مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saedidavoud

New member
love virology سلام واستون پیغام فرستادم.صندوق پر بود ارسال نشد.شما هم به ویروس علاقه دارید و سلولی خوندید.مثل خودم خوشحال میشم یه سری اطلاعات بهم بدید .در باره ازمون و منابع و......

roshanaiee

New member
سلام بچه ها من همچنان دارم میخونم دلم نیومد که دیگه نیام دوره ایمنی رو هم دارم تموم میکنم از اول خرداد هم فقط هر چی خوندم و تست زدم رو مرور میکنم بقیه اش رو هم میسپرم به اون بالایی که همیشه برام بهترینو رقم زده حالا هم مطمئنم بهترینو تو سرنوشتم قرار میده.

kian.dante

New member
ایشالا همه اونایی که این خرداد امتحان دارن موفق باشن برای منی که سال بعد امتحان دارم دعا کنید....

ROJO

New member
ههههههه منم سال دیگه ام کیان، گرچه فک نکنم سال دیگم حال و حوصله داشته باشم:painting:

love virology

New member
به به روشنایی ایولااااااااااااااااا چرا هرسال کم میشین بچه های پارسال خیلی فعالتر بودند / اسم رشتمون وحشتناکه ولی خیلی نازه / هرگز از خواندن غافل نشو حتی اگر شده سینه خیز بری به مقصد برس

kian.dante

New member
به به روشنایی ایولااااااااااااااااا چرا هرسال کم میشین بچه های پارسال خیلی فعالتر بودند / اسم رشتمون وحشتناکه ولی خیلی نازه / هرگز از خواندن غافل نشو حتی اگر شده سینه خیز بری به مقصد برس
esmesham ghasahng :D

Tarsa

New member
نازو خوب اومدی:)
بچه من هشتاددرصدقبولیمو مدیون اردیبهشت وخرداد بودم انرژی بزاریدنتیجه می گیرید

Rahai

New member
من اردیبهشتمو به زور ازم گرفتن.... خدایا شکرت اون روزا برنمیگرده!!!!!!!!!!!!!...... ولی بچه ها این اخریا کم نیارید به خودتون و حافظتون و زحمتی که کشیدید ایمان داشته باشید و مطمین باشید خدا جای حق نشسته و زحمتتونو بی جواب نمیذاره. حتما سعی کنید ازین فرصت باقی مونده استفاده کنید اما اگه نشد استرس نداشته باشید به دانسته های خودتون ایمان داشته باشید.

ROJO

New member
بچه ها رازی اگه برداشت بزارمش کجای انتخابام، کسی اطلاعی داره دربارش? من خوشم اومده ازش طبق شنیده هام، رازی رو شاید بذارم انتخاب سوم بعد از تهران و ایران، ولی خب زیاد نمیدونم راجع بهش:rolleyessmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا