مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

elham_6311

New member
سلام دوستان، منم می خوام دکترا شرکت کنم، اما احتمالا امسال نه، سال دیگه...
چون هنوز کار عملی پایان نامم رو شروع نکردم...

الان چند روزی هست که شروع کردم، هر روز تقریبا 4،5 ساعت سلولی مولکولی می خونم و یک ساعت بیوشیمی، زبان هم دوست دارم بخونم😆اما وقت نمی کنم...

ن. نازی

New member
سلام دوستان خداقوت:bunnyearsmiley: من فعلا دنبال منابع هستم یه راهنمایی میخواستم برای بیوانفورماتیک کدوم کتاب با چه انتشاراتی را تهیه کنم?به من بیوانفورماتیک انتشارات دانشگاه تهران که مولفینش دکتر نقوی +دکتر ملبوبی هستند را معرفی کردند لطفا راهنمایی کنید این کتاب بهتره یا کتاب داده پردازی زیستی انتشارات سخنوران که دکتر ملبوبی+ امیرفیضی مولفین هستن?

سلام
من اولی رو خوندم خوب بود. از دومی خبر ندارم.

ن. نازی

New member
سلام. من از شنبه تا جمعه هر روز 5 ساعت خوندم به غیر دو روز که 2.5 ساعت بوده. نمی دونم چرا
یش نمیره؟ خلاصه اصلاً اوضاع خوب نیست.

nastaran8

New member
دوستان چرا اينجا سوتو کوره بابا يه خبرى بدين از مطالعاتتون ....
امروز فعلا 3ساعت بيوشيمى 3ساعت ايمنى ....

RoyaRv

New member
سلام، بچه ها میگم نکنه دکتری بیوتکنولوژی حذف شده کلا
چرا اینجا هیچ خبری نیست!!!
من فعلا بیشتر وقتم سلولی گرفته بیشتر سلولی میخونم، ولی خیلی زیاده خیلی کند پیش میره:smilies-azardl (181

nastaran8

New member
سلام، بچه ها میگم نکنه دکتری بیوتکنولوژی حذف شده کلا
چرا اینجا هیچ خبری نیست!!!
من فعلا بیشتر وقتم سلولی گرفته بیشتر سلولی میخونم، ولی خیلی زیاده خیلی کند پیش میره:smilies-azardl (181
مگه شما خودت ميايى اينجا سر مى زنى !!!همه هم مثل شما

RoyaRv

New member
مگه شما خودت ميايى اينجا سر مى زنى !!!همه هم مثل شما

من یه هفته به اینترنت دسترسی نداشتم، همش فک میکردم الان اینجا کلی خبر هست،
ولی امروز دیدم هیچ خبری نیست، راستش یه کم نگران بچه ها شدم.فقط همین

biotechnologist

New member
من تازه یکی دو هفته دیگه خدا بخواد پایان نامم جمع میشه.احتمالا از اول تیر شروع می کنم به خوندن.

nastaran8

New member
nsstsram8 چرا ساعت خوندن رو نمینویسی؟ نکنه نمیخونی؟
راستش چرا مى خونم ولى وقتى هيچکس نمياد اين تاپيک منم ديگه نمى نويسم البته فعلا چند روزه دارم زبان مى خونم :-d
شما خودت چرا نمى نويسى چقدر درس مى خونى؟؟؟

ن. نازی

New member
سلام بچه ها. چند وقته مریضم. 4روز که اصلاً نخوندم.الانم رو روزی 5 ساعت موندم. بیوشیمی و زیست و زبان میخونم.موفق باشید.

226

New member
سلام . ببخشید من مزاحم میشم . فقط خواستم بگم خوش بحالتون دارید اماده میشید واسه دکتری بیوتک . روزهایی که ما قرار پشت سر بگذاریم امسال یا سال بعد رو گذروندید و الان به سمت فتح قله های علم وزین بیوتک پزشکی در حرکتید . برای تک تکتون ارزوی موفقیت دارم . ما داوطلبان ارشد بیوتک رو هم از نظراتتون بهره مند کنید . باتشکر:riz304:

nastaran8

New member
:ad54ad::smilies-azardl (181 سلام دوستان....چه خبر از درساااا اوضاع خوبه؟من همچنان سلولى و بيوشيمى مى خونم گاهى هم ايمونو

biotec1390

New member
سلام به همگی.من بعد تقریبا 1 ماه اومدم سر بزنم.منم همچنان درگیر سلولی ام وبقیه درسارو هنوز شروع نکردم:14:

pajoohan

New member
بچه ها موافقید یه گروه توی وایبر یا واتس آپ تشکیل بدیم و اونجا در مورد کنکورمون حرف بزنیم؟

بالا