مطالعه گروهی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی - 94

فقط 189 روز باقیست
یا خدا!:14: تا حالا بهش اینجوری فکر نکرده بودم!:smiliess (15):

نگیت تورو خدا.... با این کار فقط استرس منتقل می کنید. من به خاطر کارای پایان نامم موندم چه کنم. خیلی زیاده.. 7 خرداد هم برای آزمون زبان نوشتم... هیچی نخوندم.... زبانمم ضعیفه.. تورو خدا راهنمایی کنیند من تا 7 خرداد چی بخونم که نمره را بیارم.. هلپ می...

pajoohan

New member
سلام اگه روز شماری من باعث استرس بقیه میشه ادامه نمیدم
قصد من فقط نشان دادن اهمیت روزها و برنامه ریزی برای تک تک روزها بود نه استرس دادن
برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم وایشاله شما دوست عزیز نمره بسیار عالی توی زبان بیارید

pajoohan

New member
برای زبان نمیدونم چی ثبت نام کردید ولی mhle از همه آزمونها راحتتره اگه ثبت نام کنید برای مطالعه زبان هم کتاب تافل کیت به همراه فایل های صوتی کتاب خوبه، یه کتاب زبان تافل دکتری کتابخانه فرهنگ داره اونم خوبه بخونی

برای زبان نمیدونم چی ثبت نام کردید ولی mhle از همه آزمونها راحتتره اگه ثبت نام کنید برای مطالعه زبان هم کتاب تافل کیت به همراه فایل های صوتی کتاب خوبه، یه کتاب زبان تافل دکتری کتابخانه فرهنگ داره اونم خوبه بخونی

سلام اگه روز شماری من باعث استرس بقیه میشه ادامه نمیدم
قصد من فقط نشان دادن اهمیت روزها و برنامه ریزی برای تک تک روزها بود نه استرس دادن
برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم وایشاله شما دوست عزیز نمره بسیار عالی توی زبان بیارید
ممنونم. البته من نظر خودم را گفتم نمیدونم چرا استرس میگیرم... بله mhle ثبت نام کردم. تافل کیت بخونم با متن های زبان لزگی کافیه؟ نمره میارم؟

pajoohan

New member
نظر شما برای من مهمه پس روزشماری ادامه نمیدم
من کتاب لزگی رو نخوندم، همون تافل کیت رو با دقت خوندم و یه کتاب تافل دکتری کتابخانه فرهنگ البته نمره خیلی بالا نگرفتم کمی بالای 50 شدم به همون نمره هم راضی ام

م.صفری

New member
سلام میشه لیست کتابایی که برای ازمون خوبه رو بذارین
میخوام ار نمایشگاه تهیه کنم:riz304:

nastaran8

New member
دوستان چه خبر از مطالعه ؟خبرى از گزارش نيست!
من که شديدا سرما خوردم ولى امروز 4ساعت سلولى و 2 ساعت زبان ..

love virology

New member
1- جابجایی فسفولیپیدها توسط چه پروتیینی از غشای سلول میباشد
2- در واکنش مرحله نوری کلروپلاست چه موادی سنتز میشود
3- انزیم اصلی مرحله تاریکی کلروپلاست نام چرخه و چه ماده ایی سنتز میشود
4- یکی از چاپرون های شاخص کلروپلاست چیست و منبع انرزی برای فعالیت
5- تیولاز در کدام اندامک
6- محل تولید GaG
7- فولدینگ صحیح گلیکوپروتیین توسط چه چپرونی و در کجا
8-کدامیک کو چپرون میباشد hsp40 bag hsp27 hsp 47
9-دومین rgd بروی کدام پروتتین ماتریکس خارج سلولی
10-کدام GaG به پروتیین متصل نمیشود و پروتییوگلیکان تشکیل نمیشود
11- اتصال ادهزین چه نوع اتصالی و تکیه گاه ان از کدام دسته اسکلت سلولی هست
12-فوق خانواده ig از نوع چه اتصالی و برای عملکرد خود به چه یونی وابسته نیست
13- map 2 پروتیین پایدار کننده کدام اسکلت سلولی و در کجا یافت میشود
14- هر سانتروزوم حاوی 2 مژک عمود برهم درست است ایا
15- کدام تونوفیلامنت در سلول های مزانشیال فیبروبلاست وجود دارد و از کدام میباشد

leili

New member
بچه ها کسی از درصدهای افراد قبول شده اطلاعی داره؟ از بچه هایی که پارسال قبول شدن کسی نیست اینجا که درصداش رو بگه و منابعی که مطالعه کرده؟

بچه ها کسی از درصدهای افراد قبول شده اطلاعی داره؟ از بچه هایی که پارسال قبول شدن کسی نیست اینجا که درصداش رو بگه و منابعی که مطالعه کرده؟
سوال خوبی بود! منم میخوام بدونم. آقای دانشجو که مشهد قبول شدن، و آقای طاهری لطفا بفرمایید.
ممنون

pajoohan

New member
متاسفانه یک هفته است سرما خوردم از درس که هیچی از تمام زندگی افتادم

ن. نازی

New member
سلام بچه ها، بعد از عمری دیروز 3ساعت زبان و 2س. بیوشیمی.
مدرک زبان منم تا کنکور منقضی میشه. Msrt تیر رو ثبت نام میکنم. چو ن الان آماده نیستم.
موفق باشیم

م.صفری

New member
دوستان کتاب ملبونی رو کدوم انتشارات چاپ کرده؟
برای لودیش و ابوالعباس ترجمه کدوم انتشارات بهتره؟
ممنون میشم ج بدین.

nastaran8

New member
ممنون میشم ج بدین.
دوست عزيز لوديش انتشارات انديشه رفيع و ابوالعباس ترجمه دکتر فريد حسينى خيلى خوبه من هر دو رو دارم و خوندم خيلى روونه من ترجمه هاى ديگه رو ديدم زياد چنگى به دل نمى زنه
راستى شروع کردى به خوندن؟

ممنون میشم ج بدین.

سلام ترجمه احمد مسعود و دکتر خ ل ی ل ی را من دیدم . هر دو ترجمه خوب بود به نظرم ولی با کتاب احمد مسعود بیشتر کیف کردم. انتشارات اندیشه رفیع
کتاب بیوانفورماتیک داده پردازی زیستی نوشته دکتر تقوی و دکتر ملبوبی را در انتشارات دانشگاه تهران فقط پیدا میکنی
لودیش نشر خسروی یا دیباج ترجمه دکتر بهادر عالیه. نشر خانه زیست شناسی هم ترجمه خوب و تمام رنگی ارائه داده
موفق باشی

آخرین ویرایش:
بالا