مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Rahai

New member
سلام بروبچ ویروس قدیمی و جدید
همه تخمین رتبه رفتین؟ چرا انقد تعداد کمه؟؟
لطفا کساییکه امتحان ویروس دادن بیان تخمین رتبه...نذارید نتیجه ها که اومد تازه بیان تو انجمن بگید ما هم امتحان دادیم و قبول شدیم/نشدیم :mad_majidonline:

Rahai

New member
زود که هست...ولی همچین پر گاز که نمیریم....میخوام پایه بخونم...پایه هم که ماله دم امتحان نیست...

به نظرم فعلاً همین جا باشم تا نتایج معلوم شه...انشالله که شما فقط میای ما رو راهنمایی میکنی...دیگه احتیاجی به با ما حوندن پیدا نمی کنی ...

آره شروع کن و بخون! اگه قبول بشی ضرر نکردی اگه نشد هم که کلی جلو هستی.... من هنوزم میگم اگه پارسال تابستون یکی از درسارو خونده بودم امقد با کمبود وقت مواجه نمیشدم....:dadad4:
انتخاب خیلی خوبیه واقعا برا ویروس زنتیک پایه است و اگه روئش مسلط باشی ویروسو خیلی راحت تر پیش میری...
اما من حوصله زنتیک ندارم میخوام باکتری بخونم:smiliess (2):

pink bloom

New member
بچه ها شما طرحتون رو گذروندین؟؟
میدونین میشه حین گذروندن طرح اکه قبول شدیم مرخصی از طرح بگیریم یا نه ؟؟:dadad4:

Rahai

New member
بچه ها شما طرحتون رو گذروندین؟؟
میدونین میشه حین گذروندن طرح اکه قبول شدیم مرخصی از طرح بگیریم یا نه ؟؟:dadad4:

سلام دوستم
من دقیقا در همین وضعیت بسر میبرم میتونی صبر کنی ببینی اگه من قبول شدم چ ه بلایی سرم میارن بعد بری درخواست طرح بدی:sarma:

pink bloom

New member
سلام دوستم
من دقیقا در همین وضعیت بسر میبرم میتونی صبر کنی ببینی اگه من قبول شدم چ ه بلایی سرم میارن بعد بری درخواست طرح بدی:sarma:

سلام عزیزم :ad54ad:
ایشالا هم قبول میشی هم رااااحت ثبت نام میکنی :thanks:

love virology

New member
دوود بر همگان و خسته نباشید من احتمالا امسال یا ساله دیگه ازموون میدم ولی از همین تابستون دارم شروع میکنم و با ویروس و ژنتیک شروع میکنم ویروس جاووتز و مورای تلقییقی بخوونید و میکرووب واکر هم بزارید برا جمع بندی ژنتیک از کتاب ژنتيك (از كلاسيك تا ژنوميك) حسن اکرامی شروع میکنم چون این کتاب رو دوستم رتبه 12 نانو نایید کرده و خوبه و کتاب ژنوم3 و نجات مهدیه و برای درک پایه کتاب مجد خووبه و برای ایمنی هم کتاب دکتر وجگانی به سفارش استادم و کتاب 4استاد و رویت به سفارش دوستان و همچنین کتاب پوران پژوهش / و اگر زبان هم تو برنامه دارید دایره لغات رو ببرید بالا چون امسال هرکس لغات بیشتری بلد بوود کارش راحتتر 504 و کتاب های انتشارات دانشگاه شیراز/ شاد باشید و سرفراز و به قوول سعدی

سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی

به عمل کار برآید به سخندانی نیست

دوستان رو کمک تک نک شماها حساب میکنم

Rahai

New member
دوود بر همگان و خسته نباشید من احتمالا امسال یا ساله دیگه ازموون میدم ولی از همین تابستون دارم شروع میکنم و با ویروس و ژنتیک شروع میکنم ویروس جاووتز و مورای تلقییقی بخوونید و میکرووب واکر هم بزارید برا جمع بندی ژنتیک از کتاب ژنتيك (از كلاسيك تا ژنوميك) حسن اکرامی شروع میکنم چون این کتاب رو دوستم رتبه 12 نانو نایید کرده و خوبه و کتاب ژنوم3 و نجات مهدیه و برای درک پایه کتاب مجد خووبه و برای ایمنی هم کتاب دکتر وجگانی به سفارش استادم و کتاب 4استاد و رویت به سفارش دوستان و همچنین کتاب پوران پژوهش / و اگر زبان هم تو برنامه دارید دایره لغات رو ببرید بالا چون امسال هرکس لغات بیشتری بلد بوود کارش راحتتر 504 و کتاب های انتشارات دانشگاه شیراز/ شاد باشید و سرفراز و به قوول سعدی

سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی

به عمل کار برآید به سخندانی نیست

دوستان رو کمک تک نک شماها حساب میکنم

عزیزم انقد سرخودتوشلوغ نکن که بی فایدس به جز ویروس برا بقیش یه منبع هم زیاده!!!! یه کتاب یا بدرد بخور بخون ولی چندین بار بخون برا زبان شما لزگی را فول باشی کافیه .... مهمترین مساله اینه که هرچی میخونی را بتونی مروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر کنی
اینا همه نظر شخصی من بودند با توجه به دوران فلاکت باری که گذروندم: :j58r36j3gcr4suxymup

موفق باشی دوست عزیزم:riz304:

love virology

New member
درووووووود بر دوستان گل بچه ها برا انگل و قارچ و باکتری خیلی سردر گم هستم منابع چی بگیرررررم سپااااااااااااس

love virology

New member
دروود دوباررررررررره بچه هاااااا میشه چندتا کتاب نست برا ژنتیک مولکولی بهم معرفی کنید سپااااااااااااس

love virology

New member
:riz304:
عزیزم انقد سرخودتوشلوغ نکن که بی فایدس به جز ویروس برا بقیش یه منبع هم زیاده!!!! یه کتاب یا بدرد بخور بخون ولی چندین بار بخون برا زبان شما لزگی را فول باشی کافیه .... مهمترین مساله اینه که هرچی میخونی را بتونی مروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر کنی
اینا همه نظر شخصی من بودند با توجه به دوران فلاکت باری که گذروندم: :j58r36j3gcr4suxymup

موفق باشی دوست عزیزم:riz304:

سپااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس دوست گراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامی امیدواررررررررررررررم پیوسته پیرووز باشی:rose:

love virology

New member
درووووووود بر دوستان گل بچه ها برا انگل و قارچ و باکتری خیلی سردر گم هستم منابع چی بگیرررررم سپااااااااااااس

love virology

New member
دروود دوباررررررررره بچه هاااااا میشه چندتا کتاب نست برا ژنتیک مولکولی بهم معرفی کنید سپااااااااااااس

love virology

New member
درووووووود کسی نیست اینجااااااااا چراااااا خلوووت شده یکی بیاد کمکه من کنه سپاااااااااااااااااااس

love virology

New member
کتاااااااااااااااب تست ژنتیک مولکولی بهم معررررفی کنید لطفااااااااااااااا

Tarsa

New member
سلاااااااااااااام
خوش به حالتون چقد شلوغه اینجا پارسال حلق ما درد میگرفت اینقدر صدا میکردیم بچه هاااااااا:j58r36j3gcr4suxymup
خوبید؟خوشین؟من در انتظار تلخ نتایجم:13:
بگذریم
من یه بار منابعم رو نوشتم فک کنم تو نظرات آزمون بود ولی هررررررررررر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم قبول بشم یا نشم
ژنتیکو چون من نخوندم نمیتونم منبع بگم شرمنده:dadad4:

love virology

New member
سلاااااااااااااام
خوش به حالتون چقد شلوغه اینجا پارسال حلق ما درد میگرفت اینقدر صدا میکردیم بچه هاااااااا:j58r36j3gcr4suxymup
خوبید؟خوشین؟من در انتظار تلخ نتایجم:13:
بگذریم
من یه بار منابعم رو نوشتم فک کنم تو نظرات آزمون بود ولی هررررررررررر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم قبول بشم یا نشم
ژنتیکو چون من نخوندم نمیتونم منبع بگم شرمنده:dadad4:

درووووووووود دوست گرامی سپااااااااااااس که توجه کردین امیدوااااااارم که قبول بشییییییی بازززززم سپاااااااااااااس منابعی که خووندی عالی هستن بااازهم تشریف بیارررید پیوسته پیرووز باشی :riz304:

love virology

New member
درود بررررررررر همگااااان خوووووووووبید ویروسیااااااااااا کجا هستند نکنه از الان رفتید دم در دانشگاه تهرررررررررررررران امیدوارررررررم پیوسته تمام پیروز باشید

love virology

New member
وووووولک مو که الان داررررروم پایه میخوونوم با زیان وقتی کنکور میدی انگار سبک میشی راحت میشی ما الان تو برزخ هستیم ولی این نیز بگذرررررررررررررررد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا