مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ta89

New member
سلام.خوبین؟منم میخوام ویروس بدم ایشاالله...اما تازه امتحانام تموم شده.تازه تصمیم گرفتم ویروس بدم!نمیدونم چی بخونم؟چه کتابایی...؟؟!!

Tarsa

New member
برزخ این وری بدتره مخصوصا اگه طرحم داشته باشی
وووووولک مو که الان داررررروم پایه میخوونوم با زیان وقتی کنکور میدی انگار سبک میشی راحت میشی ما الان تو برزخ هستیم ولی این نیز بگذرررررررررررررررد

ta89

New member
تابستونو میخوام جاوتز و مورای و ایمنو بخونم؟چه طوره؟زبانم لزگی و504 کم کم شروع کنم.بقیه چی کار میکنین؟ژنتیک چی میخونین؟

love virology

New member
تابستونو میخوام جاوتز و مورای و ایمنو بخونم؟چه طوره؟زبانم لزگی و504 کم کم شروع کنم.بقیه چی کار میکنین؟ژنتیک چی میخونین؟

درووود وووووووووولک سال اولی هستی ؟؟؟؟؟؟؟/ فردا بیووووووووو من خیلی تحقیق کردوووووم خواستی بیو تا سیت بگوووووووووووم اوکی سپاااااااااااااااااااس

love virology

New member
وووولک لغات ضروری برای تافل بهتررررررررررره 504کار تکنی بهتررررره

love virology

New member
ووووولک یادت نره ااااااااااااااااا بیوووووووووووووو اوکی خدااااااااااااااااا رو کولت

ta89

New member
اره ترم6 تموم کردم الان...نمیشد دیروز بیام.خیلی استرس دارم.موندم چی بخونم از کجا شروع کنم.اصلا یه ساله تموم میشه؟!!تو رو خدا راهنماییم کنین...

آخرین ویرایش:

love virology

New member
اره ترم6 تموم کردم الان...نمیشد دیروز بیام.خیلی استرس دارم.موندم چی بخونم از کجا شروع کنم.اصلا یه ساله تموم میشه؟!!تو رو خدا راهنماییم کنین...

دروووووود وولک نبینوووووووووووم فاز منفی بدیاااااااااااااااا اوکی مو از برو بچ اینجا و ماه عسل حرفاشون بهت منابع رو میگوووم و چه جوری بخونی اوکی دیگه غمگین نباشیاااااااا خلاص خدا رو کولت شاد ززززززی
امشو برات تمومو میگوووووووم امیدوارووووم کمکمی باشووووووووووووم

ta89

New member
مرسی ممنووووووووووون...خدا خیرتون بده.ایشاا...به هرچی میخوای برسی.چون واقعا کسی نمیشماسم راهنماییم کنه.ب استادا هم میگم میگن برین همون منابع سازمان سنجشو بخونین.اما من فقط میخوام جاوتز و مورای کتاب بخونم.بقیش و سوالای ارشد...البته فک نکنم هام کامل باشن!شما بگین چی میخونین؟مررررررررررررررررسی

love virology

New member
درووود بر عاشق ویروس شناسی ta89 ووولک الان ویروس جاووتز و مورای بخوون تلفیقی یعنی 1فصل از جاووتز رو میخوونی مورای هم باهاش بخوون و از یکی از دانشجویان دکترا پاستور پرسیدم واکر هم برای جمع بندی ولی شما مورای و جاووتز رو خووب بخوونی ترکوندی و تست 100 درصد باید بزنی ای کیو بی از عالیه و بانک جامع ویر.س از انتشارات ارجمند و همچنیم کتابهای تست انتشارات کتابخانه فرهنگ راستی این کتاب ویروس یرای کنکور و کتاب ضروریات ویروس شناسی (تالیف عباس احمدی) هم برای بعد عید خیلی عالیه این از ویروس/ میریم سراغ زبان کتاب لغات ضروری برای تافل انتشارات جنگل عالیه بگیر 30 درس هفته ایی 2 درس بخون و کتاب لزگی و کتاب ظضا رضا زاده هم خوبه/ میریم سراغ ژنتیک مولکولی که اکثرا غافل میشن ازش ولی ضریب سختیش خیلی بالا است در کنکور این چند تا کتابو با مشورت استادم و دوستم که در تهران قبول شده خودمم میگیرم و میخوونم خواستی بگیر خووبه کتاب از یک تا ژنومیک حسن اکرامی انتشارات خانه زیست شناسی قسمت ژنتیک مولکولیش کتاب بعدی ژنتیک از دید گاه مولکولی از براوون ترجمه یزدی صمدی انتشارات دانشگاه تهران و نیز کتاب مروری بر ژنتیک از نجات مهدیه انتشارات برای فردا و کتاب تستم تست های کنکور سال های قبل / ایمنی با نطر دوستان و اساتید خودمم اینارو میگیرم پورا پژوهش و 4 استاد و 2e انتشارات میر و نیز ایمنی برای کنکور کتاب تست ای کیو بی و 3m انتشارات میر/ این کتاب هایی خودمم میگیرم وولک تابستان ویروس زبان ایمنی و مولکولی بخوون بعد برو سراغ باکتری قارچ انگل و بیو شیمی منابع باقی هم بهت میگوووم / راستی پیام خصوصی بهت مبدووم که ژنتیک کجاها رو بخوونی و بیوشیمی/ امیدوارم کمکی باشششم من عاشق کمک کردن هستم خدااااااااا رو کووووولت شاد ززززززززززی

آخرین ویرایش:

Tarsa

New member
مهم ترین رمز قبولی پیوسته خوندنه...
هر چند تا هستید قرار بزارید تا آخرش با هم باشیدو امید بدید به هم

love virology

New member
مهم ترین رمز قبولی پیوسته خوندنه...
هر چند تا هستید قرار بزارید تا آخرش با هم باشیدو امید بدید به هم

دروووود بر شماااااااااااااااااااا دکتررررررررررر ویروووووووس عاشق برو بچ ویروسم من ایولااااااااااااااا خدا رو کولتووووووووووووون شاد باشید

Tarsa

New member
یادش به خیر ماه رمضون پارسال تازه تصمیم گرفتم ویروس بخونم...
بچه ها چرا صفحه ی جدید باز نمیکنید جدی شروع کنید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا