 6 ساعت که بین 12 شب و 6 صبح بود برای خوابم بود، یک قسمت 6 صبح تا 12 ظهر بود که درس اصلی و خیلی مهمم بود، یک قسمت 12 تا 6 عصر که ناهار و نماز به اندازه یک ساعت ازش کم میشد، قسمت اخر 6 تا 12 شب که بازم 1 ساعت برای شام و تی وی ازش کم میشد، یعنی شبانه روز میخوند، از این دایره ها روزی 14 ساعت رو می گفت میخوندم، البته ان زمان تو خونه از 6 صبح تا 12 شب کاملا تنها بود

تداعی

New member
من که جدیدا کشف کردم به جای انسان یک گیاه فتوسنتز کننده هستم، والا تا نور هست من مغزم کار میکنه تا هوا تاریک میشه من میرم قاطی باقالی ها

pajoohan

New member
سلام روز اول هفته دوستان بخیر
ایشالله شاد و پرانرژی درس بخونید

ن. نازی

New member
سلام
دیروز و پریروز 5و 5:30 خوندم.
البته من صبحها یا بعدازظهرها برا یه سری کارا میرم بیرون و خونه نیستم که بتونم بخونم.برا همین جمعه هام هر چقدر کم سعی میکنم بخونم.
17، 18 ساعت نخواستیم. از این طلسم 5 ساعت بیام بالا. خدا رو شکر میکنم.

آخرین ویرایش:

pajoohan

New member
سلام منم رنج خوندنم همون 5 ساعت تا 7 ساعته
البته شاید هفته بعد بتونم بیشترش کنم
به نظرم آدم مفید بخونه 7 ساعت کافیه
آخه خداییش من بعد 7 ساعت اصلا مخم کار نمیکنه دیگه بعدش میگم چرا الکی به خودم فشار بیارم

leili

New member
سلام بچه ها، من خیلی دست و پاشکسته خوندم ، الانم میشینم سردرس به همه موارد زندگی از هدف آفرینش گرفته الا ماشاا...فکرمیکنم بجز درس:)
بچه ها کمکم کنید، میشه از الان خوب بخونم و قبول شم؟ کمکم کنید خوب بخونم :(

تداعی

New member
سلام بچه ها، من خیلی دست و پاشکسته خوندم ، الانم میشینم سردرس به همه موارد زندگی از هدف آفرینش گرفته الا ماشاا...فکرمیکنم بجز درس:)

بله بله میتونی خوب بخونی و قبول بشی، دقیقا از همین امروز حتی، من شاهد زنده دارم برای این موضوع، البته شاهد من از 7 مهر شروع کرد ان سال کنکور 16 ابان بود، بخون خدا خیرت بده بیا اینجا بنویس ما هم روحیه میگیریم

من کلا با عرض شرمندگی سر درس و نماز دقیقا هر چیزی که تا حالا بهش فکر نمیکردم رو در موردش فکر میکنم، یک کاغذ بردار،فکرها و خیال هایی که میاد تو ذهنت بنویس بعد بگو تو تایم استراحت بهش فکر می کنم

pajoohan

New member

جانا سخن از دل ما می گویی
منم دقیقا همیجوریم
تا میخوام درس بخونم ذهنم همه جا میره، و هزارتا فکر اقتصادی، شغلی، درسی، کنکوری، مصاحبه، مقاله، اپلای، گرین کارت، شورای شهر، مجلس، کیک بوکسینگ، بازار املاک، مسابقات رالی، فشار قبر و هزاران میلیارد فکر دیگه میاد سراغم
البته ایده کاربر تداعی حتما میتونه کمک کننده باشه

تداعی

New member
اقا اینها درد درس خوندنه، کنکور که تموم بشه تمامش فروکش میکنه و همه چیز درست میشه:25r30wi:

- - - Updated - - -

بیوتکنولوژیست جان بیا چند تا گزارش کوبنده درسی بده ما ارشاد بشیم

pajoohan

New member
بیوتکنولوژیست ما منتظر گزارشات فرح بخش شماییم
راستش من میخوام گزارش بدم ولی آخه ساعت نمیگیرم ده دقیقه میخونم یه ساعت بصورت فشرده چندتا کار غیر درسی انجام ميدم
اخه لامسب وقتی درس میخونی چه لذتی داره بری پای تی وی یا نت یا مسنجرهای گوشی
ولی بقول تداعی جان اینا فقط مال الانه
کنکور رو که بدم سر سوزنی حس هیچ کاری نیست
عجب زندگیه
ولی گذشته از تمام حرفا کنکور نزدیکه
پس تا میتونید بخونید

biotechnologist

New member
سلام.به به! شلوغ شده اینجا.بنده دوباره به آغوش انجمن برگشتم.فردا میام میگم لمروز چقدر خوندم.فعلا برم مطالعات رو ادامه بدم.پاینده باشید.:28::auizz3ffy9vla57584x

leili

New member
خیلی ممنون بچه ها ادم کنار شما انرژی میگیره، منم از فردا، هرشب ۱۲ میام گزارش میدم، خدایا همه مون قبول شیم...

biotechnologist

New member
دیروز ۱۰ ساعت.بعد از ۶ روز استراحت.انشاا...کم کم بیشتر شه.البته نه طی امروز و فردا:25r30wi::tonguesmiley:

*hadis*

New member
سلام بچه ها خوبین؟ خواستم یه تجربه ای رو بهتون بگم
من رشته م باکتری شناسیه اما پارسال بدلیل علاقه م رشته شما رو آزمون دادم و یک ماه شب و روز خوندم البته بشتر روز!! :)
اما نتیجه م واقعا شوکه کننده بود صد نفر با آخرین نفر مجاز فاصله داشتم یعنی 177 بود رتبه م..حدودا دقیق یادم نیست
خواستم بگم هیچ فرصتی رو از دست ندید گول آسونی سلولی مولکولی رو نخورید و حسابی بخونیدش من اینقدر ازش مطمئن بودم که خیلی با جدیت نمیخوندمش آخه با درس اصلی خودمون یعنی باکتری که مقایسه میکردم فکر میکردم هیچی نیس و همین باعث شد 55 درصد بیشتر نزنم
امسال که دارم به دلایلی باکتری میخونم واسه آزمون و از اواسط تیر شروع کردم تازه میفهمم پارسال چقدر اشتباه کرده بودم و چه راحت زمان رو از دست میدادم..به هیچی فکر نکنین جز خوندن هر چه بیشتر..مخصوصا ایمنی که پارسال معلوم نبود از کجا سوال واسش طرح شده
مرور چند باره خیلی مهمه سر سوالای بیوشیمی من بخاطر اینکه یک دور بیشتر نخونده بودم جواب خیلی از سوالات رو یادم نمیومد و بنظرم بدترین احساسیه که به ادم دست میده وقتی میبینه سوال رو خونده بوده اما جوابش رو به یاد نمیاره..
یه تجربه شخصی دیگه هم دارم که خودم خیلی بهش معتقدم شاید نظر شما چیز دیگه ای باشه اونم اینه که کمتر انجمن بیاین! اخه اکثر اونایی که امسال قبول میشن الان نشستن حسابی میخونن و وقت رو از دست نمیدن اما با اومدن به انجمن و پیدا کردن همدرد واسه کم خوندنامون فقط یه دلداری لحظه ای و سستی بیشتر رو دنبال داره(از نظر من البته)
امیدوارم هممون امسال قبول بشیم با رتبه های عالی!

biotechnologist

New member
سلام بچه ها خوبین؟ خواستم یه تجربه ای رو بهتون بگم
من رشته م باکتری شناسیه اما پارسال بدلیل علاقه م رشته شما رو آزمون دادم و یک ماه شب و روز خوندم البته بشتر روز!! :)
اما نتیجه م واقعا شوکه کننده بود صد نفر با آخرین نفر مجاز فاصله داشتم یعنی 177 بود رتبه م..حدودا دقیق یادم نیست
خواستم بگم هیچ فرصتی رو از دست ندید گول آسونی سلولی مولکولی رو نخورید و حسابی بخونیدش من اینقدر ازش مطمئن بودم که خیلی با جدیت نمیخوندمش آخه با درس اصلی خودمون یعنی باکتری که مقایسه میکردم فکر میکردم هیچی نیس و همین باعث شد 55 درصد بیشتر نزنم
امسال که دارم به دلایلی باکتری میخونم واسه آزمون و از اواسط تیر شروع کردم تازه میفهمم پارسال چقدر اشتباه کرده بودم و چه راحت زمان رو از دست میدادم..به هیچی فکر نکنین جز خوندن هر چه بیشتر..مخصوصا ایمنی که پارسال معلوم نبود از کجا سوال واسش طرح شده
مرور چند باره خیلی مهمه سر سوالای بیوشیمی من بخاطر اینکه یک دور بیشتر نخونده بودم جواب خیلی از سوالات رو یادم نمیومد و بنظرم بدترین احساسیه که به ادم دست میده وقتی میبینه سوال رو خونده بوده اما جوابش رو به یاد نمیاره..
یه تجربه شخصی دیگه هم دارم که خودم خیلی بهش معتقدم شاید نظر شما چیز دیگه ای باشه اونم اینه که کمتر انجمن بیاین! اخه اکثر اونایی که امسال قبول میشن الان نشستن حسابی میخونن و وقت رو از دست نمیدن اما با اومدن به انجمن و پیدا کردن همدرد واسه کم خوندنامون فقط یه دلداری لحظه ای و سستی بیشتر رو دنبال داره(از نظر من البته)
امیدوارم هممون امسال قبول بشیم با رتبه های عالی!

انشاا...امسال قبولید:smilies-azardl (113
ما هم با اومدن به انجمن وقت از دست نمیدیم.من تو تایم استراحتم میام و میرم.:28:

تداعی

New member
منم فقط تو تایم استراحت میام، تنها هم به این گروه سر میزنم، انشالله هم شما و هم همگی ما امسال بهترین نتیجه رو بگیریم

pajoohan

New member
من خوندنم کم شده 5 شنبه جمعه هم دنبال یه کارم که اصلا نیستم بخونم ایشالله از شنبه میترکونم

- - - Updated - - -

از شنبه اگه یه هو دیدید من گفتم
22 ساعت کسی تعجب نکنه خخخخخ

بالا