مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

nastaran8

New member
دوستان از ساعات مطالعه و سرفصلاى مطالعه شده هم بگيد اگر زحمتى نيست ...:smiliess (9): بچه هاى ژنتيک مرتب گزارش مى دن و رفع اشکال مى کنن ....برعکس گروه ما

آخرین ویرایش:

mahal1366

New member
سلام بچه ها منم میخوام تازه شروع کنم ولی میشه گفت چیز زیادی بلد نیستم و باید از پایه شروع کنم نمیدونم میتونم یا نه ؟؟؟؟

RoyaRv

New member
سلام بچه ها منم میخوام تازه شروع کنم ولی میشه گفت چیز زیادی بلد نیستم و باید از پایه شروع کنم نمیدونم میتونم یا نه ؟؟؟؟

منم مثل شما چیز زیادی نمیدونم و از پایه شروع کردم.سخته ولی امیدوارم ممکن باشه و ما هم کنار بقیه به چیزی که میخواییم برسیم.

nastaran8

New member
افرين به دوستان پر تلاش
منم 3 ساعت سلولی و 2 ساعت بيوشيمی مبحث پروتينها و ساختار اسيد امينه رو خوندم

shadyrecords

New member
سلام منم تازه میخوام شروع کنم، پارسال بیوتک دارویی شرکت کردم، کتبی قبول شدم و شفاهی خیر، رتبم 23 شد، امسال امید بخدا شروع میکنیم هرچی اون بخواد میشه...
برای همتون ارزوی موفقیت میکنم

pajoohan

New member
سلام منم به جمع گزارش دهنده ها پیوستم
1ساعت سلولی
3ساعت ایمنی
3ساعت بیوشیمی

pajoohan

New member
آفرین. موفق باشید. آقای پژوهان پس گروه توی وایبر یا واتس آپ چی شد؟

سلام ممنونم
من که از خدامه این گروه تشکیل بشه
من شماره شما رو ندارم شمارتون رو خصوصی بفرستید تا فعلا یه گروه دو سه نفری بسازم هر کی خواست ادد میکنیم

nastaran8

New member
خوب دوستان چرا اينجا سر نمی زنيد؟ شما که واتس اپ .... می رين خوب همينجا گزارش بدين؟ من که اونجا نميام چون وقتم گرفته می شه

pajoohan

New member
نسترن خانوم کارخوبی میکنید واتس آپ رو بقیه نرم افزارهای چت رو پاک کردید
ولی باز کردن این سایت و چک کردن و پیام دادن توشخیلی وقت گیره، اگه موافق باشیدگروه توی تلگرام ساخته بشه که تقریبا بقیه استفاده نمیکنند و خلوته
توی تلگرام میشه علاوه بر گزارش درس خوندن از هم سوال هم بپرسیم یا تصاویر و اشکال یا حتی فایل pdf یا پاور یا ورد هم بزاریم
البته فعلا فقط یوزر بیوتکنولوژی شماره داده
هرچند گروه ساخته بشه بازم من اینجا سر میزنم
علاوه بر این در صورتی که دیدیم گروه وقت گیره میتونیم ترک گروه بزنیم
موفق باشید

nastaran8

New member
امروز فقط 2ساعت سلولی شديدا سرماخوردم با گلو درد ويروسی فقط خوابيدم ...

بالا