مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

virologist93

New member
دوستان عزیز و گرامی، یه سری پست ها در مورد اعتراض به ظرفیت امسال بوده و از قضا بنده هم در این رابطه پستی ارسال کرده بودم که حذف شدن. اشکالی نداره و هم بهتر که حذف شدن ولی اگه موافق باشید با توجه به این که علاقه ی ادمینیستریتور سایت در زمینه وایرولوژی هست و خوشبختانه دانش آموخته این رشته هم هستند، در قسمت پیغام بازدید بازدیدکنندگان پروفایل ایشون درخواستی رو مبنی بر قرار دادن اسم خودشون به عنوان مدیر بخش وایرولوژی و به عهده گرفتن تمام مسئولیت های این بخش اعم از اعمال نفوذ در پست ها و تاپیک های دوستان (حذف، ویرایش و ...) و پاسخگویی به سوالات عاشقان وایرولوژی (علمی یا صنفی)، ارسال کنیم و مضافا ازشون بخوایم هر چند در حد وقت اندکشون هم که شده درخواست های ما رو اجابت و مشارکتی همراه با افتخار کاربران این بخش از سایت در بخش وایرولوژی داشته باشن.:auizz3ffy9vla57584x

اگه تمایل دارید همین متن فوق به عنوان متن درخواستتون از ادمین محترم سایت باشه، آدرس تاپیک و شماره ی این پست (35) رو در قسمت پیغام بازدیدکنندگان پروفایل ایشون، ارسال کنید.
دوستان لطفا برخورد منفعلانه نداشته باشن و نظرات خودشونو اعلام کنن.:riz304:

من تازه اینجا عضو شدم و زیاد اشنا نیستم.متوجه منظورتون نشدم.میشه بیشتر توضیح بدین؟

vet lab sciences

New member
من تازه اینجا عضو شدم و زیاد اشنا نیستم.متوجه منظورتون نشدم.میشه بیشتر توضیح بدین؟

منظورم به طور واضح گفته شده اما باشه دوباره میگم! : نظرتونو در مورد به عهده گرفتن مدیریت و ساپورت فروم ویروس شناسی توسط مدیریت سایت می خواستم؟

love virology

New member
برای ژنتیک مولکولی اگر میخای یکم وقت بزاری کتاب ک ل ا س ی ک تا ژنومیک اکرمی بخون انتشارات خانه زیست شناسی راحت بالا 50 میزنی / ژنتیک از نگاه مولکولی من دارم پرفسور براوون زیاد برای کنکور جالب نمیدونمش ولی برای پایه و یادگیری خوبه نطر من اکرمی باز خودت بهتر میدونی

هانیه

Well-known member
برای ویروس با ضریب یک کتاب برای کنکور فک میکنین اوکی باشه؟

هانیه

Well-known member

دوست خوبم ..منظور وت لب ساینس...اینکه بگیم ادمین بیادش بشه مدیر بخش ویروس...ادمین همون کاربر قرمز رنگ هستش...بعضا میاداااااااااا...دانشحو دکترای ویروس شناسی..

vet lab sciences

New member
آره:14:
راجع به اون قضیه من اگه نظری ندادم چون نمیدونستم مدیریت فعلی کیه و دلیل نارضایتی شما از ایشون و درخواست بر عهده گرفتن مدیریت توسط مدیریت سایت چیه
(چقد مدییت تو مدیدیت شد:)

خب آخه چرا دعوا داشته باشم؟!!:smiliess (12)::tsimuzpzwoap1t9y3o7
(البته بعضی مواقع به قول دوست عزیزمون love virology یه مسائلی پیش میاد که نمیشه گفت و آدم سختش میشه.)
اشکال اینجاست که زیاد به متن نوشته شده دقت نمی کنی دوست عزیز! من نگفتم ناراضی ام، منظورم اینه که تا وقتی که مدیر سایت (وایرولوژیست) هست چرا بقیه مدیران محترم بخوان به خودشون اجازه اعمال نفوذ به این فروم رو بدن! به نظرتون یجوری نیست؟!
و از طرفی حس می کنم فعالیت مدیریت سایت بیش از حد کمه! و چرا نخوایم از وجود پربار ایشون که به قطع یقین هم همینجوره (تعریفشونو شنیدم) استفاده کنیم!
شما خودت حساب کن اون کجا مدیریت محترم سایت پاسخگوی سوالاتت باشه و اون کجا دو نفر دانشجوی عادی (بعضا با حالتی پر از کبر و ناخوشایند) بخوان برات ناز کنن ببینیم آیا جوابتو بدن یا ندن!!!
قطعا این درخواستی رو که می خوایم به ایشون بدیم به صلاح تمام کاربرانی که میخوا تو این فروم فعالیت داشته باشتن هست و از همه مهمتر درج نامشون علاوه بر مدیریت کل سایت، به عنوان مدیر فروم وایرولوژی و وجود ایشون تو فروم وایرولوژی گرما بخش وجود عاشقان این رشته هست.
:auizz3ffy9vla57584x

virologist93

New member
برای ژنتیک مولکولی اگر میخای یکم وقت بزاری کتاب ک ل ا س ی ک تا ژنومیک اکرمی بخون انتشارات خانه زیست شناسی راحت بالا 50 میزنی / ژنتیک از نگاه مولکولی من دارم پرفسور براوون زیاد برای کنکور جالب نمیدونمش ولی برای پایه و یادگیری خوبه نطر من اکرمی باز خودت بهتر میدونی

مرسی
اخه اینو یکی از استادای خودم که رتبه 1 بود معرفی کرد
ممنون از راهنماییت

virologist93

New member
(البته بعضی مواقع به قول دوست عزیزمون love virology یه مسائلی پیش میاد که نمیشه گفت و آدم سختش میشه.)
اشکال اینجاست که زیاد به متن نوشته شده دقت نمی کنی دوست عزیز! من نگفتم ناراضی ام، منظورم اینه که تا وقتی که مدیر سایت (وایرولوژیست) هست چرا بقیه مدیران محترم بخوان به خودشون اجازه اعمال نفوذ به این فروم رو بدن! به نظرتون یجوری نیست؟!
و از طرفی حس می کنم فعالیت مدیریت سایت بیش از حد کمه! و چرا نخوایم از وجود پربار ایشون که به قطع یقین هم همینجوره (تعریفشونو شنیدم) استفاده کنیم!
شما خودت حساب کن اون کجا مدیریت محترم سایت پاسخگوی سوالاتت باشه و اون کجا دو نفر دانشجوی عادی (بعضا با حالتی پر از کبر و ناخوشایند) بخوان برات ناز کنن ببینیم آیا جوابتو بدن یا ندن!!!
قطعا این درخواستی رو که می خوایم به ایشون بدیم به صلاح تمام کاربرانی که میخوا تو این فروم فعالیت داشته باشتن هست و از همه مهمتر درج نامشون علاوه بر مدیریت کل سایت، به عنوان مدیر فروم وایرولوژی و وجود ایشون تو فروم وایرولوژی گرما بخش وجود عاشقان این رشته هست.

موافقم.نظر خوبیه

araz

New member
برای ویروس با ضریب یک کتاب برای کنکور فک میکنین اوکی باشه؟

یه کتاب هم به اسم " ضروریات ویروس شناسی " هست که از فروشگاه همین سایت خریدم . کتاب خیلی خوبیه .
خلاصه ای از جاوتز - مورای - فیلدز و... .

ROJO

New member

اینجا فقط ترسا و رهایی دانشجوی ارشدن و واردن به مباحث ک اونام بچه های خوبین و ازین صفات ندارن!

پس نشناخته بچه های تاپ ویروس رو زیر سوال نبرید...

vet lab sciences

New member
اینجا فقط ترسا و رهایی دانشجوی ارشدن و واردن به مباحث ک اونام بچه های خوبین و ازین صفات ندارن!

خیلی با این دو کاربر آشنایی ندارم. اما در حد همون شناخت کم، تعامل این نامبردگان با داوطلبان کنکور امسال قابل تحسین و زیبا بود...:65d6a5d6s:

srn

New member
سلام. با اصرار دوستان چند پست رو در چند گروه مختلف میزارم امیدوارم مفید باشه.
نحوه خوندن و مرور کردن اکثر داوطلب ها اشتباه. خیلیا دور اول رو روزنامه وار میخونن تا مثلا بدونن کتاب چی گفته خیلیا با دقت میخونن ولی مرور زمان بندی شده ایی ندارن خیلیا فقط دوست دارن کتاب تموم شه که بگن یه دور خوندیم ........نهایتا اکثرا از دور اول استفاده انچنانی نمیبرن.مطالعه باید بر طبق نمودار فراموشی ذهن انسان باشه که بیشترین بهره رو داشته باشه بنظره من دور اول مهم ترین مرحله است که باید آهسته و با مرور زیاد کتاب همراه باشه.بین 4 تا 6 ماه میتونه طول بکشه.کسی که قبل از ماه آخر زمستون دور اول خودشو بزنه اونم با مرور زیاد رتبه خوبی میتونه کسب کنه.دور اول خلاصه برداری کنید دور دوم و سوم نکته برداری کنید باازم بگم خلاصه با نکته برداری فرق داره
در پست بعدی شیوه مطالعه دور اول و چگونه برنامه ریزی کردن رو براتون میزارم....از من به شما نصیحت روزنامه وار خوندن برای هیچ زمانی جز تلف کردن وقت مفید نیست.کتاب رو یا نخونید یا اگه خوندید با برنامه بخونید...فعلا

virologist93

New member

rojo عزیزم در این مورد شما درست میقرمایین.منم با شما هم نظرم که ترسا و رهایی خیلی به بچه ها کمک کردن
شاید منظور وت لب ساینس این باشه که در صورتی که مدیریت این انجمن برعهده ی ادمین باشه کمک بیشتری به بچه ها بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

srn

New member
سلام
چند نکته مهم مطالعاتی:
تااینجا راجع به خلاصه برداری و نکته برداری و زمان این کارها و نیز چگونگی غلبه بر استرس گفتیم.

1.تایم مطالعه باید طوری باشه که بعد از هر 45 دقیقه حتما یک 15 دقیقه استراحت کنید این کار باعث میشه از زمان به بهترین وجه و با بالاترین تمرکز استفاده کنید

2.حین درس خوندن زیاد اب بنوشید که کارایی مغز شما رو بهبود میبخشه

3.سعی کنید در طول روز عناوین مختلف و زیادی رو از کتاب ها نخونید حداکثر 4 عنوان باشه

4.خلاصه برداری رو بعد از خوندن یک مبحث شرو ع کنید به شکلی که فهم خودتونو از مبحث به روی کاغذ پیاده کنید بازم میگم فرق میکنه با نکته برداری

5.برنامه ایی که میریزید متناسب با ضریب هر درس باشه مثلا خوندن لودیش برای ضریب یک یک اشتباه بچه گانست

6.زبان مهارت تلقی میشه و هر کسی تند تر بخونه و سریعتر درک کنه موفق تره دامنه لغات مهمه ولی مهمتر تند خواندن و درک کردن متن ها و جمله هاستپس تا روز کنکور اگه تونستید روزی حداقل 10 خط رو ترجمه کنید

7.. برای بیوشیمی کتاب دکتر احسانی برای ضریب 1 وضریب 2 کتاب مفیدی محسوب میشه خصوصا برای دوستانی که پایه ی خوبی ندارن

8..همیشه برنامه انعطاف پذیری برای خودتون بریزید و جمعه ها رو برای جبران برنامه و مطالب سخت قرار بدید زود نخواین کتابا رو تموم کنین کتابی که زود تموم بشه زود هم از یاد میره

موفق باش

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا