مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Rahai

New member
دوستان عزیزم
اگه سرکار میرید زیاد خودتونو درگیر مسایل کاری نکنید....برید سرکار کارتونو انجام بدین برگردین درس بخونید هر حرف تغییر یا حرکتی تو محل کارو واگذار کنید به بعد آزمون.:riz277:
بچه ها به فکر جمع و جور کردن درسا تا اسفند باشید که انشا ا..بعد عید فقط مرور کنید
دوست عزیزی اواسط بهمن ماه به من گفت: تا حالا هرچی زبان خوندی کافیه از حالا به بعد فقط زبان کنکورای گذشته را بخون
این توصیه واقعا برا من موثر بود و خ ب من کمک کرد. امتحان کنید ضرر نمیکنید(البته هرکس با توجه به سطح زبان خودش)

Rahai

New member
از اتفاقات یا وقفه هاییکه بین درس خوندنتون میفته دلسرد نشید.....در هر حال باید ادامه بدید کسیکه تا اینجا جلو اومده راه برگشت نداره فقط باید جلو بره.....
موفق باشید

mw.ashel

New member
fd6f31d6209a13561.jpg

mojnia

New member
اولین مارکری که در خون فرد مبتلا به هپاتیت بی مشاهده می شود؟

دومین مارکری که در خون فرد مبتلا به هپاتیت بی مشاهده می شود؟

وجود کدام مارکر در خون فرد مبتلا به هپاتیت بی نشاندهنده آلودگی در زمانی نامعلوم است؟

وجود کدام مارکر در سرم فرد ناقل Hbs-Agنشاندهنده تیتر پایین ویروس هپاتیت بی است؟

وجود کدام مارکر می تواند بیانگر عفونت قبلی با ویروس هپاتیت بی ، ایمنی علیه آن ، وجود آنتی بادی غیرفعال باشد؟

roshanaiee

New member
سلام دوستان رهایی ممنون از توصیه هات حتما استفاده میکنم این مدت کاملا درس می خوندم حتی اینجا هم سری نزدم روجو کجایی تو چرا نیستی من ویروس زبان لزگی و504 ,تافل با خلاصه نویسی و تست رو تموم کردم از هفته بعد ایمنی قارچ انگل رو شروع میکنم موفق باشید.

roshanaiee

New member
سلام چرا هیچ کس به اینجا سر نمیزنه مثل اینکه قرار نیست هیچ کس ویروس شرکت کنه اینجوری که من حتما نفر اول میشم .

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !

smilies-azardl%20%28181%29.gif
:a2d3::rose:

roshanaiee

New member
سلام چرا من همچنان دارم ادامه میدم وبه امید خدا تا قبل از عید ویروس ایمنی انگل قارچ زبان رو تموم میکنم تو تعطیلات هم ژنتیک رو میخونم بعدش فقط مرور بقیه وتا جاییکه میششه خوندن بیو وباکتری رو تموم میکنم دیگم دلم نمی خواد بیام اینجا چون اینجا هیچ کسی نیست وتنها باید با خودم صحبت کنم.

viral freak

New member
روشنایی این جور نگو...

تو بیا امید بقیه شو...امید یکی مثل من که تازه میخواد شروع کنه...
من باز دارم مثل پارسال هی امروز و فردا میکنم...
گفتم امروز میخونم که بازم نشد!
هر روز یه بساطی پیش میاد...نیادم خودم به باد میدمش...

بیا اینجا بگو چقدر میخونی...چند ساعت در روز...
منم هر چی بخونم میام مینویسم...
فقط بگم که الان صفره صفرم....فردام تا شب بیرون کار دارم...ولی سعی میکنم دو ساعتو بخونم...
خواهشا خواهشا....بیایید...

viral freak

New member
من امروز 2 ساعت ویروس خوندم...ناهارمو گذاشتم حالا میخوام زبان بخونم...

kian.dante

New member
سلام برو بچ میشه در صورت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در زمان ویرایش انصراف داد از آزمون؟؟؟

Rahai

New member
خدایا شکرت
خدایا اومدم بازم شکرت رو بجا بیارم بخاطر مهربونیت بخاطر لطفی که به من کردی
اومدم به به همه کنکوریا یاداوری کنم چقدر بزرگی چقدر مهربونی.... که تنهاشون نمیذاری
که فقط تویی که شرایط تک تکشونو درک میکنی..
که فقط توییکه بهترین راهو جلوشون میذاری...
خداجون تنهاشون نذار....
کمکشون کن نتایج زحمتاشونو بگیرن....
خدایا فقط خودت میدونی بچه ها الان چه حالی دارن....

Tarsa

New member
بچه ها واقعا ازینجابه بعدش مهمههههه کم نیاریداادامه بدید من وrahaiاین روزا ستادروحیه دهی به همدیگه روداشتیم:)فقط خودتون میتونیدبهم کمک کنیدددد

kian.dante

New member
واقعا احتیاج دارم به شما دوستان....دوباره همه چیزو گذاشتم کنار نمیدونم چکار کنم
یکسری میگن ارشد خوب نیست یکسری میگن تو کارشناسی بمونی هیچ به درد نمیخوره
یکم راهنمایی کنید دوستان چقدر خلوت شده اینجا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا